Přidat RSS kanál Aktualit

Kočičí přání-závěr akce

28.01.2013

Vánoční akce 2012, která skončila 6. ledna 2013, byla stejně úspěšná jako velikonoční. Všechna zvířata (nejen ty naše ) obdržela dárky, které si přála a některá navíc i finanční obnos do mističek.

V naší galerii si můžete prohlédnout kočky a kocoury s dárky. Peníze z mističek budou použity z většiny na krmivo a veterinu. Celkem jste obdarovali 1500 koček a z toho 35 "našich".

Všem dárcům moc děkujeme a moc si vážíme každé koruny, kterou naši svěřenci dostali. Zároveň děkujeme organizátorům akce – občanskému sdružení Devět životů, že jsme se opět mohli zúčastnit tak vyjimečného projektu, který už má svoji tradici.

Adélka
Beruška
Ada
Čičolína
krmivo za peníze z mističek-část
Eliška
Jiskra
Milidka
Mrazík
Sam
Venda
Koza
Stračena
Bazíček
Betoňák
Gejša
Větrník
Ťapík
Dalík
Hugo
Jasoň
Mošna kočička - zástup umístěného Rudyho
Ralf
Šimša
Zuzi
Sněhulka
Zrzečka
Bebí
Bobeš

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz