Přidat RSS kanál Aktualit

Poděkování návštěvníkům našich podzimních infostánků

20.10.2014

Ve dnech 9. 9. 2014 a 14. 10. 2014 jsme v centru Plzně opět vztyčili náš tradiční informační a sbírkový stánek a těšili jsme se na návštěvníky. Stánek v prvním z těchto dvou termínů se nacházel na rohu Františkánské ulice (vedle budovy České spořitelny), druhý infostánek jsme postavili na našem obvyklém místě, v prostoru U Branky.

I tentokrát nás zájem návštěvníků nebývale potěšil. Mnozí kolemjdoucí sami zamířili k našemu stánku s tím, že nás již znají a že se u našeho stánku pravidelně zastavují. Jedna návštěvnice nás přivítala slovy: "Dlouho jste stánek již neměli. Kde jste byli? Už jsem si říkala, kdy se tady objevíte, abych vám mohla přispět na kočičky." Bylo velmi milé si s návštěvníky popovídat o jejich zkušenostech s kočičkami a vyslechnout si jejich mnohdy velmi zajímavé historky týkající se kočiček coby domácích mazlíčků.

Návštěvníci velmi štědře přispívali do zapečetěné pokladničky. Po jejím oficiálním rozpečetění na úřadu UMO 3 jsme zjistili, že celková částka, kterou našemu spolku plzeňská veřejnost přispěla v průběhu konání těchto dvou infostánků, je 8450 Kč. Z tak velkorysého příspěvku máme radost nejen my, ale hlavně naše depozitní kočičky, pro které hledáme nové domovy. Získaný finanční příspěvek bude použit v souladu s podmínkami této sbírky - na nákup krmiva, steliva a na veterinární ošetření. Všem návštěvníkům a přispívajícím moc děkujeme. Bez finančních příspěvků dárců bychom opuštěným kočičkám jen stěží mohli pomáhat.

Další informační a sbírkové stánky budeme pořádat na jaře 2015. Informace o termínech pořádání jarních infostánků zveřejníme v oddílu "Aktuálně" na tomto webu a také na naší facebookové stánce. Těšíme se opět na viděnou!

Informační a sbírkový stánek - 14. 10. 2014 - foto 01
Informační a sbírkový stánek - 14. 10. 2014 - foto 02

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz