Přidat RSS kanál Aktualit

Zdárné dokončení projektu síťování a vybavení depozit

25.04.2016

Pokud sledujete úžasný charitativní počin děvčat ze spolku Devět životů s názvem Kočičí přání, který umožňuje neziskovým organizacím z celé České republiky získat krmení a stelivo pro opuštěné kočičky, určitě jste zaregistrovali i skutečnost, že v rámci Kočičího přání se mohou spolky či sdružení též pokusit o získání finančních prostředků na tzv. projekty. To znamená, že mohou veřejnost požádat veřejnost o získání financí na vybavení depozit, např. na nákup odchytové techniky, větších škrabadel, karanténních klecí atp.

V rámci loňského velikonočního kola Kočičího přání jsme veřejnosti představili náš projekt, který se týkal vybavení dvou nových plzeňských depozit. Máme velikou radost z toho, že se po roce díky štědrosti milých dárců, kterým tímto ze srdce děkujeme, podařilo tento projekt úspěšně završit. V depozitu naší členky Marušky Maříkové byla zasíťována okna, což přispělo k větší bezpečnosti kočiček, které si nyní mohou dosyta užívat čerstvého vzduchu i sluníčka a sledovat ruch na ulici. Kočičky v depozitu Moniky Šímové získaly parádní škrabadlo, které si okamžitě zamilovaly. Toto škrabadlo od firmy Drapaki se pro kočičky okamžitě stalo jedním z nejvyhledávanějších míst v depozitu.

Hodným dárcům, kteří přispěli na vybavení těchto dvou depozit, moc děkujeme za veškerou podporu a pomoc a přejeme jim do budoucna jen a jen hodně štěstí. Koláž z fotografií zasíťovaných oken v depozitu Marušky Maříkové a škrabadla v depozitu Moniky Šímové si prohlédněte zde:

Kočičí přání - rok 2015 až 2016 - dokončení projektu síťování a vybavení depozita

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz