Přidat RSS kanál Aktualit

NOVÉ STRÁNKY

25.06.2012

Vítáme vás na našich nových stránkách. Bylo třeba je zpřehlednit a zjednodušit, zkrátka zmodernizovat. Věříme, že budete spokojeni, stejně tak jako my.

 Novinkou je možnost zadání ztraceného nebo nalezeného zvířete na naše stránky. Je to jistá forma pomoci všem, kteří postrádají svého mazlíka - využijte náš web. V rubrice ZTRÁTY A NÁLEZY se po rozkliknutí odkazu dostanete na jednoduchý formulář. Ten vyplníte, přidáte fotku a odešlete. To je vše.

Dále startujeme společně s novým webovkami známý projekt velmi populárních adopcích zvířat na dálku.

 

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz