Přidat RSS kanál Aktualit

Akutní prosba o nalezení nového domova pro kočičku Ajšu

19.03.2014

Na naše sdružení se obrátila rodina žijící v Chebu, která se před několika měsíci šlechetně ujala venku nalezené kočičky. Kočičce jsou cca 4 roky, je odčervená, zatím není očkovaná ani kastrovaná. Ajša, jak rodina kočičku nazvala, si na ni velmi rychle zvykla.

Dvouletému synovi této rodiny byl bohužel diagnostikován atopický ekzém a paní bylo čerstvě diagnostikováno astma. Přestože mají Ajšu velmi rádi, zdravotní důvody je nutí k tomu, aby pro Ajšu nalezli nový domov. Jejich zdravotní stav se totiž rapidně horší.

Kočička je čistotná a bezproblémová, byť se obává cizích lidí a není příliš mazlivá. Její původní rodina je ochotna na ni i finančně přispívat. Doufáme, že prostřednictvím této výzvy se pro Ajšu podaří brzy nový domov nalézt. Kontakt na rodinu: olga.klazarova@seznam.cz

Ajša - foto 01
Ajša - foto 02
Ajša - foto 03

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz