Přidat RSS kanál Aktualit

Charitativní projekt Kočičí přání - Vánoce 2014

04.12.2014

Opuštěné kočičky z našich depozit si už zvykly, že je každý rok o Vánocích čeká bohatá nadílka od milých dárců. A i letos se na dárky už moc těší. :) Některé si přejí najít pod stromečkem velikou zásobu granulek či konzerv, jiné by si přály novou kočičí toaletu či vybavení depozit. Doufáme, že i letos se díky vám, hodným dárcům, podaří všechna tahle kočičí přání splnit. :)


Kočičí přání - Vánoce 2014 - foto 01

Internetová sbírka Strom splněných kočičích přání se letos rozběhne 14. 12. 2014. Na webové stránce www.kociciprani.cz si najdete útulek, který chcete podpořit, vyberete si kočičku a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových relacích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do mističky". "Mistička" je příspěvek ve výši 350 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo, nikoli veterinární ošetření).

Poté, co peníze od vás dorazí na účet dané organizace, spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám po uzavření celé sbírky přijde fotografie obdarované kočičky s dárkem.

Kočičky nejen z depozit naší organizace, ale i z rozličných neziskových subjektů v celé České republice vám budou vděčné za vánoční dárečky a plné mističky. :) Sbírka trvá do 5. 1. 2015.


Kočičí přání - Vánoce 2014 - foto 02Obrovské poděkování patří nejen vám, hodným dárců, ale především pořadatelské organizaci Devět životů o.p.s., která je mozkem a iniciátorem celého tohoto báječného charitativního počinu. Nebýt jejich členů, tato skvělá dobročinná akce by nebyla. A že už je v minulosti stála velmi mnoho volného času, energie i nervů... Podpořit tuto organizaci (což si opravdu velmi zaslouží) můžete velmi jednoduše - shlédnutím videa na tomto odkazu: www.kocourovakoleda.cz Za každé shlédnuté tohoto videa věnuje GE Money Bank 5 Kč nakrmení a péči o kočky v rámci felinoterapeutického programu. Děkujeme moc. :)

Podrobné informace o celé této internetové sbírkové akci i o jejích minulých ročnících najdete v tiskové zpráve pod tímto příspěvkem.

Kočičí přání - Vánoce 2014 - foto 01
Kočičí přání - Vánoce 2014 - foto 02

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni - Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

21.05.2018

Přijďte si vybrat kočičího "parťáka" nebo koupit něco hezkého v charitativním krámku. Podpoříte tím kočičky bez domova. Těšíme se na Vás. :)

Chcete vědět více?

Pozvánka na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině

20.05.2018

Zveme Vás na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině na faře, který se koná v neděli 27. 5. 2018 od 13 hod.

Chcete vědět více?

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz