Přidat RSS kanál Aktualit

3. Valentýnská umísťovací výstava koček bez domova

18.01.2016

Kočičí domov Sluníčko Vás zve na svou 3. Valentýnskou umisťovací výstavu koček bez domova, která se bude konat v sobotu 30. 1. 2016 od 10 do 17 hodin v Toulcově dvoře v Praze 10 - Hostivaři. (Adresu Toulcova dvora a doporučení, jak se k němu nejlépe přepravit naleznete zde.)

Na akci se moc těšíme, poněvadž pro některé z našich depozitních kočiček představuje další šanci nalézt nové milující páníčky. Nový domov budou na této výstavě s největší pravděpodobností hledat Mišpulka, Tlamička a Toník nebo Čikina.
3. Valentýnská umísťovací výstava koček bez domova - plakát 02

Máme také možnost vzít s sebou náš charitativní krámek, kde kromě "standardního sortimentu" (háčkovné hračky, pletené ponožky, pantoflíky, keramika aj.) najdete i velký letošní šlágr a novinku – pedigové kočičí pelíšky! Zaručeně je každý z nich originál a u koček mají velký úspěch.

Další informace naleznete na facebookové stránce věnované 3. Valentýnské umísťovací výstavě.

Velmi děkujeme organizátorům, Kočičímu domovu Sluníčko, za pozvání. Doufáme, že se s Vámi v Toulcově dvoře v Praze setkáme a že na této výstavě najde nové páníčky mnoho kočiček.

3. Valentýnská umísťovací výstava koček bez domova - plakát 02
3. Valentýnská umísťovací výstava koček bez domova - plakát 01

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz