Přidat RSS kanál Aktualit

BOHNICKÉ KOČKY

20.06.2012
BOHNICKÉ KOČKY VÁS POTŘEBUJÍ!
Naléhavě prosíme všechny milovníky zvířat, a především pak kočiček, kteří mají čas a hlavně chuť pomoci kočkám v útulku Opuštěná a léčebna zvířata, o.p.s., který se nachází v areálu Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Nutně potřebujeme pomoci s drobnými pracemi kolem kočiček, jako je krmení nebo čištění klecí. Kterýkoliv den v týdnu nebo třeba jen některé dopoledne či odpoledne srdečně uvítáme např. »kočkomilné« důchodce, studenty nebo zkrátka hodné lidi, kteří můžou přiložit »tlapku« k dílu, aby se kočičky měly v našem útulku dobře, dokud nenajdou svůj nový domov. Jménem našich kočiček vám děkujeme.


Kontakt: pí Šeberová, tel.: 603 94 72 95

www.utulekbohnice.cz
 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz