Přidat RSS kanál Aktualit

Můžete nás podpořit nákupem oblečku pro psíka v prodejně Žeryk v Plzni

06.02.2016

Oblečky pro psíky, které nám do charitativního krámku laskavě věnovala paní Pavla Lemerová (za což pochopitelně paní Pavle patří náš obrovský dík), jsou nově k dostání v prodejně chovatelských potřeb U Žeryka v Plzni.

Majitel obchodu souhlasil, že nám s prodejem pomůže, protože tímto způsoběm prodej určitě půjde rychleji. Utržená částka bude pochopitelně použita na péči o kočičáky.

Pokud potřebujete pro svého psíka slušivý svetřík, zaručeně jedinečný a ručně dělaný - ptejte se po oblečcích od Sekce na ochranu koček v prodejně Žeryk na adrese Alej Svobody 23 v Plzni na Lochotíně.

Oblečky jsou k dispozici ve velikostech 21 - 45 (délka v cm od kohoutku k ocasu), v různých barevných kombinacích a provedeních pro psy či fenky.

Bližší informace o prodejně naleznete zde.

Ručně pletené oblečky pro psy - ilustrační foto

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz