Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na náš zářijový informační a sbírkový stánek

30.08.2016

V úterý 6. 9. 2016 od 9 do 17.30 hodin se s vámi velmi rádi uvidíme v prostoru U Branky v Plzni u našeho informačního a sbírkového stánku. Můžete si s námi přijít popovídat o problematice opuštěných koček nebo o všem, co vás ve vztahu ke kočičkám zajímá.

Jako obvykle si u nás za symbolický příspěvek budete moci zakoupit drobné dekorační předměty s kočičí tematikou či hračky pro kočky, které pro nás laskavě vyrobili naši fanoušci a podporovatelé. Velmi oceníme i Váš finanční příspěvek v libovolné výši do úředně zapečetěné pokladničky.

Výtěžek z prodeje bude klasicky použit na provoz našich bytových depozit – na nákup krmiva či steliva pro depozitní kočičky, pro které hledáme nové domovy. Těšíme se na viděnou. :)

Informační a sbírkový stánek - ilustrační foto - září 2016

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz