Přidat RSS kanál Aktualit

Poděkování dárcům za financování projektu Odchytová a manipulační technika

05.12.2016

V letošním jarním kole internetové charity Kočičí přání jsme si kromě obvyklých dárků pro naše depozitní kočičáky, jako je krmivo či stelivo, přáli získat i finanční prostředky na nákup odchytové a manipulační techniky pro náš spolek. Jednalo se o náš projekt v rámci jarního kola Kočičího přání.

Děkujeme moc všem hodným dárcům, kteří našemu spolku na tento projekt nejen na jaře, ale v průběhu celého letošního roku finančně přispěli a tím pomohli získat celkovou částku 6540 Kč.

Velmi nás těší, že jsme díky této pomoci mohli zakoupit dvě přepravky s bezpečnostními dvířky (dohromady za 1090 Kč), dva velké profesionální odchytové podběráky s teleskopickou rukojetí (2 x 2460 Kč) a rovněž dva menší příruční podběráky (2 x 290 Kč), které využijeme při odchytu opuštěných kočiček.

Fotografii této odchytové a manipulační techniky si prohlédněte níže:

 

Fotografie dokončeného projektu Odchytová a manipulační technika pro Svobodu zvířat z Plzně

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz