Přidat RSS kanál Aktualit

Mraznička pro opuštěné kočky - náš projekt na www.darujme.cz

03.11.2017

Díky pomoci našich kolegyň ze Svobody zvířat máme nově projekt na dárcovském portálu www.darujme.cz. Do našeho největšího depozita bychom rádi pořídili mrazničku na masíčko a rybičky.

V tomto depozitu na nové domovy čeká obvykle 15 až 20 kočiček, které kromě granulek a konzerv také rády baští masíčko. Dle našich možností se snažíme vylepšit jídelníček rybami, drůbeží, hovězím, vnitřnostmi. Pro takový počet kočiček se maso do klasického tříšuplíkového mrazáku obvykle nevejde, a proto vznikla potřeba pro toto depozitum velký mrazák zakoupit. Pokud máme možnost zakoupit pro kočičáky větší množství masa za výhodnou cenu, standardně řešíme problém, kde takové množství uskladnit, protože naše soukromé domácí mrazáky na to většinou nestačí...

Více o tomto projektu naleznete na následujícím odkazu: https://www.darujme.cz/projekt/1200543

Za každou pomoc budeme velmi vděčni. Pomůže nám i to, pokud budete informace o tomto projektu sdílet na svém facebookovém profilu - viz odkaz zde. Ať mají kožíškové hezkého "papacího"Ježíška.

Pomůžete nám jej prosím tento projekt uskutečnit? Předem Vám za naše depozitní kočičky moc děkujeme.

Mrazák pro kočku - ilustrační obrázek 01

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dne 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Chcete vědět více?

Dárkové certifikáty ve prospěch našich depozitních kočiček

05.11.2017

Chtěli byste obdarovat své blízké / přátele / kamarády / kolegy, ale když se jich klasicky optáte, co by si přáli, řeknou vám, že vlastně nic nepotřebují, že vše podstatné už mají a že kvůli nim nemáte utrácet za blbosti. Máme řešení – vyzkoušejte naše zbrusu nové dárkové certifikáty

Chcete vědět více?

Mraznička pro opuštěné kočky - náš projekt na www.darujme.cz

03.11.2017

Na dárcovském portálu www.darujme.cz máme nově projekt. Do našeho největšího depozita bychom rádi pořídili mrazničku na masíčko a rybičky.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz