Přidat RSS kanál Aktualit

Jak vidí kočičí otázku OŽP v Plzni

11.09.2012

       Radniční listy je regoinalní tisk pro Plzeň. Loni vycházel jednou za 2 měsíce. Letos už je to měsíčník. V červencovém vydání loňského roku vyšel článek o kočce ve městě. Vy si ho můžete přečíst v příloze aktuality.

Tento článek nás samozřejmě nenechal chladnými a byla sepsána reakce - také k přečtení v příloze. Žádali jsme redakci Radničních listů o její otištění v dalším čísle. To bylo ale odmítnuto a navrhli nám, abychom sepsali jiný text o problematice opuštěných koček v Plzni.

Za léta fungování naší sekce jsme získali i příznivce, kteří s námi spolupracují, ač nemají vlastní depozitum. Např. krmí opuštěné kočky nebo nám na krátkou dobu vypomohou s dočasným umístěním zvířete. Snažíme se o osvětu mezi veřejností. Z nějakého neznámého důvodu jsou kočky v Plzni stále odsouvány do pozadí. Stále je uměle vytvářený dojem, že Plzeň problém s opuštěnými kočkami nemá. Veřejnost je dokonce nabádána, aby zvířatům nepomáhala - viz. článek.

Všichni, kdo se už roky staráme o kočky "tohoto druhu" bezpečně poznáme, zda je kočka jen na procházce nebo zda potřebuje naši pomoc...

radnicni listy

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz