Přidat RSS kanál Aktualit

Nová kategorie

06.10.2013

Okolnosti nás donutily zřídit položku ČEKÁRNA.

V našich depozitech jsou zvířata, která tam pravděpodobně pobudou delší čas. Nemohou být podle pravidel v aktuální nabídce. Musí projít léčbou, nutnou veterinární péčí, dospět, přivyknout na člověka a podobně. 

Rozhodli jsme se tento čas ještě lépe využít. V kočičí čekárně najdete tedy naše nejnovější přírůstky, můžete si tak dojednat návštěvu v depozitu a  někoho z čekajících si už teď zarezervovat. Můžete také dobrovolně na "své" budoucí zvířatko přispívat finančně nebo materiálně.

Momentálně jsme se přesunuli první čekající - Lízu a Madlenku z aktualit. 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz