Přidat RSS kanál Aktualit

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Opuštěné kočičky z našich depozit se i letos těší na vánoční nadílku od hodných dárců. Většinou si přejí najít pod stromečkem množství granulek či konzerv, ale některé z nich si přejí i dárky směřující ke zvelebení bytových depozit (např. pelíšky či domečky). Věříme, že i letos se díky vám, štědrým dárcům, podaří tato kočičí přání vyplnit. :)

Internetová charitativní akce Strom splněných kočičích přání letos probíhá od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018. Na webové stránce www.kociciprani.cz si najdete útulek, který chcete podpořit, vyberete si kočičku, kterou se rozhodnete obdarovat, a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích. Odkaz přímo na kočičky z depozit naší organizace naleznete zde.


Kočičí přání – Vánoce 2017 – propagační foto 01

Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do mističky". "Mistička" je příspěvek ve výši 400 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo, nikoli veterinární ošetření). Pokud se rozhodnete do mističky "přisypat" částku nižší než 400 Kč, pochopitelně to nevadí, spolky a útulky jsou vesměs vděčné za jakékoli obnosy. Některým vybraným kočičkám můžete uhradit tzv. zdravotní balíček, tj. laboratorní vyšetření, které daná kočička momentálně potřebuje.

Poté, co peníze od vás dorazí na účet dané organizace, spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám po uzavření celé sbírky přijde fotografie obdarované kočičky s dárkem spolu s poděkováním.

Kočičí přání

Věříme, že i letos bude tato prospěšná internetová charitativní akce velmi úspěšná. Podle informací od pořadatelů – loni na Vánoce do 44 útulků z celé České republiky putovalo celkem 2 260 000 Kč. Je to fantastická částka! :)

Kočičky nejen z depozit naší organizace, ale i z rozličných neziskových subjektů v celé ČR vám budou vděčné za vánoční dárečky a plné mističky. Sbírka trvá do 6. 1. 2018.

Podrobné informace o celé této internetové sbírkové akci i o jejích minulých ročnících najdete v tiskové zpráve pod tímto příspěvkem.

Děkujeme moc Vám, štědrým dárcům, za Vaši velikánskou podporu v minulých ročnících a pořadatelům za to, že se můžeme této úžasné internetové charitativní akce opět zúčastnit.

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz