Přidat RSS kanál Aktualit

Kočky a lidé kolem nich - výstava fotografií

23.10.2013

 Srdečně vás zveme na návštěvu výstavy fotografií s názvem "Kočky a lidé kolem nich", která bude v období od 8. 11. 2013 do 30. 11. 2013 ke shlédnutí  v čajovně - kavárně Seraf v Plzni.

Před objektivem pana fotografa Romana Muchky z firmy iatelier.cz statečně zapózovali nejen členové našeho sdružení, ale hlavně opuštěné kočky z našich depozit.

Poseďte v útulném prostředí čajovny - kavárny Seraf ve společnosti těchto nádherných fotografií a v sychravém podzimním počasí se zahřejte vynikající kávou, čajem či čokoládou.

V čajovně se nachází též velký nástěnný banner informující o činnosti naší organizace a plakátek informující o možnosti podpořit naše sdružení finančně prostřednictvím dárcovské sms. Za veškeré finanční příspěvky budeme pochopitelně velice vděčni.

Náš obrovský dík patří panu fotografovi Romanovi Muchkovi za laskavé vytvoření těchto překrásných fotografií a rovněž společnosti Seraf za možnost uspořádání této výstavy na podporu opuštěných koček.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kontakty: Roman Muchka - iatelier.cz, Perlová 7, Plzeň

Čajovna - kavárna Seraf, Rooseveltova 15, Plzeň (dvůr Domu u černého orla)

Fotografická výstava "Kočky a lidé kolem nich" - plakát
Informace k fotografické výstavě "Kočky a lidé kolem nich"

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz