Přidat RSS kanál Aktualit

Májové Kočičí přání

20.04.2016

Díky skvělým ženám ze spolku Devět životů, které celou tuto internetovou charitu vymyslely a úspěšně zrealizovaly, si opuštěné kočičky i letos na jaře mohou přát dárky - granule, konzervy, kočičí toalety a další potřebné věci. Májové kolo Stromu splněných kočičích přání letos propukne 1. 5. 2016 a skončí 15. 5. 2016V posledních letech, jak při velikonočním, tak při vánočním Kočičím přání, byly obdarovány všechny naše kočičky, které měly možnost si něco přát. A my si přejeme, aby tato charitativní akce byla stejně úspěšná i letos.


Májové Kočičí přání 2016 - foto 01A jaký je princip této internetové charity? Na stránkách www.kociciprani.cz si ve filtru najdete organizaci, kterou chcete podpořit. Dále si vyberete konkrétní kočičku a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových relacích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do misky". "Miska" je příspěvek ve výši 350 Kč, což je přibližný ekvivalent minimálních nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo). Za odměnu Vám poté po skončení akce bude zasláno foto obdarované kočičky s dárkem.
Májové Kočičí přání 2016 - foto 02

Kočičky z depozit spolků a sdružení celé České republiky Vám budou za velikonoční dárky a naplněné mističky moc vděčné a stejně tak dobrovolníci, kteří se o tyto kočičky starají a hledají pro ně nové domovy.


Májové Kočičí přání 2016 - letáček 01
Májové Kočičí přání 2016 - letáček 02

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz