Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na mezinárodní výstavu koček v Plzni

14.07.2016

V sobotu a v neděli 30. a 31. července 2016 od 10 do 17 hodin proběhnou v Kongresovém centru Parhotelu v Plzni dvě jednodenní mezinárodní výstavy koček.


Mezinárodní výstava koček v Plzni - červenec 2016 - ilustrační foto
V rámci doprovodného programu této výstavy nás můžete navštívit u našeho informačního a prodejního stánku, kde budeme jako obvykle nabízet různé rukodělné a dekorační předměty s kočičí tematikou, kočičí hračky s šantou či kozlíkem nebo i něco dobrého na zub. :)

V předsálí bude zároveň „vystaveno“ i několik kočiček hledající nové domovy. Za náš spolek se na této výstavě pokusí najít nový domov Cecilka a Jonáš. Těšíme se na viděnou.

Více informací a program výstavy naleznete na tomto odkazu.

Letáček k této výstavě je ke stažení zde:

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz