Přidat RSS kanál Aktualit

Májové Kočičí přání 2017

05.05.2017

Kočičáci hledající nové domovy prostřednictvím našeho spolku si již zvykli na to, že každé jaro a zimu od hodných dárců získávají dárky. A už teď netrpělivě vyčkávají, zdali se jejich kočičí přání i tentokrát vyplní. Věříme, že se opět najde řada štědrých dárců, kteří obdarují chlupáče nejen z našich depozit, ale z mnoha dalších spolků z celé republiky.

Májové Kočičí přání 2017 - letáček

Letošní májové kolo Kočičího přání bude probíhat od 5. 5. 2017 do 20. 5. 2017. Princip této báječné charitativní akce je stejný jako v letech minulých. Na webu Kočičího přání si zvolíte kočičku, kterou se rozhodnete obdarovat. Kočičky můžete různě filtrovat prostřednictvím filtru, tj. můžete si nechat vygenerovat kočky z určitého kraje ČR, anebo z určitého spolku či útulku. Chlupáče z našich depozit najdete pod tímto odkazem.

U každé kočky je uvedeno, jaký dárek si dotyčná micina přeje, obvykle se jedná o granule, konzervy, stelivo či prostředky na zvelebení současného depozita. Peníze na dárek dárce pošle na účet organizace, která se o danou kočku stará. Tato organizace po skončení celé akce kočičce dárek zakoupí, společně s dárkem ji vyfotografuje a fotku čičiny s dárkem poté dárci zašle na email.

Chlupáče můžete podpořit i naplněním "mističky", tj. zasláním libovolné finanční částky nad rámec dárku, která bude použita na nákup krmiva a steliva. Některým kočičkám můžete též uhradit zdravotní balíčky, tj. laboratorní vyšetření, která dané kočičky potřebují. Kromě toho můžete přispět i na projekty jednotlivých spolků.

Za podporu a pomoc děkujeme nejen Vám, hodným dárcům, ale též pořadatelům, týmu Kočičího přání, kteří pro opuštěné kočky tuto skvělou charitativní akci každý rok pořádají.

Májové Kočičí přání 2017 - letáček
Májové kočičí přání 2017 - facebook cover

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dne 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Chcete vědět více?

Dárkové certifikáty ve prospěch našich depozitních kočiček

05.11.2017

Chtěli byste obdarovat své blízké / přátele / kamarády / kolegy, ale když se jich klasicky optáte, co by si přáli, řeknou vám, že vlastně nic nepotřebují, že vše podstatné už mají a že kvůli nim nemáte utrácet za blbosti. Máme řešení – vyzkoušejte naše zbrusu nové dárkové certifikáty

Chcete vědět více?

Mraznička pro opuštěné kočky - náš projekt na www.darujme.cz

03.11.2017

Na dárcovském portálu www.darujme.cz máme nově projekt. Do našeho největšího depozita bychom rádi pořídili mrazničku na masíčko a rybičky.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz