Přidat RSS kanál Aktualit

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dovolujeme si informovat všechny kočičí příznivce, že se blýská na lepší časy. :)

V pondělí 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Svobodu zvířat Plzeň při setkání těchto tří subjektů a při podpisu tohoto memoranda zastupovala vedoucí naší Sekce na ochranu koček, paní Věra Mattasová. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Memorandum o spolupráci mezi Městskou policií v Plzeň, Svobodou zvířat a Spolkem pro ochranu zvířat - ilustrační foto 01 (zdroj fotografie: Městská policie Plzeň)

Toto je pouhý začátek a doufáme, že vás v budoucnosti budeme moci informovat o dalších a dalších zlepšeních. Za toto memorandum jsme velice rádi a všem zúčastněným stranám za něj děkujeme!


Memorandum o spolupráci mezi Městskou policií v Plzeň, Svobodou zvířat a Spolkem pro ochranu zvířat - ilustrační foto 02 (zdroj fotografie: Městská policie Plzeň)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další informace o tomto memorandu naleznete na těchto odkazech:

https://www.plzen.eu/obcan/aktuality/aktuality-z-mesta/mestska-policie-plzen-podepsala-memorandum-o-spolupraci-v-plzenskem-utulku.aspx

https://www.krimi-plzen.cz/a/memorandum/

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz