Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na náš informační a sbírkový stánek

12.06.2017

V úterý 13. 6. 2017 od 9 do 18 hodin, se s Vámi opět velmi rádi uvidíme na našem informačním a sbírkovém stánku v prostoru U Branky v Plzni.

Uvítáme Vaše dobrovolné příspěvky do úředně zapečetěné pokladničky v rámci oficiálně povolené sbírky. Za svůj příspěvek do pokladničky si budete moci vybrat si některý z ručně vyrobených dekoračních či užitkových předmětů s kočičí tematikou, které pro nás vytvořili naši dobrovolníci. K dispozici budou i tolik oblíbené ručně vyráběné kočičí hračky (háčkované myšky atp.). 

Veškerý výtěžek z této sbírky bude použit výhradně pro potřeby opuštěných kočiček z našich depozit, pro které hledáme nové domovy, tj. na nákup krmiva, steliva, úhradu veterinárního ošetření či na nákup odchytové techniky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Informační a sbírkový stánek - ilustrační foto
Ukázka z kočičích hraček, které budou na stánku k dispozici :)

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz