Přidat RSS kanál Aktualit

Jak můžete pomoci

Existuje několik způsobu, jak nám můžete pomoci. Záleží na každém, do jaké míry je ochoten něco pro kočky udělat.

Potřebujeme pomoc lidí, kteří mají zájem pomáhat opuštěným a trpícím kočkám v Plzni. Potřebujeme lidi, kteří jsou ochotni a schopni dělat manuální práci (např. při výstavách, infostáncích, při výrobě kočičích přístřešků...) 

Lidi, kteří jsou ochotni a schopni jednání na úřadech při prosazování našich záměrů, kteří jsou schopni pomoci při osvětových akcích mezi dětmi, popř. při jednání se zahraničními partnery, při získávání mezinárodních grantů apod.

A nejenom to, potřebujeme i (alespoň pro občasnou spolupráci) veterináře a právníky.
Chtěli bychom využít této prezentace a vyzýváme všechny, kteří mají zájem o spolupráci v uvedené oblasti, aby se přihlásili.

Využijte kontakt, který vám nejlépe vyhovuje – viz dále. Nezříkáme se ani pasivních členů, kteří budou jen přispívat do pokladny svými příspěvky, protože i peníze jsou potřeba např. na odchytovou klec na kočky, přenosku, kočičí wc.

Pokud se najdou mezi nimi i sponzoři, kteří by přispěli větší částkou než činí roční příspěvek do naší sekce, budou velmi vítáni. Roční příspěvek - tedy členství v Sekci činí 300 kč za rok.

 

Zřízení depozita

V praxi to znamená, že si domu vezmete do „náhradní péče“ kočku, kocoura nebo koťata -  podle svých možností a schopností. Budete se o ně starat do doby, než jim nalezneme nový domov. Zvířata jsou nepřetržitě inzerována na našich webových stránkách, spřátelených portálech  a denním tisku. Depozitem se můžete stát jen pro jeden případ nebo můžete s námi spolupracovat dlouhodobě. Vše je dobrovolné, na základě oboustranné dohody s jasnými pravidly.

Kastraci, ošetření, očkování i krmení a stelivo Vám uhradíme!

Takto můžete pomoci zachraňovat bezbranné životy a třeba právě pro Vás je možnost stát se naším novým depozitem východisko a šance. Hledáme lidi, kteří opravdu chtějí pomáhat a to s vědomím nulového  finančního zisku.Vaší investicí do této spolupráce bude zodpovědnost, trpělivost, péče a láska, která těmto často pronásledovaným a těžce zkoušeným tvorům dá šanci na nový život.

 

Dobrovolnictví

Můžete se aktivně zapojit do naší činnosti jako dobrovolník (např. krmení koček v areálech škol). Sledujte výzvy na našem webu (v Aktualitách), kde zveřejnujeme žádosti o pomoc v konkrétních případech. Můžete nám také napsat , jaké jsou Vaše možnosti pomoci, které nám chcete nabínout na e-mail info@kocici.cz. Jakoukoliv formu pomoci samozřejmě vítáme.

 

Partnerské odkazy

Máte-li možnost a zájem umístit náš odkaz na své webové stránky, prosím konaktujte nás na e-mailu info@kocici.cz.

 

Finanční pomoc

Jsme organizace dobrovolníku, která není nijak financovaná městem nebo státem, či jinou institucí. Jsme zavislí na našich sponzorech, našich vlastních financích, grantech a dotacích. Každá koruna je pro nás velice důležitá. Velmi si vážíme každého peněžního příspěvku, který nám věnujete. Své peněžní dary posílejte na náš bankovní účet 192315575/0300.

DĚKUJEME!

Finanční dary ve výši 1 000 Kč a více u fyzických osob a 2 000 Kč a výše u právnických osob lze odečíst ze základu daně. Potřebujete-li potvrzení o přijetí daru, napište nám prosím na mail info@kocici.cz nebo volejte na tel. :606 511 018.

 

Virtuální adopce na dálku

Vyberte si v naší galerii zvíře, které chcete adoptovat na dálku. Podrobnější info zde.  

 

Kastrace vlastních kocourů a koček

Pokud neplánujete zabývat se chovem koček, vykastrujte svá zvířata. Prokážete nám tím nepřímo velkou službu. Nejen nám ale i samotným zvířatům. Sobě ušetříte spoustu starostí. O kastraci si můžete přečíst více zde.

 

Osvojení koček z naší nabídky

Uvažujete o tom, že si pořídíte domů kočičího kamaráda? Vyberte si z naší nabídky. Víte přesně, jaké zvíře si odvezete, jaká je jeho povaha, zdravotní stav a jeho nároky.

 

Zakoupení tašky

Podpořit nás můžete zakoupením látkové tašky s kočičí tématikou na internetových stránkách našeho partnera pureheart.

 

Zakoupením zboží z e-shopu Svobody zvířat

Zakoupením některého ze zboží nabízeného v e-shopu Svobody zvířat nejen přispějete na naši činnost, ale též uděláte radost buď sobě, anebo někomu blízkému.

Jakožto příznivce či milovníky koček by Vás mohly oslovit zejména tyto položky:

  • slušivá trička s kočičí tematikou - v dámském či pánském provedení;
  • vkusná dámská trička s obrázkem kočky zaměřená na kampaň proti kožešinové módě;
  • půvabné tašky s motivy kočiček;
  • roztomilé placky s obrázky koček i jiných zvířat.

Odkaz na úplnou nabídku e-shopu Svobody zvířat naleznete zde.

 

 

 

 

 

Aktuálně

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dne 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz