Přidat RSS kanál Aktualit

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2013

16.12.2013

Celý rok jste zlobili a máte strach, že Vám letos Ježíšek nenadělí nic pod stromeček? Máte jedinečnou možnost ještě na poslední chvílí vykonat dobrý skutek a napravit si tak u něj reputaci. 

V neděli 15.12. 2013 se znovu rozběhla báječná vánoční akce, Strom splněných kočičích přání. Díky OS Devět životů, které celou věc organizuje, si opět můžeme pro naše depozitní kočičky přát dárky - granule, konzervy, škrabadlo... Loni byly obdarovány všechny naše kočičky a tak doufáme, že se zadaří i letos.

A jak to celé funguje? Na stránkách www.kociciprani.cz si najdete útulek, který chcete podpořit, vyberete si kočičku a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových relacích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do mističky". Za odměnu Vám poté bude zasláno foto obdarované kočičky s dárkem.

Nejenom kočičky z naší organizace Svoboda zvířat Plzeň, Vám budou vděčné za vánoční dárky a plné mističky... :) Tato akce trvá do 6. 1. 2014.

foto  - 2268-151232
Zpěvačka Lucie Vondráčková také podporuje Kočičí přání :)

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz