Přidat RSS kanál Aktualit

Mraznička pro opuštěné kočky - náš projekt na www.darujme.cz

03.11.2017

Díky pomoci našich kolegyň ze Svobody zvířat máme nově projekt na dárcovském portálu www.darujme.cz. Do našeho největšího depozita bychom rádi pořídili mrazničku na masíčko a rybičky.

V tomto depozitu na nové domovy čeká obvykle 15 až 20 kočiček, které kromě granulek a konzerv také rády baští masíčko. Dle našich možností se snažíme vylepšit jídelníček rybami, drůbeží, hovězím, vnitřnostmi. Pro takový počet kočiček se maso do klasického tříšuplíkového mrazáku obvykle nevejde, a proto vznikla potřeba pro toto depozitum velký mrazák zakoupit. Pokud máme možnost zakoupit pro kočičáky větší množství masa za výhodnou cenu, standardně řešíme problém, kde takové množství uskladnit, protože naše soukromé domácí mrazáky na to většinou nestačí...

Více o tomto projektu naleznete na následujícím odkazu: https://www.darujme.cz/projekt/1200543

Za každou pomoc budeme velmi vděčni. Pomůže nám i to, pokud budete informace o tomto projektu sdílet na svém facebookovém profilu - viz odkaz zde. Ať mají kožíškové hezkého "papacího"Ježíška.

Pomůžete nám jej prosím tento projekt uskutečnit? Předem Vám za naše depozitní kočičky moc děkujeme.

Mrazák pro kočku - ilustrační obrázek 01

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz