Přidat RSS kanál Aktualit

Granule z úžasného projektu Click and Feed

30.10.2017

Jak jsme zjistili, a zdá se to být téměř neuvěřitelné, ne každý zná báječný projekt Click And Feed. Rádi bychom jej proto ve stručnosti představili, jelikož se jedná o úžasný projekt pomáhající opuštěným zvířatům z útulků a dobrovolnických spolků z celé České republiky.

Pokud navštívíte web www.clickandfeed.cz, dozvíte se nejen o historii tohoto projektu, ale též i o tom, jak to celé funguje. Stačí kliknout myškou na konkrétní tlačítko na tomto webu a tím naplníte mističku. Kliknutí se sčítají a na konci měsíce se vyhodnotí, kolik mističek to ten daný měsíc "hodilo". Hlavní sponzor, výrobce krmiv pro zvířata Brit, poté dodá zdarma krmivo v daném množství do vybraných útulků či depozit. Přijede kamion a vyloží papání  každý týden jinde, každý týden pro radost pejsků a kočiček. A též pro radost nás všech, kteří již pravidelně klikáme. Zde se můžete podívat na to, které útulky či spolky byly v minulých měsících obdarovány a kolik krmiva společnost Brit v jednotlivých měsících zdarma věnovala.

Click and Feed - logo projektu

A co vy? Přidáte se od zítřka? :) Na váš email si každý den můžete nechat zaslat připomenutí, že máte kliknout a tím mističku naplnit. Pokud byste rádi vypomohli s propagací tohoto projektu, můžete si stáhnout tento leták, vytisknout jej a vyvěsit, kde uznáte za vhodné.


Krmivo pro naše depozitní kočičky z projektu Click and Feed k nám dorazilo dne 23. 10. 2017. Kočičáci tak obdrželi 160 kg granulek Brit Premium (Kitten a Sterilised), 2 krabice masových salámků a kočičí hračky se šantou.

Jsme velmi vděční za takovou zásobu krmení a jak je vidět na fotkách ve fotogalerii, kočičáci se doslova nemohli dočkat, až ochutnají! Na našem facebookovém profilu můžete shlédnout též video ukazující, jak kočičáci na nadílku krmiva reagovali. :)

Krmivo z projektu Click and Feed - podzim 2017 - koláž fotografií

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Click and Feed je rozhodně úžasný projekt, který můžete velmi jednoduše podpořit  stačí prostě jenom každý den kliknout a ideálně k tomu zburcovat i kolegy / kamarády / příbuzné atp. Protože čím víc kliknutí, tím víc krmení pro psí i kočičí útulky po celé republice. Nemusíte se nikde registrovat, zadávat údaje, dostávat reklamu. A to se prostě vyplatí! :)


Fotografie reakcí našich depozitních kočiček na dodávku krmiva z projektu Click nad Feed si můžete prohlédnout v následující fotogalerii:

Krmivo z projektu Click and Feed – podzim 2017 – foto 01
Krmivo z projektu Click and Feed – podzim 2017 – foto 02
Krmivo z projektu Click and Feed – podzim 2017 – foto 03
Krmivo z projektu Click and Feed – podzim 2017 – foto 04

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz