Přidat RSS kanál Aktualit

Kočky v nových domovech

Jak to chodí

Snažíme se zachraňovat bezprizorní kočky a koťata a pomáhat jim nalézt domov, kde je budou mít rádi. Máme radost z každé fotografie nebo zprávy z nových domovů.

»více detailů

Erich

Erich se bez problémů zabydlel v novém domově, kde našel i nové kočičí přátele. Má se výborně, což nás moc těší.

V novém domově se svými kočičími kamarády Eríšek oslavil své 1. narozeniny. A jak jinak slavit než dobrým masíčkem? :)

»více detailů

Marlenka (Marlene)

Marlenka si velice rychle zvykla jak na nové prostředí, tak na nové kočičí kamarády. :)

»více detailů

Pumička

Nová panička Pumičky je přesvědčena o tom, že Pumička je báječná kočička. :)

Pumička dokonale zapadla a je v novém domově šťastná. :)

»více detailů

Bertička

Bertička v novém domově roste jako z vody. :)

Jak vidíte na přiložených fotografiích, v novém domově se má Bertička báječně!

»více detailů

Madlenka

Kočička Madlenka se v novém domově dobře zabydlela a moc se jí tam líbí.

»více detailů

Marco Polo

I kocourek Marco Polo se zařadil k těm, kteří si nový domov nemohou vynachválit. Posuďte sami podle fotogalerie. :)

»více detailů

Bubba a Theodor

Kocourci Bubba a Theodor se v novém domově mají moc dobře, jak je ostatně vidět v přiložené fotogalerii.

»více detailů

Macík (dříve Patrik)

Zde jsou první dojmy nové rodiny kocourka Macíka (dříve námi pojmenovaného Patrika): Patrikovi, resp. Macíkovi, jak jsem ho přejmenovali, se u nás líbí, tedy alespoň se tak tváří. Dům není zatím moc velký, 2 místnosti, takže měl všechny kouty prošmejděný rychle. První 3 dny nenechal k sobě...

»více detailů

Kryšpínek

Kryšpínek se má v novém domově výborně, moc se mu líbí možnost pobývat s novou rodinou nejen v domě, ale také na zahradě. Skamarádil se i s kočičkou Kytinkou, kterou si rodina pořídila již dříve. Nejvíce si oblíbil křesílko u krbu, kde tráví většinu času, ale zároveň se občas domáhá možnosti jít...

»více detailů

Sisi

I Sisi patří k těm kočičkám, které prostřednictvím našeho sdružení našly nový domov. Jsme moc rádi, že se Sisince v nové rodině hezky a dobře daří. :)

»více detailů

Macík (dříve Jasoň)

Jasoň, nově slyšící na jméno Macík, si v létě užívá pobyt na chalupě a v zimě zahřívá všechny páníčky pěkně doma v bytečku... :) Je to moc spokojený kocourek. Máme radost z toho, že našel tak báječný domov. :)

»více detailů

Lízinka

Lízinka v novém domově. Chvílemi si hraje, či chodí za novými paničkami a nechá se hladit. Občas si někam zaleze (nejraději do dcerčiny skříně mezi svetříky) a spiná, anebo to aspoň předstírá, aby měla soukromí. :) Daří se jí velmi dobře, je v novém domově šťastná a to nás moc těší. Na...

»více detailů

Ringo

Ringo je čím dál tím krásnější kocourek. Má krásných pět kilo a stále roste. Za poslední měsíce hodně zmohutněl, zvětšila se mu i hlavička a má nádhernou heboučkou srst. Zůstal trošku bojácný k cizím lidim, ale jakmile si na někoho zvykne, je to neuvěřitelný mazel. :)

»více detailů

Lucinka

Lucinka je už opravdu velká slečna a podle toho se i chová. Zklidnila se, ale přesto ráda laškuje s kocourkem, a tak jim říkáme, že jsou jako Romeo a Julie. Se starší číčou jsou ale také dobré kamarádky. Má oblíbené místo na spaní v posteli pod přehozem. Další oblíbené místo je na televizi, odkud...

»více detailů

Jack (dříve Paul)

Jack je vykastrovaný a v novém bydlišti se mu daří skvěle.

»více detailů

Valda a Rozmarýnka (alias Nikita)

Valda a Rozmarýnka (nově Nikita) dostali krásné veliké škrabadlo, které oba hojně využívají. Dokazují, jak je prospěšné vzít si z depozita rovnou dvě kočky najednou, krásně si spolu hrají a mají se rádi a dělají páníčkům jen radost... Rozmarýnku vbrzku čeká kastrace, aby náhodou nebylo v...

»více detailů

Lutík (Luther)

Lutík se má moc dobře, jeho noví páníčkové jej považují za zlatíčko. Strašně rád papá (jídlo si najde kdekoliv, překážky neexistují) a spinká, po večerech chytá mouchy a loví vypínače na zdi a je to velký povídálek. Vypadá jak puma, ale je hrozně miloučky, rád se přijde pomazlit a vrní pak...

»více detailů

Jimmy

Jimmy zdraví z nového domova, má už 6 kg a pozná zvuk pánečkova auta - jakmile se vrací domů, vítá ho hned za oknem.

»více detailů

Jasmína

Půvabná kočičí slečna Jasmína už je také spokojená v novém domově.

»více detailů

Konrád

Šťastný kocourek Konrád v novém domově. 

»více detailů

Murphy

Murphy si výborně zvykl v novém domově. Podle nové rodiny je Murphy je úžasný. S dcerkou se sehráli a nejvíce asi přilnul k nové paničce, která ho má pořád v náručí. Murphy s ní chodí i do koupelny. Spí s rodinou v posteli u hlav. Když přijde návštěva, sice se schová, ale zvědavost ho přinutí se...

»více detailů

Malvína

Malvína má v novém domově větší rodinu a bez problému si zvyká.

»více detailů

Badyán

Badyán zprvubyl v novém domově velmi nesmělý. Vyhledavál různé schovávačky a vyhýbal se tělesnému kontaktu s novou rodinou. Během víkendu si ale natolik zvykl, že je z něj pravý domácí mazel.

»více detailů

Matouš

Statný krasavec ve středním kočičím věku  se má v novém domově velice dobře. Problém byl jen s velikostí kočičího wc, protože Mates je skutečně kus... Dostal tedy větší záchůdek a všichni jsou spokojeni

»více detailů

Ferdík alias Barth

Ferdíček šel do Litic a  má se výborně. Seznámení s pejskem proběhlo dobře.

»více detailů

Nelinka

Nelinka má domov s možností výběhu, což je ideální.

»více detailů

Šimša

Srpen 2013: Kocour Šimša zkouší své štěstí na druhý pokus. Držíme mu palce. Březen 2014: Šimšovi se v novém domově dobře daří. :) Jeho nová panička nám zaslala jeho aktuální fotky.

»více detailů

Rudy

Rudy ďábel a miláček. Ve svém novém domově má dalšího kočičího a psího kamaráda.

»více detailů

Ájin - alias Adolf

Ájin se velice rychle sžil s původním osazenstvem a je to obrovský mazel

»více detailů

Dafné a Bibin

Dafné a Bibin odešli spolu do nového domova. Daří se jim moc dobře.

»více detailů

Jasoň

Jasoň si v novém celkem dobře zvyká, dá se tak soudit podle jeho velkého apetitu. Původní obyvatelka Micka není moc nadšená, ale Jasoň se chová jako pravý gentleman.

»více detailů

Zuzanka

Zuzanka si pobyla v depozitu skutečně dlouho. Je to kočička, která potřebuje hodně času a trpělivosti. Před pár dny se na ní usmálo štěstí a má nový domov s ideálními podmínkami pro její plachou povahu. Zvyká si velmi pomalu, ale úspěšně, držíme palce.  Společnost jí dělá zrzeček Filípek.

»více detailů

John alias Shelly

John bydlí v Plzni, má nové jméno. Ven ještě nechodí, ale už ho přemáhá zvědavost.

»více detailů

Cuci alias Luci

Cuci , kočička ze zoo, se teprve osměluje v novém domově. Původní obyvatel kocour je jí fascinovaný, Cuci ovšem daleko více než kocour fascinuje akvárium...

»více detailů

Milunka

Miluška - žlutá kočička má v novém domově kamaráda v jiném odstínu a moc si spolu rozumí. Jak je spokojená, se můžete podívat i vy v naší galerii. Jako správná dáma si dokáže zjednat doma pořádek....

»více detailů

Ringo

Ringo dělá své nové paničce radost. Je dobře živený a roste do krásy....Zkamarádil se s původní obyvatelkou Čikitou a vyvádejí kočičí kusy. V polovině ledna měl 4,5 kg

»více detailů

Luther

Luther se má výborně. Nejraději si prý hraje s vodou. Má v novém domově parťáka, se kterým ladí povahově i barevně.

»více detailů

Missy

Kočička Missy vystřídala celkem 3 depozita, než našla svoji rodinu. Z drobné holčičky je pěkná statná kočka, které dělá společnost v novém domově kamarád pes Bobeš.

»více detailů

Paul alias Jack

Paul byl novými majiteli přejmenovaný na Jacka. Vybrali si ho pro jeho až neuvěřitelnou podobu s jejich původní kočkou. Kočičí duo "přes kopírák" si můžete nyní prohlédnout i vy na našich stánkách.

»více detailů

George

George zůstal v Plzni. V novém domově se má výborně, spí v posteli jako správný kocour domácí a novým majitelům přináší spoustu zábavy a radosti.

»více detailů

Samuel a Kožíša

V jednom společném domově se sešel Samuel z naší nabídky a Kožíša. Postupně si na sebe zvykli, Sam nejprve trochu trucoval, protože tu byl první. Ale už jsou celkem sehraná dvojka, mají se moc dobře a my máme opravdu radost, že oba našli tak dobrý domov.

»více detailů

Díra

Díra našla svůj nový domov v Blovicích. Dostali jsme zprávy a fotky, jsme moc rádi, že se jí daří dobře. Postupně si zvyká na kočičí parťačku v novém domově.   Bohužel 9.1. 2013 Dírka umřela na selhání ledvin přes veškerou snahu nových majitelů a veterináře.  

»více detailů

Kačenka

Kačenka je z dvojice koťátek (bráška Šimonek), která byla nalezená v odpadkovém koši na autobusové zastávce na Vinicich. Svůj nový domov našla 2 dny po umísťovací výstavě v říjnu 2012 v Třemošné.

»více detailů

Kordulka

Kordulka má v novém domově zrzavého kamaráda Garfielda. Její nová rodina ji přejmenovala na Magie.

»více detailů

Stráča

Stračena - kočička z krabice z plzeňské zoo má svůj nový domov v Domažlicích. Měli jsme trochu obavy, jestli se divoch nevrátí po pár dnech zpátky do depozita, ale nestalo se tak. Už je po kastraci a zvykla si i na pochody s vodítkem.

»více detailů

Aktuálně

Poděkování dárcům za podporu v jarním kole Kočičího přání 2018 + fotografie kočiček s dárky

18.06.2018

Hodným dárcům musíme opět velice poděkovat za velikánskou finanční podporu v rámci jarního kola Kočičího přání. Podívejte se, jaké krásné dárky díky této podpoře kočičky z našich depozit získaly.

Chcete vědět více?

Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni - Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

21.05.2018

Přijďte si vybrat kočičího "parťáka" nebo koupit něco hezkého v charitativním krámku. Podpoříte tím kočičky bez domova. Těšíme se na Vás. :)

Chcete vědět více?

Pozvánka na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině

20.05.2018

Zveme Vás na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině na faře, který se koná v neděli 27. 5. 2018 od 13 hod.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz