Přidat RSS kanál Aktualit

Partneři a projekty

Veterinární ordinace

MVDr. Irena Aubrechtová – Veterinární ordinace na Slovanech

Pokud žijete v Plzni či blízkém okolí, doporučujeme Vám pro Vaše čtyřnohé miláčky využít služeb, které nabízí tato úžasná veterinární lékařka. S léčbou, kterou poskytuje, s jejím přístupem, snahou a i cenami jsme naprosto spokojeni a věříme, že i ostatním milovníkům kočiček, pejsků či jiných domácích mazlíčků bude tato ordinace plně vyhovovat. 

Veterinární ordinace Na Slovanech v Plzni

Veterinární ordinace Na Slovanech
Kyjevská 106A
Plzeň - Slovany
326 00

Tel.: +420 734 801 759

Email: info@veterinanaslovanech.cz

Web: http://veterinanaslovanech.cz

 

 

 

 

 

 

Facebooková stránka: https://www.facebook.com/veterinanaslovanech

Odkaz na mapu - zde.


Národní registr majitelů zvířat – projekt PES 2011 – čipování našich depozitních koček

V průběhu podzimu jsme navázali spolupráci s Národním registrem majitelů zvířat, resp. jsme se zapojili do projektu PES 2011, díky němuž získáme možnost čipovat kočičky z našich depozit pomocí mikročipů za zvýhodněných finančních podmínek. Do tohoto projektu je již zapojena řada útulků a neziskových organizací pomáhajícím opuštěným zvířatům.

Útulkům a spolkům pečujícím o opuštěná zvířata jsou v rámci tohoto projektu poskytnuty mikročipy švýcarské značky Datamars. Tyto mikročipy za dotovanou cenu 120 Kč si hradí každý útulek z finančních darů či vlastních prostředků, anebo je může získat zcela zdarma díky sponzorům. Samozřejmostí je registrace do NRMZ (Národního registru majitelů zvířat) zdarma s tím, že jako první majitel je vždy registrován útulek. Při předání novému majiteli jsou pak zaregistrovány i údaje o majiteli. Zápisy změn jsou též zdarma.

Bližší informace o tomto projektu se můžete dozvědět zde. Odkaz na profil Sekce na ochranu koček, kde pro naše kočičky můžete zakoupit čipy za zvýhodněných finančních podmínek, naleznete zde. Velmi oceníme, pokud pro naše depozitní kočičky tyto mikročipy za zvýhodněnou cenu zakoupíte.

Národní registr majitelů zvířat má i vlastní facebookovou stránku.


Úřad městského obvodu Plzeň 3

Naše sdružení velice děkuje Úřadu městského obvodu Plzeň 3, který naši činnost finančně podpořil v letech  20122013, 2014 a 2016.

V roce 2013 se jednalo o částku 15 000,- Kč, v roce 2014 o částku 10 000,- Kč a v roce 2016 o částku 5 000 Kč. Tyto dotace byly využity na nákup krmiva a na veterinární ošetření opuštěných koček v našich depozitech.


Úřad městského obvodu Plzeň 1

Plzeň - UMO 1 - logoRádi bychom vyjádřili velké díky i Úřadu městského obvodu Plzeň 1 za podporu naší činnosti v roce 2014, kdy jsme obdrželi částku 7 000,- Kč.

Z této částky financujeme provoz našich depozit - nákup krmiva, steliva a financování veterinárního ošetření opuštěných koček, pro které se snažíme nalézt nové domovy.


Úřad městského obvodu Plzeň 2

Plzeň - UMO 2 - logo

Velké díky patří též Úřadu městského obvodu Plzeň 2, který nám v kalendářním roce 2014 věnoval částku ve výši 4000,- Kč na podporu naší činnosti a v roce 2016 obnos ve výši 25 000 Kč.

I tyto dotace byly využity na zajištění krmiva a steliva pro opuštěné kočičky z našich depozit. 


Dary věnované městskými obvody byly použity v souladu se smlouvami, tj. na úhradu krmiva, steliva a veterinárního ošetření koček z našich depozit.

Ostatní dary od drobných dárců využíváme výhradně pro potřeby zvířat v našich depozitech.


 ANF – superprémiové krmivo pro psy a kočky

ANF - logo


 

 

 

 

 

 

Na základě vlastní zkušenosti Vám vřele doporučujeme toto superprémiové krmivo pro domácí mazlíčky s vysokým podílem masa, které je zcela bez obilovin, kukuřice či pšenice.

ANF Holistic - představení této řady

 

 

 

 

 

 

Opuštěné kočičky se k nám většinou dostávají ve velmi špatném výživovém stavu a našim cílem je dát jejich organismus co nejdříve do pořádku. Bez kvalitních krmiv, které značka ANF bezesporu produkuje, bychom to jen stěží mohli zvládnout. 

ANF Grainfree inzerát

 

 

 

 

 

 

Bližší informace o tomto krmivu naleznete na webu www.anf.cz či na facebookové stránce značky ANF. Hlavní přednosti tohoto krmiva jsou též shrnuty na tomto odkazu.


Síťování oken - firma K9 z Prahy

Dne 10. 10. 2014 dostali kočičáci v depozitu u Pavlíny krásný dárek: firma K9 z Prahy do oken v depozitu instalovala sítě, které umožňují kočičákům větrat se u okna v pohodě a bezpečí. A to vše pouze za cenu materiálu. :)

Velmi děkujeme za tento sponzorský dar a firmu K9 můžeme tedy jen a pouze doporučit!

Depozitum u Pavlíny zasíťované firmou K9

 


Naši partneři, kteří nám pomáhají hledat domov pro naše dočasné kočky

Kočky online - portál informující o nabídce opuštěných koček v rozličných organizacích v České republice

Inwest - inzertní noviny, ve kterých po domluvě s redakcí můžeme inzerovat nalezená zvířata zdarma

Kontakt: Redakce INWEST, Smetanovy sady 12, 301 37 Plzeň

Tel. / fax: 377 222 921, E-mail: inzerce@inwest.cz

Plzeňský deník

deník Blesk

V neposlední řadě máme díky panu Zolalovi z Česko-iránské obchodní komory reprezentační vývěsku v chodbě v přízemních prostorách domu v Americké ulici 20 v Plzni, kde také informujeme o naší činnosti. Odkaz na mapu - zde.


Partnerské odkazy

Svoboda zvířat - naše mateřská organizace věnující se ochraně práv zvířat a sdružující osoby sympatizující s jejími cíli. Vychází z myšlenky, že každý život má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem. 


Devět životů - občanské sdružení zabývající se ochranou opuštěných zvířat podobně jako my, které pro obdobné spolky a sdružení pravidelně dvakrát ročně nezištně organizuje charitativní akci Kočičí přání ve prospěch opuštěných koček z celé České republiky. Jsme tomuto sdružení velmi vděčni za to, že se této charitativní akce můžeme také zúčastňovat.

Kočičí přání - logo

Pražský spolek ochránců zvířat


Vlaštovka.info


Weber Mlýn - výhradní dovozce firmy Champion Petfoods, biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky ACANA a ORIJEN.


Pureheart


Doporučujeme

Pokud hledáte kvalitního a zároveň originálního a osobitého fotografa či kameramana, vřele Vám doporučujeme využít služeb pana Romana Muchky a Jindřicha Marka a firmy iatelier.cz.

iatelier - logo

Pokud potřebujete fotografa či kameramana na svatbu, maturitní ples, promoci či jinou významnou událost, se službami těchto milých pánů fotografů budete určitě velmi spokojeni, stejně jako my.

O tom, že oba pánové z iatelieru dokáží vytvořit nádherné působivé fotografie, jsme se přesvědčili na podzim roku 2013 a 2014, kdy ve spolupráci s námi tito fotografové zrealizovali půvabnou fotografickou výstavu s názvem "Kočky a lidé kolem nich".


K Vaší návštěvě vřele doporučujeme restauraci a galerii Artamo na adrese Čelakovského 5, 301 00 Plzeň. Artamo je příjemný prostor, kde se snoubí kvalitní umění a výborná kuchyně.

Krátké video o této restauraci můžete shlédnout zde.


Aktuálně

Pozvánka na náš zářijový informační a sbírkový stánek

12.09.2017

Ve čtvrtek 14. 9. 2017 máte opět možnost navštívit náš informační a sbírkový stánek. Na obvyklém místě U Branky v Plzni (Smetanovy sady) na Vás budou čekat skvělé a jedinečné věci, jejichž koupí podpoříte kočičáky v našich depozitech.

Chcete vědět více?

Černá kočka - předsudky v 21. století - článek ze Zpravodaje Svobody zvířat č. II/2017

16.08.2017

Ačkoli to zní téměř neuvěřitelně, i v současné moderní době stále existuje řada předsudků vůči kočkám, zejména těm s černým kožíškem.

Chcete vědět více?

Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit SZ - poděkování za podporu projektu

07.08.2017

Děkujeme moc všem hodným dárcům za finanční podporu našeho projektu nazvaného Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody zvířat ve výši 5000 Kč realizovaného v rámci letošního jarního kola Kočičího přání.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz