Přidat RSS kanál Aktualit

Kočičí přání - Vánoce 2015

10.12.2015

Vánoce se blíží a opuštěné kočičky z našich depozit se už, jako ostatně každoročně, těší na vánoční nadílku od hodných dárců. Vánoční kočičí přání jsou rozmanitá – od konzerv po granule či stelivo, anebo škrabadýlko do depozita. Pevně věříme, že i letos se díky vám, hodným dárcům, podaří všechna tahle kočičí přání splnit.


 

Kočičí přání – Vánoce 2015 – banner

Internetový charitativní projekt Strom splněných kočičích přání letos odstartuje 15. prosince 2015. Na webové stránce www.kociciprani.cz si najdete útulek či spolek, který chcete podpořit, vyberete si konkrétní kočičku a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových relacích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do mističky". "Mistička" je příspěvek ve výši 350 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo, nikoli veterinární ošetření).

Poté, co peníze od vás dorazí na účet dané organizace, spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám po uzavření celé sbírky přijde fotografie obdarované kočičky s dárkem.

Kočičky nejen z depozit Svobody zvířat, ale i z dalším rozličných neziskových subjektů v celé České republice vám budou vděčné za vánoční dárečky a plné mističky. :) Tato internetová charitativní akce trvá do 6. ledna 2016.


 

Kočičí přání – Vánoce 2015 – letáček A5

Veliké díky patří nejen vám, hodným dárců, ale především pořadatelské organizaci Devět životů o.p.s., která je mozkem a iniciátorem celého tohoto báječného charitativního počinu. Nebýt jejich členů a dobrovolníků, tato skvělá dobročinná akce by nebyla. A že už je v minulosti stála velmi mnoho volného času, energie i nervů... 

Podrobné informace o celé této internetové sbírkové akci i o jejích minulých ročnících najdete v tiskové zprávě pod tímto příspěvkem.


Kočičí přání – Vánoce 2015 – banner
Kočičí přání – Vánoce 2015 – letáček A5

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz