Přidat RSS kanál Aktualit

Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit SZ - poděkování za podporu projektu

07.08.2017

Děkujeme moc všem hodným dárcům za finanční podporu našeho projektu nazvaného Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody zvířat ve výši 5000 Kč realizovaného v rámci jarního kola Kočičího přání 2017.

Díky Vám jsme celou částku získali a mohli tak zakoupit přípravky eliminující vnější i vnitřní parazity, tj. 2 velká balení přípravku Stronghold po 1600 Kč, 2 balení přípravku Broadline po 760 Kč a 1 balení odčervovací pasty Vitaminthe za 290 Kč.


Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody zvířat - foto dokončeného projektu

Každá kočička, kterou po odchytu do některého z našich bytových depozit přijímáme, je zbavena vnějších i vnitřních parazitů. Tato procedura je při příjmu jedna ze stěžejních. Moc nás proto těší, že díky Vaší podpoře máme tudíž „zásobičku“ antiparazitik.

Nový projekt v rámci Kočičího přání představíme až na podzim, před zahájením vánočního kola, momentálně bychom totiž sami rádi podpořili některé ze zatím nedokončených projektů jiných spolků prezentovaných na webu Kočičího přání.

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz