Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na 3. charitativní výstavu fotografií kočiček z našich depozit

17.11.2015

V návaznosti na loňskou a předloňskou fotovýstavu s názvem Kočky a lidé kolem nich očima fotografa Romana Muchky se i letos uskuteční její pokračování.

Tato již 3. tematická výstava monitorující kočičky z našich depozit se bude konat v pátek 27. 11. 2015 (od 10 do 22 hod.) a v sobotu 28. 11. 2015 (od 10 do 18 hodin) v iateliéru pana Romana Muchky v Perlové ulici č. 7 v Plzni.
3. fotovýstava

Cíl výstavy zůstává stejný jako u výstav předchozích, tj. najít pro opuštěné kočky zobrazené na vystavených fotografiích nové domovy, představit lidi, kteří se o tyto kočky starají a vzbudit zájem plzeňské veřejnosti o problematiku života opuštěných a týraných koček ve městě. Autory fotografií jsou stejně jako v uplynulých letech pan Roman Muchka a pan Jindřich Marek.

Slavnostní zahájení proběhne v pátek 27. 11. 2015 od 19 hodin na výše zmíněné adrese. Mapku s odkazem na adresu ateliéru pana Romana Muchky naleznete zde. O občerstvení se již tradičně postará plzeňský tapas bar Amorvino.

Návštěvníci budou mít možnost si fotografie zakoupit. Výtěžek z prodeje fotografií bude použit na chod našich kočičích depozit  - na nákup krmiva a steliva a na úhradu veterinárního ošetření kočiček, pro které hledáme nové domovy.

Na tuto výstavu jste srdečně zváni, těšíme se na Vás :)

Informační materiály k výstavě si můžete prohlédnout zde:

3. fotovýstava "Kočky a lidá kolem nich" - pozvánka
3. fotovýstava "Kočky a lidá kolem nich" - plakát

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz