Přidat RSS kanál Aktualit

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

Od 1. 5. 2018 do 15. 5. 2018 se stejně jako v předchozích letech uskuteční oblíbená internetová charitativní akce s názvem Strom splněných kočičích přání či krátce řečeno Kočičí přáníOpuštěné kočičky, které čekají na nové domovy v zázemí spolků a sdružení v celé České republice, si přejí dostat dárky (většinou se jedná o krmivo, stelivo, pelíšky či hračky), aby jim čekání na nové rodiny rychleji utíkalo. 
Kočičí přání – jaro 2018 – propagační foto 01

A na jakém principu tato internetová charitativní akce funguje? Na webové stránce www.kociciprani.cz si ve filtru najdete útulek, který chcete podpořit, vyberete si kočičku, kterou se rozhodnete obdarovat, a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích.

Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce "do mističky". "Mistička" je příspěvek ve výši 400 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo, nikoli veterinární ošetření). Pokud se rozhodnete do mističky "přisypat" částku nižší než 400 Kč, pochopitelně to nevadí, spolky a útulky jsou vesměs vděčné za jakékoli obnosy. Některým vybraným kočičkám můžete uhradit tzv. zdravotní balíček, tj. laboratorní vyšetření, které daná kočička momentálně potřebuje.
Kočičí přání – jaro 2018 – propagační foto 02

Poté, co peníze od vás dorazí na účet dané organizace, spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám po uzavření celé sbírky přijde fotografie obdarované kočičky s dárkem spolu s poděkováním.

Kočičky z depozit naší organizace Svoboda zvířat Plzeň a stejně tak i kočičky z ostatních spolků a sdružení v celé České republice se na dárečky už moc těší. :) Obrovský dík patří pořadatelům za to, že tuto náročnou charitativní akci i letos na pomoc opuštěným kočičkám z celé ČR zorganizovali.


Kočičí přání – jaro 2018 – propagační foto 03

»zpět do archivu aktualit

Aktuálně

Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni - Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

21.05.2018

Přijďte si vybrat kočičího "parťáka" nebo koupit něco hezkého v charitativním krámku. Podpoříte tím kočičky bez domova. Těšíme se na Vás. :)

Chcete vědět více?

Pozvánka na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině

20.05.2018

Zveme Vás na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině na faře, který se koná v neděli 27. 5. 2018 od 13 hod.

Chcete vědět více?

Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

01.05.2018

A jako každé jaro je tu opět zajímavá možnost podpory opuštěných kočiček ze spolků a útulků z celé ČR formou nákupu dárků ve formě krmiva či steliva. Přidáte se i Vy?

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz