Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na křest básnické sbírky a vernisáž výstavy

18.01.2014

Dne 27. 3. 2014 od 17.17 hod. se v galerii a restauraci Artamo v Plzni uskuteční křest básnické sbírky Aleny Vávrové "Harlekýn na římse" a vernisáž obrazů Romany Štrynclové "Souhvězdí Bohumila Hrabala".

Obětavá paní malířka Romana Štrynclová pro naše sdružení namalovala obraz kocourka, kterému říkáme Venda Pidlo a který již roky obývá jedno z našich depozit. Je to takový náš maskot. :) Po zahájení výstavy bude na našem webu spuštěna internetová dražba tohoto obrazu, která potrvá do 30. dubna 2014. O podrobnostech dražby budeme včas informovat. Výtěžek z této dražby bude věnován našim depozitním kočičkám. 

Moc děkujeme za nabídku spolupráce oběma dámám a těšíme se na krásnou výstavu s kočičí tématikou.

Galerie a restaurace Artamo se nachází na adrese Čelakovského 5, Plzeň. www.artamo.cz
Vernisáž a křest - Alena Vávrová & Romana Štrynclová

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz