Přidat RSS kanál Aktualit

2. ročník charitativní sbírky Pomozte naplnit misky v útulcích

26.09.2016

pátek 30. 9. 2016 proběhne 2. ročník charitativní sbírky na prodejnách řetězce Albert s názvem Pomozte naplnit misky v útulcích. Tuto akci pořádá Nadace na ochranu zvířat.

Tato charitativní sbírka krmiva proběhne ve vybraných hypermarketech Albert u příležitosti blížícího se Světového dne zvířat, který se každoročně slaví 4. října. Sbírka krmiva bude realizovaná ve spolupráci s lokálními útulky, který vám představí i své mazlíčky vhodné k adopci a ostatní možné formy pomoci.


Pomozte naplnit misky v útulcích - banner 01

 

 


Zákazníci mohou nakoupit jakékoli krmivo pro psy a kočky a vložit ho do připraveného koše, promluvit si s přítomným zástupcem útulku a prohlédnout si fotky mazlíčků k adopci. Darované krmivo bude ještě týž den dopraveno do příslušného útulku.

Navíc za každý kilogram krmiva Whiskas nebo Pedigree zakoupený 30. 9. 2016 na jakékoliv prodejně Albert, daruje společnost Mars Czech s.r.o. navíc do těchto útulků 1 misku psí nebo 4 misky kočičí. Přispívat můžete ale jakýmkoli krmivem či dobrůtkami - v našem případě pro kočky.


Pomozte naplnit misky v útulcích - banner 02
Členy a dobrovolníky našeho spolku potkáte dne 30. 9. 2016 od 8 hodin do 20 hodin v hypermarketu Albert v nákupním centru Olympia v Plzni.

Aktuální informace k této sbírce a ostatních aktivitách s ní spojených naleznete zde.

Velice děkujeme pořadateli této charitativní akce, tj. Nadaci na ochranu zvířat, že jsme k této sbírce byli přizváni. 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz