Přidat RSS kanál Aktualit

Zamilovaná Valentýnská aukce na naší facebookové stránce

04.02.2017

Rádi byste svůj milovaný protějšek či své kočičí společníky obdarovali zajímavým dárkem u příležitosti nadcházejícího svátku svatého Valentýna? Zbývá posledních pár dnů zapojit se do naší Zamilované Valentýnské aukce na naší facebookové stránce. :)

K účasti v této aukci je potřeba mít zřízený facebookový profil. Své příhozy pište prosím přímo k fotografiím dražených výrobků v oddílu "Diskuse" -viz odkaz zde. Podrobnosti aukce naleznete v oddílu "Informace" - viz odkaz zde.

V aukci naleznete praktické nákupní tašky s kočičími motivy, domácí pantofle pro milovníky koček či překrásné pletené kočičí pelíšky. Velikánský dík patří Věrce Mattasové a Petře Zmrzlíkové za poskytnutí těchto půvabných výrobků do aukce.

Výtěžek z aukce bude použit pro opuštěné kočičky z našich depozit.

Zamilovaná Valentýnská aukce 2017 - úvodní foto

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz