Přidat RSS kanál Aktualit

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dovolujeme si informovat všechny kočičí příznivce, že se blýská na lepší časy. :)

V pondělí 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Svobodu zvířat Plzeň při setkání těchto tří subjektů a při podpisu tohoto memoranda zastupovala vedoucí naší Sekce na ochranu koček, paní Věra Mattasová. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Memorandum o spolupráci mezi Městskou policií v Plzeň, Svobodou zvířat a Spolkem pro ochranu zvířat - ilustrační foto 01 (zdroj fotografie: Městská policie Plzeň)

Toto je pouhý začátek a doufáme, že vás v budoucnosti budeme moci informovat o dalších a dalších zlepšeních. Za toto memorandum jsme velice rádi a všem zúčastněným stranám za něj děkujeme!


Memorandum o spolupráci mezi Městskou policií v Plzeň, Svobodou zvířat a Spolkem pro ochranu zvířat - ilustrační foto 02 (zdroj fotografie: Městská policie Plzeň)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další informace o tomto memorandu naleznete na těchto odkazech:

https://www.plzen.eu/obcan/aktuality/aktuality-z-mesta/mestska-policie-plzen-podepsala-memorandum-o-spolupraci-v-plzenskem-utulku.aspx

https://www.krimi-plzen.cz/a/memorandum/

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dne 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Chcete vědět více?

Dárkové certifikáty ve prospěch našich depozitních kočiček

05.11.2017

Chtěli byste obdarovat své blízké / přátele / kamarády / kolegy, ale když se jich klasicky optáte, co by si přáli, řeknou vám, že vlastně nic nepotřebují, že vše podstatné už mají a že kvůli nim nemáte utrácet za blbosti. Máme řešení – vyzkoušejte naše zbrusu nové dárkové certifikáty

Chcete vědět více?

Mraznička pro opuštěné kočky - náš projekt na www.darujme.cz

03.11.2017

Na dárcovském portálu www.darujme.cz máme nově projekt. Do našeho největšího depozita bychom rádi pořídili mrazničku na masíčko a rybičky.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz