Přidat RSS kanál Aktualit

Filip (dříve Brouček)

Filip (dříve Brouček)

Filípek je momentálně umístěn na zkoušku v novém domově.


Filip (dříve Brouček) - kocourek, cca 1 rok 3 měsíce (k říjnu 2015), očkovaný, odčervený, kastrovaný

Depozitum Pavlíny Pánové - tel.: 723 922 206, email: Panova.P@seznam.cz

(Prosíme všechny zájemce o kočičky z depozita u Pavlíny, aby nevolali, ale napsali SMS, o kterou kočičku mají zájem. Hned jak to půjde, Pavlína jim zavolá zpět. Bohužel, ne v každé práci jde zvedat telefon. Děkujeme.)

Kocourek Filip (původně Brouček) byl v období podzimu 2014 spolu s kočičí holčičkou Viki a dospělým Alexem, který již našel nový domov, odchycen v Plzni na Slovanech v lokalitě u Papírny. Filip prodělal akutní zánět s kašlem, výtokem z nosu a z očí a vysokou horečkou. Velmi rychle se vyléčil, nyní je zcela zdravý a daří se mu velmi dobře.

Fífa je sošný kocour, který perfektně vychází s kočičím kolektivem. Neustále dovádí s kocouří partou i se svojí kamarádkou Vikinou. Někdy má tendenci ostatní kočky až moc pokoušet a nejednou tak dostane - hlavně od kočičích dámiček - jednu přes čumák. Filípek vyžaduje trpělivost a klidný přístup. Rád se přijde pomazlit, moc rád si s člověkem i pohraje, v depozitu s ním nikdy nebyl větší problém co se týká jakékoli manipulace.

V novém domově mu chvilku bude trvat než se rozkouká a zvykne si na nové prostředí. Byl již jednou umístěný a po týdnu se vrátil, protože na novou paničku syčel a trvalo mu i soužití s kočičím parťákem. Proto další zájemce upozorňujeme, že kocourek Filip potřebuje delší čas a hlavně trpělivost. Odmění se Vám pak tím, že bude fajnovým parťákem pro lidi i další kočky.

Pro Filipa hledáme nový domov bez malých dětí, s dalším kočičím kamarádem, v bytě a s páníkem, který na něj nebude moc hrr.

Filip (dříve Brouček)

Máte zájem o tuto kočku?

Aktuálně

Pozvánka na náš zářijový informační a sbírkový stánek

12.09.2017

Ve čtvrtek 14. 9. 2017 máte opět možnost navštívit náš informační a sbírkový stánek. Na obvyklém místě U Branky v Plzni (Smetanovy sady) na Vás budou čekat skvělé a jedinečné věci, jejichž koupí podpoříte kočičáky v našich depozitech.

Chcete vědět více?

Černá kočka - předsudky v 21. století - článek ze Zpravodaje Svobody zvířat č. II/2017

16.08.2017

Ačkoli to zní téměř neuvěřitelně, i v současné moderní době stále existuje řada předsudků vůči kočkám, zejména těm s černým kožíškem.

Chcete vědět více?

Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit SZ - poděkování za podporu projektu

07.08.2017

Děkujeme moc všem hodným dárcům za finanční podporu našeho projektu nazvaného Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody zvířat ve výši 5000 Kč realizovaného v rámci letošního jarního kola Kočičího přání.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz