Přidat RSS kanál Aktualit

Výzva

10.07.2013

V naší poště se objevil mail s naléhavou žádostí o pomoc. Bohužel v našich depozitech se teď prohánějí koťata z první letošní várky.

To nejmenší, jak můžeme momentálně pomoci, je zveřejnění výzvy a snad tak pomůžeme k vyřešení vážné situace.

Zde je znění:

Dobrý den,
touto cestou se obracím na Vás s prosbou o urgentní pomoc. Už 3 roky se starám o zatoulané kočičky a nechtěné psíky, žel finanční situace mi v tuhle chvíli bere možnost pokračovat dál ... Bere nám střechu nad hlavou. Jsme v insolvenci s povoleným oddlužením, ve kterém nám soud prodal dům a my žel musíme do najmu, musím se všeho, co jsem budovala a dělala vzdát ...Prosím o Vaši pomoc umístit 8 koček a 1 koťátko do rodin v moc krátké době ke kočičkám dám 2 škrabadla jedno velké a jedno malé a tunel  a finanční hotovost na účet Vaší pomoci aspoň 1000 korun. Až tady to naše neštěstí skončí, ráda budu zase pomáhat zvířatkám pro teď potřebuji já pomoci .
Prosím moooc Budajová Katarína  

tel. 721 766 903,
keytee123@seznam.cz

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz