Přidat RSS kanál Aktualit

Naléhavá prosba o umístění kočiček z naší emailové pošty

11.07.2014

Do naší emailové schránky přišla naléhavá prosba o pomoc s nalezením nového domova pro bílo-mourovanou kočičku ze Zbirohu (okres Rokycany, Plzeňský kraj).

Tato bílo-mourovaná kočička nikomu nepatří, žije venku u bytovek ve Zbirohu spolu s dalšími podobně opuštěnými kočičkami a kocourky. Tuto skupinku pravidelně krmí jedna hodná mladá paní. Ostatní lidé z bytovky ale krmení opuštěných koček neschvalují, a proto se snaží kočičky z této lokality vypudit. Hodná mladá paní, která se o kočičky v rámci svých možností stará, se bohužel bude stěhovat, a proto se postupně snaží tyto kočičky odchytit, veterinárně ošetřit a urychleně jim najít nové domovy.

Tato bílo-mourovaná kočička byla proto odchycena dne 10. 7. 2014 a momentálně se nachází z důvodů kastrace v péči veterinářky, kde ale může zůstat pouze do pondělí 14. 7. 2014. Mladá paní, která na své náklady odchyt a veterinární ošetření zajistila, proto urgentně pro tuto kočičku shání nový domov.

Kočičce jsou maximálně 2 roky. Je malinko plachá, venku totiž pravděpodobně nic hezkého nezažila, a tak se trochu bojí lidí. S trpělivým přístupem by z ní ale byla super mazlivka.

Pokud jste tak dobrého srdce, že této kočičce můžete zajistit nový domov, kontaktujte prosím paní Věru Uhrovou na tel. 721 787 427, případně na emailu VIERA21@seznam.cz .

V dalších dnech v této lokalitě proběhne též odchyt černé kočičky menšího vzrůstu, bílo-mourovaného kocourka a bílo-černého kocourka. Pro tyto zvířátka bude též potřeba najít nové domovy a my doufáme, že se to úspěšně a rychle podaří. Předem velmi děkujeme za pomoc.


Kočička ze Zbirohu - ilustrační foto

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni - Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

21.05.2018

Přijďte si vybrat kočičího "parťáka" nebo koupit něco hezkého v charitativním krámku. Podpoříte tím kočičky bez domova. Těšíme se na Vás. :)

Chcete vědět více?

Pozvánka na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině

20.05.2018

Zveme Vás na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině na faře, který se koná v neděli 27. 5. 2018 od 13 hod.

Chcete vědět více?

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz