Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na náš jarní informační a sbírkový stánek

05.05.2016

Opět se s Vámi moc rádi setkáme na našem letošním jarním  informačním a sbírkovém stánku, a to v úterý 10. 5. 2016 od 9 do 18 hod. v prostoru U Branky v Plzni.

Ochotně Vám poskytneme aktuální informace o fungování naší organizace, především co se týče novinek a přírůstků v našich bytových depozitech, a uvítáme jakýkoli váš finanční příspěvek na podporu opuštěných koček z našich depozit do úředně zapečetěné pokladničky.

Jako obvykle pro Vás máme připravené rozličné rukodělné předměty, hlavně hračky pro kočky se šantou či kozlíkem, či drobné dárky s kočičí tematikou. Novinkou v sortimentu, který u nás bude k mání, jsou tzv. "štěstíčka" pro děti. Pamatujete si štěstíčka z pouti? Za drobný peníz si vylosujete hezkou obálku  modrá je pro kluky, růžová pro holčičky  a už se jenom těšíte na překvapení, které najdete uvnitř! Veškerý výtěžek bude pochopitelně použit na podporu našich depozitních kočiček.

Těšíme se na viděnou!

Informační a sbírkový stánek - ilustrační foto - květen 2016
Štěstíčka pro děti - informační stánek - upoutávka - květen 2016

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz