Přidat RSS kanál Aktualit

Kočičky z našich depozit v pořadu ČT Chcete mě?

15.10.2017

Měli jsme velikou radost, když jsme získali možnost nabídnout kočičky z našich depozit k adopci prostřednictvím známého TV pořadu z produkce České televize s názvem "Chcete mě?". :)

Vysílání nabídky našich depozitních kočiček bylo v premiéře ke shlédnutí v neděli 15. října 2017 na programu ČT2. Tuto odvysílanou nabídku je též možné kdykoli shlédnout v archivu České televize na odkazu zde.

Děkujeme moc celeému štábu pořadu "Chcete mě?" včetně paní Martičky Kubišové za příjemné natáčení a za veškerou pomoc a podporu zvířatům.

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz