Přidat RSS kanál Aktualit

Internetová charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2016

11.12.2016

Hezké je dárky dostávat, ale ještě hezčí pocit člověk má, pokud svým dárkem druhým udělá radost. Opuštěné kočičky z mnoha depozit a útulků z celé České republiky si už postupně zvykly na to, že jsou každé Vánoce štědře obdarovány hodnými dárci. A proto se i letos na dárečky moc těší - ať už to budou dárky v podobě krmiva či steliva, anebo předměty na vybavení depozit. Věříme, že i letošní vánoční přání opuštěných chlupáčů se podaří díky milým dárcům splnit.


KP - Vánoce 2016 - úvodní fotoInternetová charitativní akce Kočičí přání o letošních Vánocích proběhne od čtvrtka 15. 12. 2016 do pátku 6. 1. 2017. Jak celá tato akce funguje? Na webové stránce www.kociciprani.cz si najdete útulek či spolek, který chcete podpořit, vyberete si kočičku a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do mističky". "Mistička" je příspěvek ve výši 400 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo, nikoli veterinární ošetření).

Kočičí přání - Vánoce 2016 - leták

Poté, co peníze od vás dorazí na účet dané organizace, spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám po uzavření celé sbírky přijde fotografie obdarované kočičky s dárkem. Podrobnější informaci k celé této akci naleznete zde. Kočičky nejen z depozit našeho spolku, ale i z mnoha dalších neziskových subjektů v celé České republice vám budou vděčné za vánoční dárečky a plné mističky.

Obrovské poděkování patří nejen vám, hodným dárců, ale zejména pořadatelskému týmu projektu Kočičího přání, bez kterých by tahle úžasná a velmi přínosná internetová charita nikdy nevznikla. Vážíme si velkého úsilí, energie, nadšení a volného času, který pořadatelé této akci věnují.

Logo akce a plakáty si můžete prohlédnout zde:

Kočičí přání - nové logo
Kočičí přání - Vánoce 2016 - leták
KP - Vánoce 2016 - úvodní foto

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni - Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

21.05.2018

Přijďte si vybrat kočičího "parťáka" nebo koupit něco hezkého v charitativním krámku. Podpoříte tím kočičky bez domova. Těšíme se na Vás. :)

Chcete vědět více?

Pozvánka na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině

20.05.2018

Zveme Vás na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině na faře, který se koná v neděli 27. 5. 2018 od 13 hod.

Chcete vědět více?

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz