Přidat RSS kanál Aktualit

Adopce na dálku

V našich depozitech máme několik neumístěných zvířat.

Neměla takové štěstí, aby nalezla včas nový domov. Většinou jsou už v depozitech roky a tak jsou i fixovaná na svoji „náhradní rodinu“.

Inspirovali jsme se plzeňskou zoo a také spřátelenými weby. Na tuto myšlenku nás také dovedly časté dotazy lidí, zda je možné dát do našich depozit nalezené zvíře a hradit za něj náklady v plné výši až do jeho udání.Rozbíháme tedy s novými stránkami a s novou nadějí nový projekt adopcí nebo sponzorství na dálku.

Adopce na dálku - galerie

  Áda (VS 004) je statný, dobře rostlý a vykrmený sedmiletý kocour. Je to vášnivý mazel, ale dokáže se také hodně a rychle rozčílit. Zkrátka osobnost. V minulosti jsme se několikrát neúspěšně pokoušeli najít pro pana Ádu nový domov, kocourek si ale u nových páníčků...

»více detailů

Jak na to?

  Postup je velmi snadný.  V naší fotogalerii si vyberete zvíře, které chcete sponzorovat pro celý rok. (např. od 1. 4. 2012 do 1. 4. 2013) Kontaktujete vhodným způsobem naši sekci – telefonicky, osobně, mailem, sms. Dohodneme se případně na podrobnostech a následně podepíše...

»více detailů

Aktuálně

Pozvánka na náš zářijový informační a sbírkový stánek

12.09.2017

Ve čtvrtek 14. 9. 2017 máte opět možnost navštívit náš informační a sbírkový stánek. Na obvyklém místě U Branky v Plzni (Smetanovy sady) na Vás budou čekat skvělé a jedinečné věci, jejichž koupí podpoříte kočičáky v našich depozitech.

Chcete vědět více?

Černá kočka - předsudky v 21. století - článek ze Zpravodaje Svobody zvířat č. II/2017

16.08.2017

Ačkoli to zní téměř neuvěřitelně, i v současné moderní době stále existuje řada předsudků vůči kočkám, zejména těm s černým kožíškem.

Chcete vědět více?

Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit SZ - poděkování za podporu projektu

07.08.2017

Děkujeme moc všem hodným dárcům za finanční podporu našeho projektu nazvaného Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody zvířat ve výši 5000 Kč realizovaného v rámci letošního jarního kola Kočičího přání.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz