Přidat RSS kanál Aktualit

Poděkování hodným dárcům za podporu ve vánočním Kočičím přání

10.02.2016

Naše depozitní kočičky moc děkují všem hodným dárcům za jejich nanejvýš štědrou podporu ve vánočním kole úžasného projektu Kočičí přání. Díky těmto hojným darům budou mít číčiny až do jara dostatek papání a čekání na nové milující rodiny jim tudíž bude rychleji utíkat.

V přiložené fotogalerii naleznete část fotografií obdarovaných kočiček se svými dárky. Nemusíme dodávat, že kočičky měly ze svých dárků obrovitánskou radost.

Fotografie části nákupu krmiva a poděkování hodným dárcům
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Bellinka s dárkem: Kočičí slečna Bella moc děkuje hodné dárkyni za svůj vánoční dárek, konzervičky Gourmet, na kterých si s radostí pochutnala a ještě pochutná.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Amy s dárkem: Kočička Amy moc děkuje hodné dárkyni za svůj vánoční dárek – kapičky pro zklidnění a harmonizaci kočičí psychiky. Jak je vidět na fotografii, Amy relaxuje u aromalampy, je klidná a uvolněná.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Beruška s dárkem: Veteránka našich depozit, kočičí seniorka Beruška, ochotně zapózovala se svým vánočním dárkem, konzervičkami Gourmet Gold, o které se ráda podělila i s ostatními kočičími obyvateli svého depozita.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Mazlík s dárkem: Milý kocourek Mazlík velmi ochotně zapózoval se svým dárkem, granulemi značky Royal Canin. Za tyto granulky Vám, hodnému dárci, moc děkuje a slibuje, že se o ně podělí i s ostatními kočičími obyvateli depozita
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Tim s dárkem: Kocourek Tim Vám moc děkuje za svůj vánoční dárek, gastrointestinální granule značky Royal Canin, a my děkujeme spolu s ním.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - náhradnice Mici převzala Nellynčin a Dulínkův dárek: Kočičí slečna Nellynka a kočičáček Dulínek našli ke konci vánočního Kočičího přání nové domovy, a proto za ně jejich dárky převzala kočička Mici.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - náhradnice Žofinka převzala Darinčin dárek: Slečně Darince se krátce po skončení Vánoc podařilo najít nový domov. Její dárek proto místo Darinky převzala do depozita nově přijatá kočička Žofinka.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Pepa s dárkem: Pepovi se splnilo nejen vánoční přání spojené s chutnými konzervičkami, ale i jeho přání největší, tj. nalezení nového domova. Ještě před odchodem do nové rodiny si na nich Pepíček stihl velmi pochutnat.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Mia s dárkem: Kočičí slečna Miuška moc děkuje za svůj praktický vánoční dárek, dvoje 14kilogramové balení kočkolitu Tigerino, který spolu s ní užijí i ostatní kočičák z depozita.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Princezna Sofie s dárkem: Princezna Sofie moc děkuje za výživné granulky pro koťata, díky kterým poroste hezky do krásy a bude prospívat. Ochotně nám s granulkami zapózovala i se svou depozitní kočičí kamarádkou.
Kočičí přání - Vánoce 2015 - Kleuška s dárkem: Kleuška moc děkuje za svůj vánoční dárek, kočičí kapsičky, na kterých si velmi pochutnala. I my velmi děkujeme za tento dárek a za veškerou podporu hodných dárců.

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz