Přidat RSS kanál Aktualit

Adopce na dálku

V našich depozitech máme několik neumístěných zvířat.

Neměla takové štěstí, aby nalezla včas nový domov. Většinou jsou už v depozitech roky a tak jsou i fixovaná na svoji „náhradní rodinu“.

Inspirovali jsme se plzeňskou zoo a také spřátelenými weby. Na tuto myšlenku nás také dovedly časté dotazy lidí, zda je možné dát do našich depozit nalezené zvíře a hradit za něj náklady v plné výši až do jeho udání.Rozbíháme tedy s novými stránkami a s novou nadějí nový projekt adopcí nebo sponzorství na dálku.

Adopce na dálku - galerie

  Áda (VS 004) je statný, dobře rostlý a vykrmený sedmiletý kocour. Je to vášnivý mazel, ale dokáže se také hodně a rychle rozčílit. Zkrátka osobnost. V minulosti jsme se několikrát neúspěšně pokoušeli najít pro pana Ádu nový domov, kocourek si ale u nových páníčků...

»více detailů

Jak na to?

  Postup je velmi snadný.  V naší fotogalerii si vyberete zvíře, které chcete sponzorovat pro celý rok. (např. od 1. 4. 2012 do 1. 4. 2013) Kontaktujete vhodným způsobem naši sekci – telefonicky, osobně, mailem, sms. Dohodneme se případně na podrobnostech a následně podepíše...

»více detailů

Aktuálně

Pozvánka na náš informační a sbírkový stánek

12.06.2017

V úterý 13. 6. 2017 od 9 do 18 hodin, se s Vámi opět velmi rádi uvidíme na našem informačním a sbírkovém stánku v prostoru U Branky v Plzni.

Chcete vědět více?

Májové Kočičí přání 2017

05.05.2017

Kočičáci hledající nové domovy prostřednictvím našeho spolku si již zvykli na to, že každé jaro a zimu od hodných dárců získávají dárky. A už teď netrpělivě vyčkávají, zdali se jejich kočičí přání i tentokrát vyplní.

Chcete vědět více?

Poděkování pořadatelům a dárcům akce Dvacka za dvacku

01.05.2017

Velikánský dík patří pořadatelům i dárcům úžasné internetové charitativní akce Dvacka za dvacku, díky níž jsme v průběhu dubna 2017 získali 8687 Kč pro opuštěné kočičky z našich depozit. 

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz