Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na náš říjnový informační a sbírkový stánek

09.10.2016

Ještě než udeří podzimní sychravé počasí, rádi bychom se s Vámi setkali u našeho informačního a sbírkového stánku, který naleznete na našem oblíbeném místě v prostoru U Branky v Plzni, a to ve čtvrtek 13. 10. 2016 od 9 do 18 hodin.


Informační a sbírkový stánek - ilustrační foto - říjen 2016

 


Návštěvníci stánku si budou moci odnést tiskové materiály týkající se Svobody zvířat či přímo kočiček.  K dispozici budou jako obvykle voňavé hračky pro kočky (s šantou kočičí nebo kozlíkem lékařským), bižuterie, keramika, polštářky, taštičky, drobné dekorační předměty a "štěstíčka" pro děti. Obrovský dík patří našim příznivcům a podporovatelům, kteří pro nás tyto předměty nezištně vyrábějí.

Velmi oceníme, pokud nás finančně podpoříte drobným příspěvkem do úředně zapečetěné pokladničky, jejíž obsah bude použit na podporu opuštěných kočiček, pro které se snažíme najít nové domovy.

Držte nám palce, aby nám vyšlo pěkné počasí a aby se tento den celkově vydařil!

Informační a sbírkový stánek - ilustrační foto - říjen 2016
Štěstíčka pro děti - informační stánek - ilustrační foto

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz