Přidat RSS kanál Aktualit

Kočičí přání - Velikonoce 2014

01.05.2014

Od 1. 5. 2014 do 15. 5. 2014 opět jako každoročně probíhá úžasná charitativní akce s názvem Strom splněných kočičích přání. Díky OS Devět životů, které celou tuto záležitost organizuje, si opět můžeme pro naše depozitní kočičky přát dárky - granule, konzervy, kočičí toaletu a další potřebné věci. V minulém roce, jak při velikonočním, tak při vánočním Kočičím přání, byly obdarovány všechny naše kočičky. Moc si přejeme, aby tato charitativní akce byla stejně úspěšná i letos.

Kočičí přání - logo akce

A jak to celé funguje? Na stránkách www.kociciprani.cz si ve filtru najdete útulek, který chcete podpořit. Dále si vyberete kočičku a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových relacích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do misky". "Miska" je příspěvek ve výši 350 Kč, což je přibližný ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo). Za odměnu Vám poté po skončení akce bude zasláno foto obdarované kočičky s dárkem.

Kočičky z depozit naší organizace Svoboda zvířat Plzeň a stejně tak i kočičky z ostatních spolků a sdružení v celé České republice Vám budou za velikonoční dárky a naplněné mističky moc vděčné. Pro nás, coby pro neziskovou organizaci, je tato charitativní akce poměrně stěžejní. Díky ní máme v období léta dostatek krmení pro kočičky, o které se staráme a kterým se snažíme najít nový domov.


Kočičí přání - Velikonoce 2014 - foto 02

 

 

 

 

 

 

 

Naše depozitní kočičky se už moc těší na dárky a my vám jejich jménem za tyto dárky předem děkujeme. Přímý odkaz na naše kočičky, které čekají na své dárky a "misky", najdete zde.

Kočičí přání - logo akce
Kočičí přání - Velikonoce 2014 - foto 01
Kočičí přání - Velikonoce 2014 - foto 02

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz