Přidat RSS kanál Aktualit

Systém CatTrek - kočičí hřiště v depozitu u Pavlíny

15.02.2015

Valentýnská sobota probíhala v depozitu u Pavlíny v duchu nového "enrichmentu" pro kočičáky. :) Vzhledem k tomu, že byt má vysoké stropy a kočky milují pobyt ve výškách (mohou tak koukat na své lidské otroky pěkně shora), rozhodli jsme se pro ně nechat vybudovat "kočičí hřiště".

Po pečlivé úvaze byla pro výrobu zvolena nově začínající firma CatTrek (mimo jiné zařizovali kočičí nábytek i v Kočkafé Freya v Praze). Na výsledek se podívejte ve fotogalerii - kočky jsou nadšené a zvědavě své nové pozorovatelny zkoumají a po stromě šplhají jak opice! Zvlášť večer celému systému dávají tedy pěkně na frak - naštěstí je vyroben ze dřeva a je velmi bytelný... A my, lidé, jsme také nadšení, že mají kočičáci co dělat, zvětšil se jim prostor k obývání, že kočičí hřiště je zároveň krásným interiérovým doplňkem (zvlášť centrální prvek, tedy kočičí strom - kmen hlohu - působí opravdu elegantně).

A navíc - komunikace s firmou CatTrek od začátku byla více než perfektní a vše proběhlo bez komplikací. V dnešní době je fajn potkat někoho, koho jeho práce baví, zajímá a kdo u ní přemýšlí. A navíc naši kočičáci na celý projekt dostali i slevu, čehož si velmi ceníme. Nezbývá nám než firmu CatTrek opravdu bez uzardění doporučit všem, kteří chtějí svým kočičím kamarádům oživit prostor k bydlení. Naše spolupráce s nimi tedy rozhodně ještě nekončí.

Více informací je pro případné zájemce k dispozici na těchto odkazech:

http://www.cattrek.cz/
https://www.facebook.com/CatTrek.cz

Fotografie z CatTreku si můžete prohlédnout v následující fotogalerii:

CatTrek - hlavní část se stromem
Lávky pokračují až do kuchyně, kde navazují na vršek kuch. linky, kterou také kočky rády využívají k lenošení a pozorování světa...
Strom je vytvořen z kmenu hlohu.
Zatím velmi populární prvek - sisálová hamaka
Vše je třeba nejdřív řádně "očíhnout".
Malý průzkumníček
Kočky po kmenu šplhají jako nic...
Další hamaka
Nejvyšší bod...je třeba prozkoumat ten flek na zdi...
Pája byla první, kdo se odvážil prubnout hřiště.
Malé rohové škrabadlo je oblíbeno zvlášť u koťat.
Fifi už obsadila hamaku.
Velmi oblíbené jsou také sisálové uzly na hraní...
Fifi je nejodvážnější a našla tam v rohu broučka...
Hmmm, tady to bude moje!
Kočky mohou průzory v odpočívadlech pozorovat dění pod sebou.

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz