Přidat RSS kanál Aktualit

Prodej fotografií kočiček z našich depozit

30.03.2016

Jaro je v plném proudu a pro řadu z nás je ve znamení jarního úklidu či zvelebování domácností. :) Nabízíme vám proto příjemnou možnost zkrášlit vaše domovy některou z vkusných fotografií kočiček z našich depozit a tím zároveň podpořit fungování naší organizace. Veškerý výtěžek z tohoto prodeje bude věnován kočičkám a bude použit na veterinární ošetření a na nákup krmiva či steliva. Průběžně umisťujeme kočičky do nových domovů a máme nové přírůstky, což představuje nejen intenzivní práci, ale také značné finanční výdaje.

Fotografie určené k prodeji pro nás laskavě vytvořili páni fotografové Roman Muchka a Jindřich Marek z firmy iatelier.cz, za což jim patří náš veliký dík. Fotografie byly již prezentovány na dvou foto výstavách v prostoru firmy iatelier, a to v říjnu 2014 a v listopadu 2015.

Tyto kočičí fotografie jsou ve formátu 32 x 48 cm a jsou natištěné na tzv. kapa desce se závěsem. Všechny fotografie jsou v reálu samozřejmě bez loga (které se na některých náhledech objevuje). Cena jedné této fotografie je 390 Kč. Fotografie nabízíme zájemcům, kteří jsou schopni si je osobně převzít v Plzni. (Z důvodů velkých nákladů na obalový materiál, který by zaručil, že se fotografie během přepravy neznehodnotí, bohužel nemůžeme fotografie rozesílat poštou.)

Prodej fotografií - duben 2016 - foto 01
Jak postupovat, pokud o některou z kočičích fotografií máte zájem?

1. Je potřeba mít zřízený facebookový profil. Na facebookové stránce naší kočičí sekce v oddílu "Události" si najdete nadcházející událost, tj. prodej fotografií, viz odkaz zde.

2. Do komentáře ke konkrétní fotografii, kterou si přejete zakoupit, napište prosím, že ji kupujete. Postačí napsat „Kupuji.“ :) (Každá fotografie je totiž vyrobena jen v jednom kusu, takže se při nákupu uplatní princip „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.)

3. Dále prosím napište na email i.stejrova@volny.cz paní Ivance Štejrové, naší člence, že si přejete fotografii zakoupit. Praktické bude, pokud do tohoto emailu zároveň uvedete telefonní číslo na sebe. Ivanka Štejrová má všechny nabízené fotografie u sebe a domluví si s Vámi převzetí Vámi vybrané fotografie. (Ideální bude, pokud si náhled fotografie, kterou kupujete, stáhnete z facebooku do PC a přiložíte ji jako přílohu do emailu pro Ivanku, aby Ivanka jednoznačně věděla, o kterou fotografii máte zájem.) Do emailu prosím též napište, jakým způsobem fotografii uhradíte.

3. Platbu za fotografii můžete provést buď v hotovosti při převzetí, anebo můžete fotku zaplatit předem na náš transparentní účet číslo 2500893377/2010. V případě platby na transparentní účet vás prosíme, abyste do poznámky pro příjemce uvedli „foto“.

4. Po převzetí si fotografii vyvěsíte ve své domácnosti, kde Vám bude dělat parádu. A čas od času se vám při pohledu na ní též vybaví, že jste jejím nákupem podpořili opuštěné kočičky. :)


Fotografie, které budou v nabídce, si můžete prohlédnout v následující fotogalerii:

Prodej fotografií - duben 2016 - foto 01
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 02
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 03
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 04
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 05
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 06
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 07
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 08
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 09
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 10
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 11
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 12
Prodej fotografií - duben 2016 - foto 13

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz