Přidat RSS kanál Aktualit

Májové Kočičí přání 2017

05.05.2017

Kočičáci hledající nové domovy prostřednictvím našeho spolku si již zvykli na to, že každé jaro a zimu od hodných dárců získávají dárky. A už teď netrpělivě vyčkávají, zdali se jejich kočičí přání i tentokrát vyplní. Věříme, že se opět najde řada štědrých dárců, kteří obdarují chlupáče nejen z našich depozit, ale z mnoha dalších spolků z celé republiky.

Májové Kočičí přání 2017 - letáček

Letošní májové kolo Kočičího přání bude probíhat od 5. 5. 2017 do 20. 5. 2017. Princip této báječné charitativní akce je stejný jako v letech minulých. Na webu Kočičího přání si zvolíte kočičku, kterou se rozhodnete obdarovat. Kočičky můžete různě filtrovat prostřednictvím filtru, tj. můžete si nechat vygenerovat kočky z určitého kraje ČR, anebo z určitého spolku či útulku. Chlupáče z našich depozit najdete pod tímto odkazem.

U každé kočky je uvedeno, jaký dárek si dotyčná micina přeje, obvykle se jedná o granule, konzervy, stelivo či prostředky na zvelebení současného depozita. Peníze na dárek dárce pošle na účet organizace, která se o danou kočku stará. Tato organizace po skončení celé akce kočičce dárek zakoupí, společně s dárkem ji vyfotografuje a fotku čičiny s dárkem poté dárci zašle na email.

Chlupáče můžete podpořit i naplněním "mističky", tj. zasláním libovolné finanční částky nad rámec dárku, která bude použita na nákup krmiva a steliva. Některým kočičkám můžete též uhradit zdravotní balíčky, tj. laboratorní vyšetření, která dané kočičky potřebují. Kromě toho můžete přispět i na projekty jednotlivých spolků.

Za podporu a pomoc děkujeme nejen Vám, hodným dárcům, ale též pořadatelům, týmu Kočičího přání, kteří pro opuštěné kočky tuto skvělou charitativní akci každý rok pořádají.

Májové Kočičí přání 2017 - letáček
Májové kočičí přání 2017 - facebook cover

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz