Přidat RSS kanál Aktualit

Adopce na dálku

V našich depozitech máme též tzv. neumístitelná zvířata. Jsou to buď kočičky pokročilého věku, kočičky s problémovým chováním, které brání klasickému osvojení, anebo kočičky se zdravotními handicapy.

Tyto kočičky neměly takové štěstí, aby nový domov nalezly včas. Většinou jsou v depozitech už celé roky, a tak jsou pochopitelně velmi fixované na svoji „náhradní rodinu“.

Při tvorbě oddílu "Adopce na dálku" jsme se inspirovali plzeňskou zoo a též webovými stránkami nám podobným spolkům. Na tuto myšlenku nás také dovedly časté dotazy lidí, zda je možné dát do našich depozit nalezené zvíře a hradit za něj náklady v plné výši.

Jak na to?

Uvažujete o adopci na dálku některé z kočiček? Pokud byste se rádi dozvěděli, co adopce na dálku obnáší, a pokud Vás zajímají další potřebné informace – přečtěte si prosím následující článek.

»více detailů

Přehled kočiček z našich depozit nabízených pro adopci na dálku

Podívejte se prosím na galerii kočiček z našich depozit, které jsou momentálně nabízeny pouze pro adopci na dálku. Věříme, že Vás některá z nich zaujme natolik, abyste se stali jejím sponzorem. Předem moc děkujeme za Váš čas a zájem.

»více detailů

Aktuálně

PF 2018 a poděkování za podporu v uplynulých letech

01.01.2018

Všem našim příznivcům a podporovatelům bychom rádi poděkovali za velikou podporu v uplynulých letech a popřáli jim vše nejlepší do nastupujícího roku.

Chcete vědět více?

Charitativní akce Kočičí přání - Vánoce 2017

15.12.2017

Letošní vánoční kolo Kočičího přání je tady a kočičky z našich depozit už opět nedočkavě vyhlížejí vánoční dárečky. Věříme, že ani letos žádná z těchto opuštěných kočiček nezůstane bez dárku. Kočičky z depozit spolků z celé České republiky můžete obdarovat od 15. 12. 2017 do 6. 1. 2018.

Chcete vědět více?

Memorandum o spolupráci mezi subjekty pomáhajícími opuštěným zvířatům v Plzni

07.11.2017

Dne 6. 11. 2017 bylo podepsáno memorandum o spolupráci mezi Městskou policií Plzeň, Svobodou zvířat Plzeň a Spolkem pro ochranu zvířat. Věříme, že toto memorandum je prvním krokem ke zlepšení situace opuštěných zvířat v Plzni.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz