Přidat RSS kanál Aktualit

Ztráty a nálezy

Hledáte svoji kočku nebo jste nějakou nalezli a chcete, aby se dostala domů? Přidejte ji do sekce Ztráty a nálezy. Získá tím tak větší šanci se vrátit ke svému majiteli.

Kliknutím na odkaz se otevře jednoduchý formulář, kam zadáte potřebné údaje o zvířeti, jako je jméno, charakteristika, zvláštní znaky, "bydliště" - zkrátka vše, co by mohlo přispět k rychlé identifikaci a sťastnému shledání. Přidejte fotku a kontakt na Vás.

Po vyplnění formuláře vyčkejte prosím na naši autorizaci. Údaje o vaší ztracené či vámi nalezené kočičce se na našich stránkách nezobrazí bezprostředně po vašem vyplnění formuláře, ale až poté, co obsah schválíme (tj. zkontrolujeme, zdali se jedná o informace o ztraceném či nalezeném zvířeti). Schránku, kam příspěvky týkající se ztracených či nalezených kočkek chodí, obvykle kontrolujeme 1x denně. Omlouváme se, ale autorizaci jsme bohužel byli nuceni zavést z toho důvodu, že někteří návštěvníci do formuláře nevyplňovali informace o nalezených či ztracených zvířatech, ale zadávali obsah, který nesouvisel s tímto webem (reklamy atp.). Děkujeme za vaše pochopení.

Nezapomeňte nám také prosím dát zprávu, pokud už hledání není aktuální, abychom mohli zvíře vyřadit z našich stránek. Vždy nás velmi potěší, pokud se podaří ztracenou kočičku navrátit do původního domova, anebo pro nalezenou kočičku objevit původního majitele.

 

 

 


Sam - ZTRACENEC - Praha 4

Dne 1.6.se v ulici Jílovská, Praha 4 ztratil šedostříbrný mramorový britský kocourek bez PP. Je velmi plachý, nikdy nebyl v ulicích města. Děkuji za jakoukoliv informaci. Odměna 3000 Kč. Tel. kontakt: 603 737 642

»více detailů

Pitbul - ZTRACENEC - Plzeň

2. 6. 2018 se v centru města Plzně v ulici Sedláčkova ztratil tříletý kastrovaný mourovatý kocourek s bílými pacičkami a lysinkou na krku, slyšící na jméno Pitbul. Údajně viděn v ulici Tylova. Není zvyklý na venkovní prostředí.

»více detailů

Maggie - ZTRACENEC - Luhačovice

Viz fotografie v příloze. Utekla z domu dne 13. 6. 2018 v Luhačovicích. Za nález odměna.

»více detailů

Lejla (kočka plemene sphynx) - ZTRACENEC

Kočička rasy sphynx (kočka bez srsti), barva modrá s bílou.

»více detailů

Mňouk - ZTRACENEC - Praha 4

Kočička se ztratila 8. 6. 2018 v ulici Liškova na Praze 4. Kočička je plachá. Prosím o jakékoli info.Tel. číslo: 792 542 900

»více detailů

Djesika a Filip - ZTRACENCI - Praha 7 - Holešovice

Směska na zádech lehce zrzavá, 8 let kastrovaná, očkovaná slyšící na jméno Džesi. Nerada se chová, ale má ráda hlazení na hlavičce. Byla spolu s mourovatým kocourem Filipem. Ztratila se 2. 6. 2018 ze dvora U Smaltovny 1361/11 na Praze 7 (Holešovice), kam chodili spolu s kocourkem 4 roky.

»více detailů

Fríďa - ZTRACENEC - Praha - Vršovice

Fríďa je černý kocour, který se ztratil v ulici Sportovní v Praze Vršovicích v pondělí 4. 5. 2018 večer. Je možné, že někomu v ulici Sportovní vlezl na balkon, rád chodí po střeše bloku, ale zatím se vždy na noc vracel.

»více detailů

Stuart / Sťuí - Hradec Králové

V druhé polovině dubna 2018 se nám ztratil bílý kocour s čistě modrýma očima. Na levé straně nosu má menší jizvu a natrhlé ucho. Přestože je bílý, není hluchý, slyší na jméno Sťuí (Stuart).

»více detailů

Rozárka a Snížek - ZTRACENCI

Rozárka je krémová s celým černým obličejem, má modré oči a je vykastrovaná. (Měla by slyšet na písknutí.) Snížek je bílošedý se šedou šmouhou na obličeji, má modré oči a není vykastrovaný.

»více detailů

Arya - ZTRACENEC - Praha 7

Tříbarevná peršanka Arya se ztratila na Praze 7. Bude pravděpodobně vyděšená, není zvyklá být venku. Za jakoukoliv informaci budeme vděční. Odměna v případě nálezu samozřejmostí. Tel.: 775 209 698

»více detailů

Miško - ZTRACENEC - Podlesí u Kuřimi (okr. Brno-venkov)

Koncem května 2018 zmizel tento 11letý kocourek v Podlesí u Kuřimi (Brno-venkov). Je bílé barvy s šedými znaky a modrýma očima a i když má huňatou srst, tělíčko má drobné (4 kg). Je nekastrovaný, klidné mírné povahy, neobratný a pomalejší, takže v přírodě se o sebe postarat nedokáže a bude...

»více detailů

Herbert - ZTRACENEC - Všenory

Tříletý britský zrzavý kastrovaný kocourek se ztratil 28. května 2018 odpoledne ve Všenorech. Jmenuje se Herbert. Má obojek proti klíšťatům. Prosíme o informace o něm.

»více detailů

Sendy - ZTRACENEC

Sendy je necelý rok stará, nedávno byla na kastraci. Má ještě nedorostlé chloupky na bříšku. Váží kolem 3kg. Je hodně zvědavá, hravá. Venku byla zatím 1x, bojí se tam chodit, není zvyklá. S cizími lidmi nemá problém. V noci se dostala z domova ven a naposled jsem ji slyšela 30. 5. 2018 kolem...

»více detailů

Whiskey - ZTRACENEC - Praha - Vinohrady

Ztracen 27. 5. 2018, Praha - Vinohrady, Belgická 19. Odměna jistá – nabízím 6000 Kč tomu, kdo jej najde.

»více detailů

Černobílý kocour Miki - ZTRACENEC - Náchod

V pondělí 21.5.2018 ráno se v Náchodě, Lidická ul. (v horní polovině), ztratil černobílý kocour slyšící na jméno Miki. Má obojek s rolničkou a dobře čitelným tel.číslem. Je kastrovaný, stáří 6,5 roku. Je hodný, přítulný, ale k cizím je bázlivý. Útěk není pravděpodobný, možná ze zvědavosti...

»více detailů

Čičmík - ZTRACENEC

Je šedivý s dlouhými chloupky a širokým ocáskem, má obojek na krku. Staří 1 rok. Nevykastrovaný. Byl přítulný mazlivý, nikoho se nebál.

»více detailů

Larry - ZTRACENEC - Praha - Dubeč

2,5 měsíční mourek, ztratil se 20. 5. 2018 v Praze - Dubeč. Na jméno moc neslyší, ale je velmi mazlivý a přátelský. Bojím se, jestli ho někdo nevzal. Prosíme o jakoukoliv informaci.

»více detailů

Bobík - ZTRACENEC - chatová osada u Záluží mezi Třemošnou a Horní Břízou

Náš ztracený Bobík byl údajně zachráněn, prosíme o pomoc při hledání! Bobík se ztratil 28. 3. 2018 z chatové osady u Záluží (mezi Třemošnou a Horní Břízou - okres Plzeň - sever). Máme informace, že ho někdo našel ležet pomláceného u silnice, naložil ho a odvezl do nějakého jakoby útulku,...

»více detailů

Chorche - ZTRACENEC - Liberec (okolí Ostašova)

Dne 14. 5. 2018 se nám v Liberci v okoli Ostašova ztratil kocourek Chorche. Jsou mu 2 roky, je kastrovaný a očkovaný. Chybí nám.

»více detailů

Bello - ZTRACENEC - Praha 4 (okolí Novodvorské)

Dne 15. 5. 2018 se nám ztratil kocourek Bello. Je mu 8 měsíců. Okolí Novodvorské – Praha 4.

»více detailů

Kočička pohybující se na Praze 9 - Letňany v Chotěšovské ulici

Nehledá někdo kočičku? V Chotěšovské ulici – Praha 9 – Letňany. Pohybuje se zde cca od začátku května. Je plachá. :-( Děkuji.

»více detailů

Kiki

Bílý dvouletý kastrovany kocour. Má obojek proti blechám.

»více detailů

Tereza - ZTRACENEC - Praha - Modřany

Černobílá domácí kočka, jedno oko mírně zakalené, děvět let stará, bez obojku. Ztratila se v Modřanech 7. 5. 2018.

»více detailů

Matýsek

Dvouletý, kastrovaný kocour, celý černý, menšího vzrůstu, uslzená očíčka. Je přítulný, ale nechce chovat.

»více detailů

IZIDOR - ZTRACENEC - Pchery (okr. Kladno)

Izidor odešel 5. 5. 2018 večer na svoji pravidelnou procházku v obci Pchery (Theodor), z které se nevrátil. Má modrobíle zbarvení, žlutozelené oči, je vykastrovaný a jeho mikročip je hmatatelný za levým uchem. Izimu je 7 let, váží 3kg. Je důvěřivý a přátelský. Prosím o jakékoliv info na mobil 702...

»více detailů

Molly - ZTRACENEC - Praha - Černý Most

Malá bilá hubená kočka s rezavohnědou hlavou, zády a ocasem. Stará rok a půl. Nekastrovaná. Nečipovaná. Zvyklá žit v bytě. Utekla pravděpodobně oknem v přizemí v Praze na Černém Mostě, ulice Cíglerova u metra Rajská zahrada. Nálezci odměna 1000 korun. Tel.: 773 897 641 Děkuji.

»více detailů

Ňouma - ZTRACENEC - Plzeň - Božkov

Ztracena v Plzni – Božkově. V případě nálezu mě prosím kontaktujte.

»více detailů

Aduš - ZTRACENEC - Dobříš

4letá mourovatá kastrovaná kočka, ztratila se 1. 5. 2018 na Dobříši.

»více detailů

Yami - ZTRACENEC

Je drobná, má krátkou černou srst a pod hlavou pár bílých chloupků. Má jeden rok.

»více detailů

Čičmík - ZTRACENEC - okr. Opava

Má šedou barvu. Ztracen od 23. 4. 2018. Šedý obojek na krku. Okres Opava

»více detailů

Sheldon - ZTRACENEC - Praha 5 - Hlubočepy

Ztratil se na Praze 5 Hlubočepy 25. 5. 2018. Má hnědý obojek proti klíšťatům, je hodný, očkovaný, odčervený, kastrovaný. Evropská kočka domácí, mourovatá. Prosím o informace kdyby jej někdo nalezl na tel. 774 716 550.

»více detailů

Mourovatý kocourek - NALEZENEC - Říčany u Prahy

Mourovatý cca 1 rok starý nekastrovaný kocourek s tvarem těla britské kočky. Našel se cca počátkem dubna 2018 v Říčanech u Prahy.

»více detailů

Bílomourovatá kočka / kocour - NALEZENEC - Praha 7 - Letenské nám.

Drobnejsi kocka nalezena 22. 4. 2018 na Letenskem nam., Praha 7. Ocividne vypadla z okna. Nepoznam, jestli kocour nebo kocka, ma stazeny ocasek a nechce se ukazat, i kdyz se mazli :). Volejte: 608 222 058

»více detailů

King - ZTRACENEC - Praha 10 - Vršovice

Ztratil se kocour 21. 4. 2018 - Sibiřská Neva Masquerade, slyší na jméno King, je rok a půl starý, je velmi plachý, není kastrovaný. Za nalezení nabízím finanční odměnu. Místo ztráty: Holandská 44, Praha 10, Vršovice Telefon: 733 644 112

»více detailů

Zrzavé kotě - NALEZENEC - Praha 6

V sobotu 7. 4. 2018 jsem našla na zastávce Jiviny na Praze 6 zatoulané kotě. Motalo se tam u silnice. Je zdravé, hravé, naprosto v pořádku. V případě, že se po ní někdo shání nebo má zájem, dejte mi prosim vědět. Tel. 702 043 042 Díky.

»více detailů

Žofina - ZTRACENEC - Praha 10

Naše kočka Žofi se ztratila 8. 4. 2018 po 16.00 v ulici Kozákova 122/5 v Nových Pitkovicích na Praze 10. Měla na sobě růžový obojek z obrázkem ryby, také je tam půlka metalické kapsle (druhou půlku kapsle s papírkem, kde je ukázané tel. číslo a adresa, jsme bohužel našli doma - možná jsme to tam...

»více detailů

Exi - ZTRACENEC - Moravská Ostrava

Dne 10. 4. 2018 se v na ul. Gajdošova v Moravské Ostravě ztratil rezavý kocour drobnějšího vzrůstu jménem Exi. Může být zraněný. Naspoledy byl viděn u prodejny Hruška na ul. Hornická. PROSÍM O SDÍLENÍ, nebo o informace na 606 070 142. NÁLEZCI DÁM ODMĚNU 5.000 Kč!

»více detailů

Cipísek - ZTRACENEC - Benátky nad Jizerou

 5-letý kocour Cipísek, nekastrovaný, přítulný. Benátky nad Jizerou.

»více detailů

Dorty - ZTRACENEC - Neratovice

Kocourek 11 měsíců. Mourek s bílými tlapkami a čumáčkem. Obojek proti parazitům. Ztracen 29. 3. 2018 – Neratovice.

»více detailů

Mikeš - ZTRACENEC - České Budějovice

V Českých Budějovicích na sídl. Máj v ul. K. Štěcha se 29. 3. 2018 ztratil černobílý kocourek slyšící na jméno Miky, Mikeš. Je mu 8 měsíců, je nekastrovaný, žil pouze v bytě. Byl několikrát viděn v ul. Větrná u restaurace u tenisových kurtů.

»více detailů

Lucinka - ZTRACENEC - Beroun

Lucinka nemá obojek, není kastrovaná. Reaguje na jméno Lucka, Lucinka. Váha 4,5 - 5 kg. Ztratila se na adrese Plzeňská 957/50 v Berouně. Jestli víte, kde je, volejte prosim tel. 776 465 868.

»více detailů

Kočička - NALEZENEC - Hradec Králové

V centru Hradce Králové se dne 4. 4. 2018 našla mazlivá a milá kočička. Byla odvezena do útulku v Hradci Králové.

»více detailů

Čestmír - ZTRACENEC

3letý samec, světle rezavé barvy. Krátkosrstý.

»více detailů

Maxík - ZTRACENEC - Obec Zásmuky (okr. Kolín)

Maxík je 1,5 let starý britský bicolorní kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. Je domácí kočka, většinou bývá jen doma. 29. 3. 2018 vyběhl z baráku ven a nevrátil se. Obec Zásmuky (okr. Kolín). Mate-li informaci kontaktujte mě na tel.: 608 176 751 Odměna jistá.

»více detailů

Eda - ZTRACENEC - Mníšek pod Brdy / Nová Ves pod Pleší / Hraštice / Dobříš

ČISTĚ BÍLÝ KOCOUR, MÁ LEVÉ OKO MODRÉ, PRAVÉ SVĚTLE HNĚDÉ - slyší na jméno Eda. Je střední velikosti, 6letý, kastrovaný, čistotný, doma přítulný a hravý, venku opatrný až bojácný, ale zvídavý, zvyklý celodenně na život v bytě a blízký kontakt se členy rodiny. 1x za den procházky po zahradě a v...

»více detailů

Woodoo - ZTRACENEC - Chrastava (okr. Liberec)

Černý kocour s bílou náprsenkou a tlapkami, kastrovaný, věk 10 let. Může mít ještě obojek s číslem a rolničkou. Ztratil se 20. 3. 2018 v Chrastavě u Liberce.

»více detailů

Nalezený černý kocour - Plzeň - Bolevec

Tohoto černého kocourka jsme dne 20. 3. 2018 s dcerou našly zmrzlého a mňoukajícího na křižovatce ulic U Jam a Kaznějovská v Plzni. Nechalo se nalákat na pamlsky a odnést domů, zatím je v koupelně alá karanténě se vším komfortem, ale nechat si ho nemůžeme... Vypadá zdravě, srst...

»více detailů

Damián - ZTRACENEC - Praha - Strašnice

Dne 14. 3. 2018 se nám ve Strašnicích ztratil desetiletý kocour Damián. Jde o křížence mainské mývalí kočky, váží asi 8 kg. Kocour je očkovaný a velmi přátelský. Děkuji za jakékoliv informace na tel. 774 637 401.

»více detailů

Fiškus - ZTRACENEC - Rychnov nad Kněžnou

Fiškus je 2 roky starý kocour. Na jméno příliš neslyší. Váží cca 4-5 kg. Nemá obojek ani čip. Má šedou barvu, od čumáčku po bříško je bílý, bílé má i konce paciček. Je důvěřivý a přítulný. Velký mazel. Ztratil se 21. 1. 2018 v Rychnově nad Kněžnou (na láni). 19. 1. 2018 byl...

»více detailů

Nugyš - ZTRACENEC - Vrablovec (okr. Opava)

Ztratil se nám náš kocourek. Je mu 7 roku. Jmenuje se Nugy(š). Ztratil se 11. 2. 2018 v okolí Vrablovce (Hlučín / Ludgeřovice - okres Opava). Měl zranění na straně hlavy. Prosíme o pomoc s hledáním! Odměna jistá! Ozvěte se prosím na 731 369 750! Předem děkujeme za jakékoliv informace!

»více detailů

Fanda - ZTRACENEC - Zvole (okr. Praha - západ)

V obci Zvole u Prahy se 2. 2. 2018 ztratil 8měsíční kocour. Je bílošedý, velice přítulný.

»více detailů

Micík - ZTRACENEC - Vsetín

Kastrovaný šedý mourek, věk 8 let, plaché povahy. Ztratil se 26. 11. 2017 ve Vsetíně. Tel.: 725 686 507

»více detailů

Míč - ZTRACENEC - Praha - Černý Most

Černý kastrovaný kocour, zlomený špičák, věk 9 let. Ztracen 19. 1. 2018 - Praha - Černý Most.

»více detailů

Černý kocourek - NALEZENEC - Praha 6

Ráno 27. 1. 2018 jsme na dvoře mezi Mozambickou a Angolskou na Praze 6 našly úplně promrzlého černého kocourka. Třásl se zimou, ale jinak nevypadal nijak zraněný. V teple pookřál a přestal se třást. Má hustý ocásek a mezi třísly pár bílých chloupků. Má krásné zelenožluté oči a jinak byl naprosto...

»více detailů

Packa - ZTRACENEC - Hlubočepy (Praha - Barrandov)

Kočička se ztratila na v Praze na Barrandově (v Hlubočepích). Je dlouhosrstá, hnědě mourovatá, asi 4 roky stará. Prosím o jakékoliv informace. Děkuji.

»více detailů

Sága - ZTRACENEC - Praha (ul. Na Krocince)

Sága se ztratila v noci z 21. na 22. 1. 2018 v ulici Na Krocince. Je poměrně plachá. (Je to bytová kočka, bude se bát.) Prosime všechny, pokud byste meli nějaké bližší info, dejde nám vědět na email, případně na telefon 608 173 156. Děkuji.

»více detailů

Piccola - ZTRACENEC

Piccola je malá a šedivá, má dlouhé nožičky a malinkatou hlavičkou. Je zvědavá a společenská. V případě nálezu volejte prosím 775 326 543. Díky.

»více detailů

Tlapička - ZTRACENEC - Luka - Doksy (okr. Česká Lípa)

Kočička se zatoulala 10. 1. 2018 v obci Luka-Doksy. Stáří 6 měsíců. Znaky: 3 tlapky bílé a bílá barva pod krkem. Miluje jídlo a má trochu nadváhu. Prosíme o pomoc a případně nového majitele o vrácení kočičky. Syn ji dostal jako dárek a teď je hodně smutný z její ztráty... Děkuji všem...

»více detailů

Štístko - ZTRACENEC - Jindřichův Hradec

V Jindřichově Hradci se ztratil dlouhosrstý kocourek, černý s hnědým nádechem a malými šedivými štětečky za ouškama. Má na krku zelený obojek (pokud ho neztratil) se známkou se zeleným čtyřlístkem a telefonním číslem: 606 894 284 Naposledy byl spatřen v ul. Francouzských legií ...

»více detailů

Rozárka - ZTRACENEC

Dne 5.12.2017 se nám ztratila kočička Rozárka. Odešla v ranních hodinách a už se nevrátila, což u ní není vůbec obvyklé. Je to 10letá kočička, naprosto zdravá, černobílá s černým flíčkem u čumáčku, jedno ouško má trošku kropenaté. Na krku měla obojek. Je velice mazlivá, ale k cizím lidem...

»více detailů

Ztracená kočka ČILI - Libušín (okr. Kladno) - Odměna 20.000 Kč

Dne 23. 12. 2017 se ztratila kočka Čili v Libušíně, okr. Kladno. Je jí 9 let, váží 3 kg, je tříbarevná - bílá + zrzavá + černá. Za její nalezení nabízím 20.000 Kč! Volejte nebo pište na telefon 602 308 776 nebo 724 502 921.

»více detailů

Ťapka - ZTRACENEC - Studénka

Studénka  - hledá se od 7. 12. 2017 půlroční tříbarevná přítulná kočička.

»více detailů

Charlie - ZTRACENEC - Praha 9 - Miškovice

Místo ztráty: Praha 9 - Miškovice, 19. 12. 2017 večer. Mourovato-bílý kastrovaný kocourek  Charlie, na krku šedý obojek proti parazitům, bílý čumáček, náprsenku a tlapky, hodně chlupatý ocas. Váha ca 4,5 kg. Kontakt: 602 293 038 Odměna 4.000,- Kč

»více detailů

Mourek - ZTRACENEC

Kocourek mourovatý, žíhaný, křízenec kočky evropské a whiskas, kastrovaný. Je starý 8 měsíců, mazlivý. V dobe ztráty měl na sobě modrý obojek.

»více detailů

Erwínek - ZTRACENEC - Rpety u Hořovic (okr. Beroun)

Černohnědý (hříva pod krčíčkem, bříško - šedé kudrdlinky) dlouhosrstý 11letý vykastrovaný kocourek. Bohužel se nám ztratil, jako by se po něm zem slehla. Nikdy se netoulal, spal v noci doma, rád se šplhal po stromech i žebříkách. PROSÍM, neviděl, nenašel ho někdo? Rpety u Hořovic, okres Beroun,...

»více detailů

Tulis - ZTRACENEC - Miškovice u Třebovle (okr. Kolín)

V Miškovicích u Třebovle (okr. Kolín) a v okolí se hledá dvouletý kastrovaný černý kocourek s černým obojkem kolem krku slyšící na jméno Tulis. Je k lidem velice důvěřivý a mazlivý. V případě, že jste ho zahlédli nebo něco bližšího o něm víte, ozvěte se prosím na...

»více detailů

Černá kočka s bílými znaky - NALEZENEC - Praha - Nusle

Černá kočka s bílými znaky. Nalezena v Praze - Nuslích.

»více detailů

Ťapinka - ZTRACENEC - Praha - Hlavní nádraží

Dvou až tříměsíční koťátko Ťapinka (na jméno ještě neslyší) nám utekla ze špatně uzavřené přepravky během vystupování z vlaku v Praze na Hlavním nádraží v sobotu 25. 11. 2017 ve večerních hodinách. Je černobílá, levé očičko má v černé srsti a pravé v bílé a pacičky má bílé. Je to mazlík a miluje...

»více detailů

Bob - ZTRACENEC - Praha 5

Půlroční bílý kocourek. Na hlavě má pár černých chlupů. Velmi mazlivý a hravý. Ztratil se na dne 26. 10. 2017 na Praze 5, okolí ulice Schodová. Za jakoukoliv informaci děkuji.

»více detailů

Neznámý nalezenec - Praha (Nusle)

Nalezenec. Praha Nusle dne 13.11. Hodný, nekastrovaný, čistotný kocour. U nás může být bohužel jen dočasně.

»více detailů

Moula - ZTRACENEC - Plzeň - Bolevec

Čtyřletý venkovní kastrovaný kocour. Nemá čip ani obojek.Ztratil se 28. 9. 2017 z ul. Josefa Lady. Kontakt:723 561 938

»více detailů

Alcor

4 měsíční kočka Alcor se ztratila v Praze 8 - Gabčíkově ulici. Barva hnědá mourovatá. Volejte prosím, 605 085 629

»více detailů

Bonya

Na začatku řijna v okoli Nadraži Strašnice se ztratila naše kočička. Nevratila se z prochazky. Na sobě měla antiparazitni obojek. Předem děkujem za jakoukoliv informaci.

»více detailů

Mikeš

Ztratil se nám kocour. Brno- střed na Francouzské, v okolí Sport Balkán. Ve věku cca 6 měsíců. Je ještě mladý a celkem hubený. Celý černý a má oranžově zlaté oči. Je přítulný, nebojí se dětí ani psů. Je hravý. Kdyby jste někdo nalezl volejte po 16:00 hodině 775722330 nebo pište na...

»více detailů

Koťátko- NALEZENEC - Děčín

Nalezenec - kotě (kočička) - věk cca 4 měsíce. Nalezeno - Děčín, Želenice, za pizzerií, ulice Weberova. Má obojek proti blechám, přítulná. Info na tel. 608 610 680.

»více detailů

Matýsek - ZTRACENEC - Roztoky u Prahy

ODMĚNA 1.000,- Kč Dobrý den, dne 17. 8. 2017 se sestřenici v Najdrově ulici v Roztokách u Prahy ztratil kocourek slyšící na jméno Matýsek. Prosím o pomoc při hledání. Mobilní telefon 605 427 059. Moc všem předem děkuji.

»více detailů

Kotě - NALEZENEC - Brno - Husovice

V Brně Husovicích jsme našli malé kotě. Má spálenou tlapičku a fousky. Má se čile k světu. Domů ho vzít nemůžeme... Nehledá ho někdo? Nechce ho někdo? Je to mazel! Tel.: 725 158 932

»více detailů

Cipísek - ZTRACENEC - Žilina (okr. Kladno)

Kastrovaný kocour Cipísek se ztratil se 6. srpna 2017 v obci Žilina (okres Kladno). Je nedůvěřivý, má špatné zkušenosti s lidmi. Děkujeme moc za jakékoli informace o něm. Tel.: 728 399 278

»více detailů

Kočička - NALEZENEC - Praha 10

V Praze 10, v ulici Mrštíkova byla dne 7. 8. 2017 cca ve 22h nalezena kočička, věk odhadem do 1 roku. Je čistotná a mazlivá. Mňoukala pod oknem dvě hodiny. Kdo ji hledá? Volejte prosím 733 502 993.

»více detailů

Tedik - ZTRACENEC - Jablonec nad Nisou

17. 7. 2017vypadl v noci z okna v ulici Lidické 275 v Jablonci nad Nisou mladý kocourek do neznámého prostředi. Cizích lidí se bojí. Možná ho má někdo doma. Moc nám chybí. Prosim pomozte. Fin. odměna. Tel.č. 702871580 nebo 702 890 655.

»více detailů

Matyáš (Darth Vader) - ZTRACENEC - Praha 4

Matyáš je černohnědý roční nekastrovaný kocour s drobnou bílou náprsenkou bez čipu, povahy spíše plachý, venku je to pro něj velká neznámá. Je dost hravý, štíhlý. Neodolá šňůrám a tkaničkám všeho druhu. Občas si prozkoumal dům a schovával se v prostoru před půdou. Jako kotě pobýval na zahradě,...

»více detailů

Černobílá kočička - NALEZENEC - Plzeň

Dne 12. 7. 2017 provedly členky našeho spolku, Sekce na ochranu koček při Svobodě zvířat v Plzni, odchyt zatoulané kočičky. Jedná se o černobílou holčičku, věk zatím nevíme, zjistíme na veterině. Byla schovaná ve dvoře domu Sady 5. května 24 v Plzni a pak se jí podařilo schovat v domě. Byla...

»více detailů

Mia - ZTRACENEC - Plzeň

Kočička jménem Mia je 4 roky stará, drobnější, má velmi výrazný mramorovaný vzor. Je zvyklá se pohybovat venku, nicméně záhadně zmizela a nejsou po ní nikde stopy. Mia je spíše plachá, pravděpodobně by se nenechala chytit. Zmizela ze zahrady rodinného domu 10. 7. 2017 na adrese Mezi ploty 31,...

»více detailů

Kira - ZTRACENEC - Brno - Černá pole

Šedobílá s rezavými flíčky, dlouhosrstá čistokrevná mainská mývalí, stáří 5 let. Je velmi mazlivá ale bojí se hluků a hlasitých zvuků, výborně slyší na jméno. Neumí mňoukat, umí aportovat, je velmi hravá. Ztratila se v ulici Krkoškova, Brno - Černá pole.

»více detailů

Karta - ZTRACENEC - ul. Ostrovského, Praha 5

Malá mourovatá kočička. Je kastrovaná a čipovaná (číslo 953010001090546 Back Home). Nikdy nebyla venku, bude hodně vystrasená. Nedopatřením nám dne 1. 7. 2017 proklouzla z bytu na ul. Ostrovského 23 v Praze 5.

»více detailů

Flíček - ZTRACENEC

Kocourek ma rok,je černobílý a velice hezký zbarvený, je to takový divoch, pořád by byl někde ve výškách. Přijímám veškeré info na tel. 739 805 921.

»více detailů

Ota - ZTRACENEC - Chrbiny, Nenačovice (okr. Praha - západ)

Hledá se šedo-stříbrný kocour, oranžové oči, slyší na jméno Ota, věk 5 let. Ztratil se v sobotu 24. 6. 2017 v údolí Chrbiny, pod Modrým vrchem - naposledy viděn u obce Nenačovice. Je zvyklý být pouze doma, nikdy venku sám nebyl. Budeme vděční za jakékoliv informace. Odměna pro nálezce....

»více detailů

Pluša - ZTRACENEC - Praha (Vinohrady)

2 roky stará kočka. Odměna 3000 Kč. Ztratila se v Praze na Vinohradech (odešla z balkonu).

»více detailů

Mikeš - ZTRACENEC

Mikeš je černý 7letý kocour. Jeho srst na sluníčku vypadá tmavě hnedá až černá, má černý čumák, zelenožluté oči a mírně natrhlé ouško. Mikeš dříve žil venku, ale poslední 4roky žije v bytě. Je hodný, ale cizích lidí se bojí. Kocour je kastrovaný (dle slov bývalého majitele) a zdravý. Mikeš...

»více detailů

Míca - ZTRACENEC - Květnice (okr. Praha - východ)

Prosím o pomoc při hledání kočičky. Je černo-bílá a slyší na jméno Míca. Z posledních informací jí měli ukrást sousedi v obci Květnice, okr. Praha východ. Z důvodu, že čekala koťátka jí mohli někam odvést. Prosím kdo by věděl nějakou informaci, napište. Policie stále šetří, ale potřebuje více...

»více detailů

Želvička - ZTRACENEC - Praha (Čimický háj)

Prosíme o pomoc při hledání kočičky, která se ztratila 2. 6. 2017 v Praze v Čimickém háji mezi areálem Slovanu Bohnice a trafostanicí. Je poměrně plachá, stáří 1 rok, váha 3,5 kg a slyší na jmeno Želva. Prosíme o jakoukoliv informaci, prosíme volejte na tel. 605 111318 nebo 774 674 569, pište...

»více detailů

Mončičák - ZTRACENEC - Liberec

Je to britský modrý kocour, velmi hodný. Ztratil se v Liberci poblíž zastavky v Košické ulici. Za veškeré informace budeme vděční na telefonu 608 406 512.

»více detailů

Micina - ZTRACENEC

Od pátku 19. 5. 2017 postrádáme drobnější černobílou dlouhosrstou kastrovanou kočku. Kolem krku má ale srst kratší - dorůstá jí. Mohla by mít zraněnou přední nohu.

»více detailů

Anísek - ZTRACENEC - Praha 4 (Kunratice)

Dne 4. 6. 2017 se nám v Praze 4 - Kunraticích ztratila naše milovaná 4letá britská kočka. Za jakékoliv info budeme vděční. V případě nálezu odměna 8000,- Kč. Kontakt: tel. 734 759 577, Dag.novakova@gmail.com

»více detailů

Oskar - ZTRACENEC - Praha 4 - Podolí

Zrzavý kocourek, který se ztratil 5. 6. 2017 v Praze 4 - Podolí, Na Dolinách 47. Měl na sobě cerný protiparazitní obojek, má bílou náprsenku. Odměna jistá. Je moc hodný, přátelský, komunikativní. V případě nálezu volejte tel. 603141030 nebo 607965577. Děkujeme.

»více detailů

Viky - ZTRACENEC - Praha (ul. Mánesova poblíž Riegrových sadů)

Ztratila se nám kočka Viky z adresy Mánesova 37, což je cca 3 min od Riegrových sadů v Praze. Je to hnědokrémová, žíhaná poloviční britka. Kdybyste ji někdo někde viděl v této lokaci (Královské Vinohrady), dejte nám prosím vědět. Veškeré info prosím do zpráv, nebo volejte 733 117 599 n. 777 599...

»více detailů

Pumba - ZTRACENEC - Bolatice (okr. Opava)

V PONDĚLÍ 29. 5. 2017 SE NÁM VE VEČERNÍCH HODINÁCH V OBCI BOLATICE, OKRES OPAVA, NA ULICI HORNÍ ZTRATIL BRITSKÝ KRÁTKOSRSTÝ, BÍLO ŠEDÝ KOCOUR, KTERÝ SLYŠÍ NA JMÉNO PUMBA.

»více detailů

Zrzek - ZTRACENEC - Únětice

Dne 28.5.2017 se v Úněticích v ulici Školní ztratil dvouletý kastrovaný kocourek. Je hodný a přítulný. Nepřišel večer domů a i přes intenzivní hledání se nám ho nepodařilo najít. Nabízím odměnu 3000 za jeho nalezení. Kontakt:  Dana Papežová - tel.: 603572056 email: danapapez@seznam.cz

»více detailů

Nela - ZTRACENEC

Kočička je tříbarevná, ztratila se 6. 5. 2017 v polovině březosti. Přítulná.

»více detailů

Puclík a Čertík - ZTRACENCI - Pacov u Pelhřimova

Dne 24. 5. 2017 se nám nevrátili 2 kocouři - kamarádi, kteří byli krátce přistěhovaní do Pacova u Pelhřimova (dne 6. 5. 2017). Jeden je černobílý kastrovaný Puclík 8,5letý bez ocásku (bojácný s bílou náprsenkou a packami) a druhý nekastrovaný polobritský Čertík 1,5letý šedé barvy s šedým...

»více detailů

Pufi - ZTRACENEC - Horečky (Frenštát pod Radhoštěm)

Šedá mourovatá kočka, štíhlá, vyšší nohy, kastrovaná, stáří 2 roky. Ztracená od 19. 5. 2017 - lokalita: Horečky, Frenštát pod Radhoštěm.

»více detailů

Kocour - NALEZENEC - Brandýs nad Labem

Dne 24. 5. 2017 byl nalezen u benzínové pumpy, v ulici Kostelecká v Brandýse nad Labem bílý kocour. Kontakt - tel.: 607 237 498

»více detailů

Nelinka - ZTRACENEC - Chomutov

Černá kočička s bílou náprsenkou, má vytahané bříško od koťátek, slyšela na jméno Neli, je kastrovaná a je jí 7,5 roku. Je to nejúžasnější kočička s velkým kočičím srdíčkem, na cizí ale lidi často vrčela a prskala (nevím zda se nezměnilo, pokud je někde sama venku). Ztratila se asi v lednu 2017...

»více detailů

Max - ZTRACENEC - Dobříš

Prosíme o pomoc. Nevrátil se nám kocour Maxmilián / Max. Dne 25. 4. 2017 večer využil otevřeného okna. Není zvyklý na venek, chodil jen na zahradu. Obojek nemá. Je to jednooký kastrovaný stříbrný briťák. Ztratil se v Dobříši, v Lesní ulici 539. Prosíme, pokud byste ho někdo viděl, vezměte...

»více detailů

Nalezená kočička - Řitka (okr. Praha - západ)

Na začátku dubna k nám přišla na Řitku (okr. Praha - západ) tato velice mazlivá, hodná kočička. Zřejmě se zatoulala někde z Mníšku pod Brdy, Řevnice, Líšnice a okolí. Hledáme majitele této roztomilé kočičky. Volejte na tel. 602 974 674.

»více detailů

Jenna - ZTRACENEC

Ztratila se nám kočka. Slyší na jméno Jenna. Je mourovata s bílou lysinkou pod krkem. Prosím, dejte vedet.

»více detailů

Bella - ZTRACENEC - Hroznová ul.

Ztratila se kočka britská modrá. Domácí miláček byl nejspíše odcizen v okolí domu na ulici Hroznová 67. Poctivému nálezci jsem ochoten vyplatit vysokou odměnu. Kočka má zvláštní znamení, podle kterého jsem schopen ji jednoznačně identifikovat. Kočku jsem získal z nevyhovujících podmínek a...

»více detailů

Tygra - ZTRACENEC

Tygra - ztracená kočka Mourovatá s trochu potrhaným ouškem a bílou bradkou. Tel.: 728 372 171 Odměna jistá.

»více detailů

Mikeš - ZTRACENEC - Březina u Tišnova

Zrzavo bílý roční kocour s černým obojkem. Ztratil se 14.4. 2017 v okolí Březina u Tišnova.

»více detailů

Luky - ZTRACENEC

Mourovaný kocour, bílá náprsenka, bílé tlapky, kříženec s mainskou kočkou,kastrovaný, bez obojku, akorát jsme jej chtěli vyměnit. Je plachý, ale nechá se chytit, asi jej někdo odnesl ze dvora v Přístavní ulici 35, kam chodil. Odměna: 1000,-

»více detailů

Vemiš - ZTRACENEC

Vemiš, cca 4 roky, černý kastrovaný kocourek, modré až bílé oči.

»více detailů

Prcek - ZTRACENEC - Hostěradice (okr. Praha - západ)

Dne 27. 3. 2017 v obci Hostěradice (Praha západ, 252 82) se mi ztratil kocourek jménem Prcek. Je mu 1,5roku, ráno šel ven a už nepřišel domů. Asi šel za kočičkami, není kastrovaný. Je celý černý, pod pusou má bílý flíček a na bříšku též. Prosím, kdyby ho někdo viděl,...

»více detailů

Winston - ZTRACENEC - Černá hora (Krkonoše)

Šedě zbarvený britský modrý kocour, přítulný, líný, dobře krmený. Ztratil se v sobotu 21. března 2017 z Černé hory v Krkonoších (Skiresort Černá hora - Pec). Bydlel celou zimu na malé chatičce hned vedle Sokolské boudy nad malými vleky s názvem Sporty. Zřejmě jej někdo odnesl v domnění že ho...

»více detailů

Mňouk - ZTRACENEC - Praha 4 (u Kongresového centra)

Dne 28. 2. 2017 se ztratil v ulici Na Pankráci u Kongresového centra Praha 4 kocourek slyšící na jméno Mňouk - Mňouki žijící v bytě. Kocourek je mourovatý vykastrovaný starý 10 měsíců. Jaké koliv informace prosím volejte na tel. 604 869 585 nebo 730 129 921. Moc schází dětem i dospělákům....

»více detailů

Garfield - ZTRACENEC - Praha (Strašnice)

Dne 20.2. se nám ztratil kocour. Jmenuje se Garfield a je stejně objemný (7-10Kg), je zvyklý chodit ven, věk 13 let. V době ztráty na sobě neměl obojek. Obvykle se pohybuje v okolí ulice Vykáňská ve Strašnicích (popř. V Uzlabine, Kounicka). Pokud byste ho viděli, budeme vděční za jakoukoli...

»více detailů

Toník - ZTRACENEC - Plzeň (Sylván / Vinice)

Ruská modrá, drobný, cca 2.5 kg, ztracen v Plzni - Sylván/Vinice.

»více detailů

Bílomourovatý kocour - NALEZENEC - Kuřim (okr. Brno - venkov)

V Kuřimi okr. Brno - venkov jsem našla bílomourovaného nekastrovaného kocoura. Je umazlený, vyhledává kontakt. Evidentně měl domov o který přišel nebo se zatoulal. Komu chybí nebo by se o něj chtěl postarat, ozvěte se.

»více detailů

Eda - ZTRACENEC - Kladno

Černobílý kocour, nekastrovaný, cca 9 měsíců, asi 4 kila. V černých skvrnách má bílé chloupky. Ztratil se 6. 1. 2017 v okolí Strouhalovy ulice na Kladně. Tel.: 605 130 189

»více detailů

Billy - ZTRACENEC - Praha (Jinonice)

Černobílý kocour jeden a půl roku starý, nekastrovaný. Souměrné černé znaky - maska na obličeji, bílá náprsenka a ponožky. Reaguje na pískání. Odešel z domu v Praze - Jinonicích poblíž Vidoule dne 13. prosince 2016. Odměna! Tel.: 605 253 238

»více detailů

Britský šedý kocour - NALEZENEC

Britský šedý kocour, nekastrovaný, přítulný. Určitě je zvyklý žít v bytě.

»více detailů

Bengi - ZTRACENEC - Teplice

Britský kocour šedé barvy se nám ztratil na Silvestra v Teplicích. Prosím pomozte nám ho najít.

»více detailů

Damian - ZTRACENEC - Pyšely (okr. Benešov)

Dne 16. 12. 2016 se v obci Pyšely (okr. Benešov) ztratil mourovaný kocour, na krku má obojek s myškami. Prosím volejte 606 786 571.

»více detailů

Bílomourovatý kocour - NALEZENEC - Zbraslav

Začátkem prosince 2016 se u nás na Zbraslavi začal objevovat tento bílo-mourovatý zelenooký kocour. Kocour se zdá být zvyklý na lidi, je velmi přítulný. Není kastrovaný. Je zřejmé, že by chtěl by do tepla, ale ostatní zvířata ho zatím nepřijímají. Pokud máte informace komu patří, prosím volejte...

»více detailů

Černobílý kocourek - NALEZENEC - Plzeň - Vinice

Dne 19. 12. byl v Plzni na Vinicích nalezen tento černobílý kastrovaný kocourek. Nepostrádáte jej někdo?  Pokud se vám tento kocourek ztratil, kontaktujte prosím paní Soňu Dejovou na emailu sonadejova@seznam.cz či na tel. 604 606 743.

»více detailů

Kočičák - ZTRACENEC - Plzeň - Újezd

Dne 3. 12.  2016 se nám ztratil v Plzni - Újezdě roční mourovatý kocourek. Má bílé konce tlapiček a bílou náprsenku pod krkem. Je mazlivý, ale bojí se cizích lidí. Info na tel. 602 610 41. Děkujeme za jakékoli informace.

»více detailů

Kuky - ZTRACENEC - Nová Ves pod Pleší (okr. Příbram)

Černá 6měsíční kočička. Má na sobě růžový obojek. Na bříšku má kratší chloupky (kastrace asi před měsícem). Nová Ves pod Pleší, okres Příbram - tel.: 604 52 62 72

»více detailů

Macíček - ZTRACENEC - Plzeň (Korandova ulice)

V sobotu 5. 11. 2016 se ZTRATIL KRÁSNÝ MOUROVANÝ KASTROVANÝ SEDMILETÝ KOCOUREK MACÍČEK na adrese Korandova 29 v Plzni na Jižním předměstí. Info o jeho nalezení prosím na této adrese... ROMAN KRAUS, KORANDOVA 29, tel. 702 482 902. Smutný páníček čeká...

»více detailů

Ferda - ZTRACENEC - dálnice D5 (benzínka MOL u Záluží - Tlustice)

Dne 2. 11. 2016 se po dopravní nehodě na dálnici D5 u benzinka MOL (Záluží - Tlustice) zaběhl 5letý kocour Ferda. Je velmi přátelský, ale plachý. Mohl by reagovat na slova "bonbonek, papů". Nemá čip ani obojek. Je kastrovaný a má mírně vykouslé jedno ucho. Na pobyt venku částečně zvyklý je....

»více detailů

Packa - ZTRACENEC - Plzeň - Vinice

Nekastrovaná kočka, věk 1 rok, se ztratila 21. 10. 2016 u konečné autobusu v Plzni na Vinicích. Dne 21. 10. v 16 h. jsem jí pustila na zahradu a už se nevrátila. Byla až příliš důvěřivá, šla ke každému. Možná je u někoho doma. Prosím o info na tel.: 607 776 028

»více detailů

Nella - NALEZENEC - Malesice (u Plzně)

V Malesicích u Plzně bylo dne 26. 10. 2016 nalezeno černé kotě, hřálo se před zimou na motoru auta. Nevím věk a už vůbec jestli je očkované, apod. Je fixováno na člověka a bojí se být chvilku o samotě. Což je při mém pracovním vytížení hlavní problém. Hledám buď původního majitele či nový domov....

»více detailů

Týna - ZTRACENEC - Zbraslav

Mourovatá kočka, utekla před veterinou na Zbraslavi.

»více detailů

Mourovatá kočička - NALEZENEC - Plzeň (Doubravka)

V Plzni na Doubravce byla nalezena mladá mourovatá kočička, mazlivá s bílými znaky. Pro více informací pište na e-mail.

»více detailů

Damián - ZTRACENEC - Hodkovice (Liberecko)

5letý bílo-mouratý kocourek, který je velmi plachý, se ztratil v Hodkovicích na Liberecku.

»více detailů

Daňa - ZTRACENEC - Praha 6 (Břevnov)

Ztratil se bílý kocour s rezavým odstínem, modrýma očima, kastrovaný, 6 let starý, zvyklý na psy a na procházky po Břevnově. Rád chodí na návštěvy do cizích domů a aut.

»více detailů

Faust - ZTRACENEC

Velký černý dlouhosrstý kocour. Je to kříženec, váží cca 6-7 kg. Je kastrovaný,hodně chlupatý, působí velkým dojmem. Je docela plachý, nemá rád velké prostory. Trpí onemocněním ledvin -má dietu.

»více detailů

Terezka - ZTRACENEC - Praha 12 (Kamýk)

Stále hledám svou černou vykastrovanou kočičku Terezku, která se ztratila na Praze 12-Kamýk. Nikdy nebyla venku, bojí se cizích lidí a může syčet. Moc mi chybí, měla jsem ji od 3 týdnů a má 12 let. Prosím o jakoukoliv informaci na tel. 732 914 272. Děkuji. Odměna.

»více detailů

Sabina - ZTRACENEC - Říčany u Prahy

Dne 11. 10. 2016 se po nočních toulkách nevrátila domů (Říčany u Prahy) šestiměsíční kočička, která slyší na jméno Sabina (Sabi). Pokud by ji někdo spatřil, zejména v lokalitě okolo Lázeňské louky, fotbalových hrišť, prosím o zprávu na 737 941 822. Děkuji moc.

»více detailů

Zoro - ZTRACENEC - Šestajovice (Praha-východ)

Černo-bílý kocourek, stáří cca 6 měsíců, slyší na jméno Zoro. Ztratil se 3. 10. 2016 v obci Šestajovice, Praha-východ. Kontakt - tel.: 606 660 616

»více detailů

Miki - ZTRACENEC - Olomouc

Půlroční kocourek Miki se ztratil 30. 9. 2016 na ul. Brněnská v Olomouci. Je hravý a zvyklý na lidi. Prosím toho, kdo našel kocourka, aby zavolal na číslo 602 571 776. Děkujeme za pomoc, finanční odměna jistá!

»více detailů

Koťátko bez domova - Ves Touškov (Plzeňský kraj)

V obci Ves Touškov (okr. Plzeň-jih, Plzeňský kraj) pobíhá toto hezounké kotě bez domova, pravděpodobně jde o kocourka. Místní lidé ho zatím krmí, takže hlady nestráda, ale domov potřebuje jako každý tvoreček.  Na fotce to tak nevynikne, ale na bříšku lehce táhne do stříbrna. Je to strašný...

»více detailů

Eliška - ZTRACENEC - Plzeň

V sobotu 24. 9.2016 se v Plzni mezi ulicemi Havlíčkova a Americká zratila drobná mladá kočička. Je milá a přítulná. Netušíme, jak se mohla ztratit. Prostě najednou byla pryč. Je bílá s tmavými skvrnami na zádech a pruhovaným ocáskem. Pod nosem ma půlknírek. Prosim, pokud ji nekdo našel,...

»více detailů

Annie - ZTRACENEC - Plzeň - Lobzy

Annie je mourovatá, dvouletá kočička, menšího vzrůstu. Na krku má bílý flíček. Na jméno slyší, nalákat by se asi nechala na tuňákovou konzervu. Je kastrovaná. Ztratila se nám dne 7.3.2016 v Plzni-Lobzy (Revoluční ul.) Budeme vděční za každou informaci: 728 970 505 Odměna: ANO

»více detailů

Pinďa - ZTRACENEC - Nýřany

Prosím pomozte při hledání ztraceného tmavě zrzavého kocourka. Slyší na jméno Pinďa, zadní tlapky má do x, je to mazel. Utekl nám oknem přes ventilacku, druhy kocourek pláče, chybí mu kamarád a nám taky. Ztratil se v Nýřanech v Nové ulici, prosím volejte 604 175 920. Odměna, dekujeme.

»více detailů

Kočka - NALEZENEC - Plzeň - Skvrňany

Dne 10. 11. 2015 jsem našla v Plzni Skvrňanech kočičku, a to poblíž Penny Marketu u paneláku. Byla hrozně plachá a opatrná, ale taky vypasená, takže si myslím, že někomu utekla nedávno..

»více detailů

Čičí - ZTRACENEC - Plzeň - Bory

Plzeň -Bory: Ztratila se nám kočička a nechala nám tu své kotě - kocoura, Byl to velký mazel.

»více detailů

Venda - ZTRACENEC - Plzeň - Vinice

8. října se v Plzni na Vinicích v Bzenecké ulici ztratil bílo-černo-mourovatý kocour (8 let). Je to statný, slyší na jméno Venda. Dostal se nedopatřením z našeho bytu na ulici, stalo se to při přípravě bytu pro malování a vynášení nábytku na chodbu. Každý den ho hledáme po celé Bzenecké ulici,...

»více detailů

Černá kočička - NALEZENEC - Plzeň - Slovany

Tato černá číča (cca 1 rok), nemající žádné zvláštní znamení ani čip, byla odchycena dne 6. 10. 2015 v Plzni v Částkově ulici poté, co byla dle svědků minimálně 5 dní uvězněna na stromě, odkud nemohla dolů. Kočička je v léčení - je nachlazená. Při příjmu byla již silně dehydrovaná a samozřejmě...

»více detailů

Černý kocourek - NALEZENEC - Plzeň - Skvrňany

31. 8. 2015 jsme ve Skvrňanech odchytili tohoto krásného kocourka. Je velmi pravděpodobné, že jen někomu utekl či vypadl z okna - je dobře živený, v kondici. Odpovídá tomu i úkryt, který si vybral a neopouštěl ho. Divoká kočka by v takovém prostoru jistě nebyla, když hned vedle je rozsáhlý porost...

»více detailů

Modrý kocourek - NALEZENEC - Plzeň (Nerudova ulice)

Dne 27. 8. 2015 byl do našeho depozita přijat tento kocourek. Nejméně 14 dní se pohyboval ve sklepě domu v Nerudově ulici. Kocourek je modré barvy, má zelené oči, je kastrovaný, urostlý, mazlivý.Na veterinu se s ním dostaneme až v pátek 28. 8. 2015 (bude zkontrolováno čipování), ale vypadá to na...

»více detailů

Otik - ZTRACENEC - okolí Opavy

Dne 14. 8. 2015 se nám v okolí Opavy zaběhl kastrovaný černobílý kocour Otík. Má osm kilo, je 6 let starý, konec ocásku má bílý, má krásné velké zelené oči. Levá zadní noha je po těžké operaci. Děkujeme za jakékoli informace. Tel.: 603 261 063

»více detailů

Leo (Leoušek) - ZTRACENEC - Všebořice (Ústí nad Labem - Bukov)

Ztratil se nám 2 roky starý kocourek, jeho srst je světlounce zrzavá a místy až skoro bílá, je spíše menšího typu. Váhu bych tipoval kolem 5kg. Kocourek slyší na jméno Leo, Leoušek, ale je vcelku plachý a bojí se lidí. Kocourek je kastrovaný. Mohl by se vyskytovat v místech bydliště – Všebořice,...

»více detailů

Čert - ZTRACENEC - Praha - Černý Most

Dne 8. 8. 2015 se nám zaběhl černý kocourek jménem Čert. Pod krčkem a na bříšku má pár bílých chloupků, oči žluté. Kocourek se ztratil v ulici Vašátkova 1011/16, Praha - Černý Most. Prosíme případného nálezce, aby zavolal na tel. 734 559 594. Velmi děkujeme za pomoc!

»více detailů

Líza - ZTRACENEC - Most (Ústecký kraj)

Dne 8. 9. 2015 se ztratila kočka jménem Líza v Mostě v Ústeckém kraji v ulici Františka Halase č. p. 2585. Je velmi plachá a cizích lidí se většinou bojí. Je rok a půl stará a váží okolo 2-3kg. Jedná se o Mainskou kočku, má na sobě směs černé, bílé a hnědé barvy (do oranžová).

»více detailů

Koudy - ZTRACENEC - Brno

Kocour Koudy se ztratil v Brně na ulici Hroznová. Je velmi přítulný je asi 8 měsíců starý, očkovaný. Na krku by měl mít bílý obojek proti parazitům. Ztratil se cca v první polovině července 2015.

»více detailů

Samík - ZTRACENEC - Plzeň - Sylván

Starší kocourek Samík černé barvy se ztratil v polovině července 2015 při procházce v Plzni na Sylvánu v oblasti ulic Mikulovská a Pálavská. Původně měl na sobě kočičí postrojek, je ale možné, že se z postrojku již vyvlékl. Pokud byste podobného kocourka v někde v této lokalitě viděli,...

»více detailů

Shiro - ZTRACENEC - Praha 4 (Libuš)

Kocourovi jménem Shiro jsou 4 roky, je zvyklý chodit ven, proto má obojek s adresou (kdyby ho někde ztratil, měl by kolem krku trochu prořídlou srst). Vypadá britsky, ale je to směska. Ztratil se z ulice Na Šejdru v Praze 4 - Libuš, naposledy jsme ho viděli 16. července 2015.

»více detailů

Čiko - ZTRACENEC

Ztratil se nám kocourek, naposled byl doma 14. 7. 2015 . Pomozte nám ho najít. :(

»více detailů

Olin - ZTRACENEC - Vnorovy (okr. Hodonín)

Dne 13. 7. 2015 se nám ztratil britský kastrovaný cca 3letý kocourek Olin. Ztratil se v okolí ulice Dražky 467, Vnorovy, 696 61(okr. Hodonín). Nabízím 5000 Kč odměnu za nalezení a odměnu za jakékoliv informace. Tel.: 732 224 287

»více detailů

Bublinka - ZTRACENEC - Hovorany (okr. Hodonín)

V první polovině července 2015 se nám ztratila naše milovaná kastrovaná kočička. Slyší na jméno Bublinka. Je to dlouhosrstá mourovatobílá a kastrovaná kočička. Je jí 2.5 roku. Na bříšku má takové malé kudrlinky. Nejvíce chlupatý má ocásek. Máme ji mooc rádi a chceme aby se nám vrátila. :)...

»více detailů

Sibiřský šedobílý kocour - ZTRACENEC

Z 1. na 2. 6. 2015 se nám ztratil tříletý kastrovaný sibiřský kocour šedobílé barvy. Za jakékoli informace vedoucí k jeho nalezení velmi děkujeme! Email: Simona.Vcalova@seznam.cz

»více detailů

Čubaka - ZTRACENEC - Brno (Maloměřice)

Kocour kastrovaný, 8 let, nápadně bílá náprsenka + přední packy jinak mourovatý. Ztracen v Brně - Maloměřicích dne 29. 5. 2015. Za nalezení nabízím odměnu. Info prosím na tel. 606 251 119. Děkuji!

»více detailů

Jůlie - ZTRACENEC - Hříběcí (Horní Cerekev)

Ve středu 27. 5. 2015 se nám ztratila čtyřletá černá kočička slyšící na jméno Jůlie. Ztratila se v Hříběcí (Horní Cerekev). Jůlie je velice přítulná a hlavně zvědavá. Večer vyběhla ven na zahradu a i přestože se pravidelně vždy vracela na noc, tentokrát se už nevrátila. Poznávacím znakem jsou...

»více detailů

Kocour - NALEZENEC - Plzeň (Doubravka)

V Plzni na Doubravce k nám při bouřce 29. - 30. 5. 2015 přiběhl kocour. Je velice mazlivý a přátelský, tak třeba ho někdo postrádá.

»více detailů

Čertík - ZTRACENEC - Praha 3

V Praze 3 na nám. Jiřího z Lobkovic se dne 23. 5. 2015 ztratila černá kočička. Je menší, okolo 3-4 kilo, slyší na jméno Čert. Je velmi plachá, bojí se cizích lidí a hluku. Pokud jste ji někdo zahlédl, budu ráda za každou informaci na tel. 608 280 243 a pomoc. Finanční odměna jistá.

»více detailů

Cucínek - ZTRACENEC - Unhošť (okr. Kladno)

V Unhošti (Praha západ, okr. Kladno) se z noci 26. 4. na 27. 4. 2015 ztratil mourek Cucínek. Kocourkovi jsou necelé 3 roky, má 6 i více kg, je kastrovaný, dobře živený, hezky stavěný. Nemá známku ani čip, na krku má červený obojek s kamínky, na kterém je z obou stran uvedeno telefonní číslo...

»více detailů

Myška - ZTRACENEC - Praha - Vršovice

Hledám mourovatou kočičku se světlejším bříškem a očima do zelena ve věku 10 let. Je to obyčejná kočka domácí, je velice mírná. Ztratila se z bytu v Praze Vršovicích dne 18. 4. 2015. Prosím moc o pomoc. Tel.: 606 878 211

»více detailů

Cyprián / Cypřiš - ZTRACENEC - Praha - Petřiny

Dne 23. 4. 2015 se v Praze u polikliniky Petřiny ztratil desetiletý, v okolí všem dobře známý zrzavý kocour Cyprián, slyšící na jméno Cypřiš. Je značně důvěřivý a je dost možné, že ho odnesla paní s malou holčičkou, se kterou byl toho dne dopoledne viděn naposled - možná měla pocit, že je...

»více detailů

Ionee - ZTRACENEC - Nupaky (okr. Praha-východ)

Ionee se ztratila 24. 03. 2015 v obci Nupaky (okres Praha-východ). Je jí 7 let. Kočka má bílou srst se šedými (modrými) znaky na obličeji, uších, ocasu a nohách, tlapky jsou bílé. Na své jméno Ionee (čti Joný) reaguje. Nutné pravidelné návštěvy u veterináře, dlouhodobá léčba, nutné kontroly...

»více detailů

Macík - nalezenec - Praha - Troja

Bílá kočka či kocour, t.č. plachá, v Praze Troji, Nad Kazankou.

»více detailů

Macek - ZTRACENEC

Menší černý kocourek s hnědýma očima. Je plachý, bojí se psů.

»více detailů

Bílý kocourek - NALEZENEC - Jesenice - Horní Jirčany

Dne 28. 3. 2015 k nám přišel bílý dlouhosrstý kocourek, má černý ocas a menší černý flíček za uchem a na zádech. Je přítulný a čistotný. Zatím je u nás, ale byli bychom rádi, kdyby se našel majitel (máme doma další 3 kočky). Volejte 602 251 249.

»více detailů

Minda - ZTRACENEC - Březník (kraj Vysočina)

Dne 13. 3. 2015 se nám od domu (Březník - Kraj Vysočina) ztratila 9 měsíční kočička - kříženec britky a mourka. Je celočerná s šedou podsádkou. Je bez obojku a má zvláštní znamení - vyholené bříško po operaci. Je zvyklá na lidi, malé děti a velké psy. Prosím o info, chybí nám. Tel.: 608 172 754

»více detailů

Kulička - ZTRACENEC - Litovel

Dne 30. 3. 2015 se v Litovli ztratila želvovinová kočička stará tři roky. Nálezce prosíme o navrácení. Ona byla to nejcenější co jsem měla. Tel.: 739 95 64 18, email: hledamkocku@post.cz

»více detailů

Max - ZTRACENEC - Šestajovice u Prahy

Maxovi je 8 měsíců, ještě není kastrovaný, ztratil se v Šestajovicích u Prahy. Telefonní číslo:604 436 759

»více detailů

Mášenka - ZTRACENEC - Skvrňov, Zásmuky

Ztracena v obci Skvrňov, Zásmuky. Dne 22. 3. 2015 se naše kočička Mášenka vydala na procházku kvůli nadměrnému hluku z rekonstrukce. Bohužel se již nevrátila. Je sněhobílá, má dva hnědé flíčky na čele a pruhovaný "lemuří" ocas. Je očkovaná a vykastrovaná. Není mazlivá a nesnáší děti, nikdy...

»více detailů

Bílozrzavá kočička - NALEZENEC - Plzeň - Bolevec

Našla se kočička mezi paneláky v Nýřanské ulici v Plzni v Bolevci. Je převážně bílá se zrzavými skvrnami a zrzavým ocáskem. Je klidná, přítulná, čistotná. Její věk je asi kolem 1 roku možná o rok a něco. Pokud ji postrádáte, kontaktujte mě na níže uvedeném emailu.

»více detailů

Rebelka - ZTRACENEC - Psáry (okres Praha - západ)

Dne 31. 12. 2014 se mi ve Psárech ( okres Praha - západ) ztratila mourovaná 2 letá kastrovaná kočička slyšící na jméno Rebelka. Je velmi mazlivá. Má bílý obojek proti blechám. Na hlavičce začíná černý pás, který má na krku až po kohoutek přerušen v čáry a od kohoutku po ocásek pokračuje černý...

»více detailů

Oskar - ZTRACENEC - Kosoř (okres Praha - západ)

Oskar se ztratil 28. 12. 2014 v obci Kosoř v okresu Praha - západ. Je zvyklý chodit ven. Jsou mu 2 roky a není kastrovaný. Je možné, že kulhá na levou přední tlapu (předchozí zánět v tlapce, který byl ale v době odchodu vyléčený). Předem moc děkujeme za pomoc. Nálezce bude odměněn. Jakékoli...

»více detailů

Haiku - ZTRACENEC - Zbiroh

Dne 17. prosince 2014 se ztratil ve Zbirohu mezi benzinovou pumpou a Kařezem kocour asi 3 roky starý, kastrovaný, velký (6 kg), chlupatý, velké tělo, krátké nohy, přátelský. Je zvyklý chodit ven. Za jakékoli informace vedoucí k jeho nalezení budeme vděčni na telefonu 603 55 19 18.

»více detailů

Mysanek - ZTRACENEC - Praha 5 (Košíře)

Prosime o pomoc pri hledani naseho devitileteho kocoura. Je polodlouhosrsty, mourovaty, ma bile ponozky a bilou naprsenku. Je zvykly chodit pravidelne ven, je plachy a k lidem neduverivy. Postradame ho od 12. 12. 2014. Ztratil se v lokalite Praha 5 - Kosire, Cibulka. Moc dekujeme za...

»více detailů

Beruška - NALEZENEC - Jirny (okres Praha - východ)

Dne 20. 11. 2014 byla nalezena mourovatá kočička v obci Jirny (okres Praha - východ). Je cca 5 měsíců stará. Je velice přátelská a přítulná. Hledáme původního nebo nového majitele.

»více detailů

Ťapina - ZTRACENEC - Ústí nad Labem

V neděli 16. 11. 2014 se v Ústí nad Labem na Masarykově ulici v blízkosti parku zaběhla sedmiletá kočička Ťapka. Bílá s šedivým mourováním na hlavě a hřbetu, tmavě mourovaný ocas, modré oči. Není zvyklá být venku. Prosíme o jakékoli informace na telefonní čísla: 777 763 501, 777 763 503...

»více detailů

Jára - ZTRACENEC - Šeberov

Dne 13. 11. 2014 se v Šeberově v okolí pizzerie Di Carlo ztratil 6 měsíční kocourek se zeleným obojkem. Prosíme vás o jakékoliv info na 774 985 227.

»více detailů

Ošklín - ZTRACENEC - Chlumčany (okres Plzeň - jih)

Kocourek se ztratil dne 12. 11. 2014 v Chlumčanech (okres: Plzeň - jih). Je kastrovaný, cizím lidem se vyhýbá. Je černobílý, bílá barva převládá.

»více detailů

Pupik - ZTRACENEC - Rajhrad (okr. Brno - venkov)

Dne 22. 10. 2014 se nám v okolí Rajhradu (okres Brno - venkov) ztratil náš kočičák. Má asi 6 kg a na krku obojek proti parazitům. Nálezce čeká odměna. Moc nám chybí, prosíme, pomozte.

»více detailů

Bílomourovatá kočička - NALEZENEC - Praha 5 (Velká Ohrada)

Dne 22. 10. 2014 jsme našli bílomourovatou kočičku v Praze 5 na Velké Ohradě. Kočička je zdravá, přítulná. Bližší info: 724 520 216

»více detailů

Gatos - ZTRACENEC

Ztratil se nám kastrovaný kocourek, který je 1,5 roku starý. Nikdy se moc netoulá. Je hodně přítulný, takový hodný trouba, co ke každému jde a všude vleze, obzvlášť do otevřených aut a krabic. V případě že jste ho někde zahlédli, prosíme o informaci. Nálezci nebo za informaci vedoucí...

»více detailů

Pepa - ZTRACENEC - Lhůta u Tymákova

Na Lhůtě u Tymákova v okrese Plzeň-jih se ztratil kastrovaný kocour Pepa. Je hnědočernobílý, 5 let starý, cca 6 - 7 kg velký. Ocásek má černě pruhovaný a na konci černý. Na krku má obojek proti klíšťatům. Je hodný, společenský, ale opatrný. Tel.: 733 698 655

»více detailů

Spajky - ZTRACENEC

Dne 6. 10. 2014 se ztratil kocour plemene mainská mývalí, slyšící na jméno Spajky. Je mohutnější postavy. Prosíme o jakoukoli informaci k jeho nalezení. Jde o člena rodiny a moc nám chybí. Děkujeme!

»více detailů

Niky - ZTRACENEC - Holkov u Velešína

Dne 30. 9. 2014 se v Holkově u Velešína ztratil britský modrý kcourek. Je rok a půl starý, vykastrovaný. Pokud jste ho našli, volejte prosím na telefon 702 058 499. Děkujeme za pomoc.

»více detailů

Miki - ZTRACENEC - Ostrava - Svinov

Dne 16. 9. 2014 se nám v Ostravě Svinově (Jižní svahy), na ulici Květinová, ztratil černobílý kocourek cca 1 rok starý. Je velice přítulný, jde za každým. Naposledy byl viděn snad u Kauflandu. Moc dětem schází. Děkuji za kažné info.

»více detailů

Míša - ZTRACENEC - Plzeň - Roudná

V Plzni na Roudné se 22. 9. 2014 ztratil černý kastrovaný asi 2roky starý huňatý kříženec, který slyší na jméno Míša. Jí pouze speciální granule, protože měl v minulosti střevní onemocnění. Pomozte prosím, děkuji moc. Tel.: 737 779 779

»více detailů

Bela (Belinka) - ZTRACENEC - Ústí nad Labem

Dne 9. září 2014 se nám v Ústí nad Labem ve večerních hodinách ztratila 2 roky stará kočička černo-zrzavo-bílé barvy (tricolora). Na krku má hnědý antiparazitní obojek. Mohla by se pohybovat na Klíši (Masarykova ulice a okolí), ale je možné, že se může toulat v...

»více detailů

Rozárka - ZTRACENEC - Opava

V Opavě se ztratila tato kočička. Je menšího vzrůstu, bílá s mourovatými tmavými fleky a mourovatým ocáskem. Je kastrovaná, je jí 8 let. Ráno dne 4. 9. 2014 se nevrátila domů a od té doby ji marně hledáme. Jestliže ji někdo spatřil živou či mrtvou, prosíme, aby zavolal na toto...

»více detailů

Silly - ZTRACENEC - obec Trávníček (okres Liberec)

Ve středu 23. 7. 2014 se nám v obci Trávníček (součást obce Bílá) v okrese Liberec ztratil vykastrovaný kocour, 4 roky starý, který slyší na jméno Silly. Je šedé barvy (je šedostříbrně pruhovaný) s bílými tlapkami, náprsenkou a čumáčkem. Je velmí milý a jsme velmi smutní, že jej nemůžeme najít....

»více detailů

Čiko - ZTRACENEC - Plzeň - Újezd

Dne 10.9. se v Plzni - Újezdě ztratil půlroční kocourek, slyšící na jméno Čiko. Čiko je celý bílý, jen ouška a ocásek má béžový. Děkuji za jakékoli informace vedoucí k jeho nalezení. Tel.: 608 533 117

»více detailů

Beton (Betík, Betuna) - ZTRACENEC - Plzeň - Újezd

Betuna se ztratila během posledního srpnového víkenu v Plzni Újezdě. Je to starší kočka, mourovatá plavá, svetlá, tečkovaná. Chybí jí přední zuby na horní čelisti, má neustále pootevřenou tlamku a slintá. Její ocas vypadá, jako by k ní nepatřil. Při chůzi se vlní jako had. Ráda se pohybuje ve...

»více detailů

Olina - ZTRACENEC - Kelč

Olina je krásná tmavě šedá kočka, která byla u kocoura v Kelči a ztratila se. Bohužel je to 25 km od domova, tak asi cestu zpet nenajde. Kdybyste ji našli, ozvěte se prosím. Děkuji.

»více detailů

Bedřich - ZTRACENEC - Hovorany (okr. Hodonín)

Bílý kocourek, vlastně ještě kotě, jménem Bedřich se ztratil 20. srpna 2014 v Hovoranech v okrese Hodonín. Na hlavě má dvě takové šmouhy, jako kdyby byl špinavý, které ale nejsou příliš vidět. Je to miloučký kocourek, kterého máme moc rádi a budeme vděčni za jeho navrácení. Odměna zaručena....

»více detailů

Britský modrý kocourek - NALEZENEC - Malešice

V Malešicích byl nalezen britský modrý kocourek.

»více detailů

Eli - ZTRACENEC - Světice u Říčan

Kočičí holčička Eli, narozena v červnu 2014. Ztracena nebo odcizena, moc nám schází. Je milá, mazlivá, zvyklá na lidi, děti i psy. Tel.: 777 129 296

»více detailů

Alfons - ZTRACENEC - Praha - Braník

Od 14.8. 2014 postrádáme britského modrého kocoura. Slyší na jméno Alfons, jsou mu 3 roky, je nekastrovaný. Levé ucho má mírně natrhlé a na bradě má malou jizvu. Ztratil se v Praze Braníku. Nálezce odměníme.

»více detailů

Mahou (Mau) - ZTRACENEC - Tisá na Děčínsku

Mahou (Mau) se zaběhl 8. 8. 2014 poblíž obce Tisá na Děčínsku. Je to 2-letý zrzavý kocourek s bělavě žíhaným koncem ocásku. Původně měl na krku protiklíšťový obojek s magnetem a štítkem s telefonním číslem 773 228 094, ale později ho ztratil a podle informací místních lidí se v Tisé tento...

»více detailů

Monty - ZTRACENEC - Moutnice (okres Brno - venkov)

V Moutnicích v okresu Brno - venkov se ztratil dlouhosrstý kocour bílo-šedé barvy s mohutným šedým ocasem. Má modré a zelené oko, každé jiné. V případě nalezení finanční odměna. Děkujeme moc za jakékoli informace. Kontaktovat nás můžete na tel. 608 566 652. 

»více detailů

Bílomourovaté koťátko - NALEZENEC - Plzeň

Dne 30. 7. 2014 na Masarykově ulici v Plzni naproti hospodě U Beránka byl nalezen 3-4 měsíční bílomourovatý kocourek se zraněným ocáskem. Je velice přítulný, milý a hravý. Nemůžeme si ho nechat nastálo, jelikož doma v panelákovém bytě máme 2 kočičky a jednoho epileptického pejska. Pokud...

»více detailů

Vašíček - ZTRACENEC - Mratín (okres Praha - východ)

Dne 1. 8. 2014 utekl v Mratíně v okrese Praha - Východ sphynx kocourek Vašíček. Je necelý 1 rok starý, černo-pleťové barvy. Po zranění má jedno oko přimhouřené. K cizím lidem není příliš kontaktní. Pokud ho uvidíte nebo odchytíte, volejte prosím na telefon 731 811 677.

»více detailů

Mourovatá kočička - ZTRACENEC - Praha 5 - Bertramka

V Praze 5 pod parkem Bertramka se ztratila drobná mourovatá kočička. Kočička byla asi před měsícem kastrovaná, takže má stále ještě patrnou kastrační jizvu. Kočička je plašší a nedůvěřivá k lidem. Co je ale hlavní - nezná lokalitu a jde jí tím pádem o život. :((( Kočička totiž původně žila...

»více detailů

Kuba - ZTRACENEC - Praha 6 - Suchdol

Moc prosíme o pomoc při hledání našeho tříletého kocoura Kubi. Kuba se ztratil 7. 7. 2014 v Praze 6, na Suchdole (v ulici V Údolí). Je zrzavý a vykastrovaný, velmi přítulný a dobře slyší na svoje jméno. Za informace vedoucí k nalezení nabízíme finanční odměnu 2 000 Kč. Tel.: 608 413 777

»více detailů

Kelvin - ZTRACENEC - Vrané nad Vltavou

Ve Vraném nad Vltavou, okres Praha - západ, se ztratil hnědý čokoládový britský kocour, který je 3 roky starý a který se nebojí lidí. Pokud jste jej nalezli nebo máte nějaké informace o něm, kontaktujte mě prosím na telefonním čísle 777 810 728.

»více detailů

Bertík - ZTRACENEC - Praha - Žižkov

V Praze na Žižkově se ztratil černý čtyřletý kocourek Bertík. Specifické znamení je velká jizva na bříšku. Nálezci bude vyplacena odměna. Děkuji za jakékoliv informace. Tel.: 774 315 739

»více detailů

Tiger - ZTRACENEC - Zábřeh - Olomoucký kraj

Jedná se o 10 měsíců starou, kastrovanou tříbarevnou kočku. Děkujeme za jakékoli informace. Tel.: 731 214 696

»více detailů

Micka - ZTRACENEC - Slavětín u Litovle

Dne 12. 6. 2014 se nám ve Slavětině u Litovle nevrátila domů černá kočka Micka, jeden rok stará. Na bříšku má bílou skvrnu; je to běžná domácí kočka s delší srstí. Za jakékoli informace moc děkujeme.

»více detailů

Zrzavý kocourek - NALEZENEC - Praha - Strašnice

Zrzavý asi půl roku starý kocourek byl nalezen dne 16. 6. 2014 v Praze Strašnicích, Na Třebešíně. Je velmi přítulný,hravý, nebojácný, s obojkem kolem krku. Tel.: 777 816 221

»více detailů

Garfield - ZTRACENEC - Luhačovice / Valašsko

Hledá se zrzavý kocour Garfield. Je to kříženec perské kočky a českého kadeřavého kocoura. Je dospělý a jeho stáří je 3 a čtvrt roku. Je vykastrovaný. Má svalnaté tělo, vysportovanou postavu a huňatý ocas. Má světle-hnědé oči a často mu z nich teče. Okolí očí má růžové, protože trpí zlatým...

»více detailů

Kochler Vločka - ZTRACENEC - Ostrava (Dubina)

V Ostravě Dubině se dne 13. 6. 2014 ztratil malý bílý kocourek. Má cca 2 měsíce - opravdu je malinký. Má jedno oko modré a druhé modrozelené, je hluchý a nebojí se lidí. Za nalezení finanční odměna jistá! Kdyby ho kdodoli našel, volejte prosím na číslo 605 249 573. Děkuji moc!

»více detailů

Sany a Blekí - ZTRACENCI

Tyto kočičky se ztratily v lednu roku 2013. Za jakékoliv informace poskytnu finanční odměnu. Děkuji.

»více detailů

Bettynka - ZTRACENEC

Ztratila se Betynka, mourovaté kotě po těle podílně pruhované, s bílými packami, bílým čumáčkem a bílou náprsenkou. Na hlavě mezi ušima má tvar velkého písmene H a na zádech na lopatkách kolečka ve tvaru brýlí. Hrozně moc mi chybí, prdelka moje. Děkuji za jakékoli informace o ní. Nálezce získá...

»více detailů

Želvovinová kočička - NALEZENEC - Brno

V Brně byla nalezena cca 7 - 8 letá želvovinová kočička. Je velmi vyhladovělá, hubená, ale není divoká, musela být zvyklá na člověka. Je velmi hodná, nechala se prohlédnout veterinářem a momentálně je v léčení. Nachází se v útulku Interpespenzion v Brně. Bližsí informace o této kočičce...

»více detailů

Diiorek - ZTRACENEC - Milovice

Dne 15. 5. 2014 se nám v Milovicich zaběhl roční šedobílý kocourek. Je spíše plachý, moc moc nám chybí :( Jestli jste ho někdo viděl nebo ho máte doma zavolejte mi prosím na 728 338 250. Nálezci připadne odměna, děkuji moc.

»více detailů

Drak (Drakula) - ZTRACENEC - Rudná u Prahy

Dne 8. 5. 2014 se nám v Rudné u Prahy zaběhl tmavě šedý kocourek Drak. Je spíše plachý. Není zvyklý na pobyt venku a jiná zvířata. Moc prosíme o jakekoli informace a případného nalezce odměníme. Tel.: 721 833 888

»více detailů

Kocour - NALEZENEC - Praha 4 (Braník)

V Praze 4 - Braníku se našel šedobéžový žíhaný kocour, podobný britskému. Informace na tel. 737 634 164.

»více detailů

Theodor - NALEZENEC - Liberec (Ruprechtice)

V pátek 16.5.2014 se k nám na zahradu v Liberci Ruprechticích přitoulal krásný a přítulný mourovatý kocour, nepostrádá ho někdo?

»více detailů

Karel - ZTRACENEC - Brno (Královo Pole)

Nepotkal náhodou někdo v Brně - Králově Poli v okolí ulic Bulharská, Palacká či Husitská mainského mývalího kocoura? Ráno 3. 5. 2014 se šel projít a pořád se nevrátil. Je stříbrný, je mu rok a na krku měl jeden obojek zelený a druhý s modrým šátkem a v kapsičce měl takový přístroj (pokud už to...

»více detailů

Merlin - ZTRACENEC - Plzeň - Slovany

Moc prosím o pomoc s nalezením kocourka, který se mi ztratil dne 30. 4. 2014 v Plzni na Slovanech ve Sladkovského ulici. Kocourek je šedivý, mourovatý, jsou mu 4 měsíce a na krku má modrý oboječek. Slyší na jméno Merlin. Kdo ho najde a vrátí, ode mně získá odměnu ve výši 2000 Kč. Jsem zoufalá,...

»více detailů

Miky - ZTRACENEC - Milánovice (Zruč nad Sázavou)

Dne 20. 4. 2014 se ve vesnici Milánovice u Zruče nad Sázavou ztratil 2 roky starý kocourek Miki, který je velice plachý. Jeho váha je 5kg. Děkuji za každou informaci.

»více detailů

Minda - ZTRACENEC - Plzeň

Hledám kočičku Mindu, která se ztratila v Plzni dne 10. 4. 2014. Má zkrácený ocásek a "třetí víčko" na pravém oku. Dostala se k nám zraněná, a proto jsme si ji nechali. Před třemi dny se nevrátila z vycházky, mohla libovolně přízemním oknem ven. Děkuji za pomoc či zprávu.

»více detailů

Bílomourovatý kocourek - ZTRACENEC - Milovice

Dne 2. 4. 2014 nebo 3. 4. 2014 se nám v Milovicích na Balonce ztratil bílomourovatý kocourek. Je mu půl roku ale vypadá starší, protože jsme ho od mala krmili stříkačkou po tom, co ho někdo vyhodil a on trochu přerostl. Už to je týden a pořád se nevrátil a to nikam nechodil. Děkujeme za jakékoli...

»více detailů

Max - ZTRACENEC - Pístovice

Kocour Max z Pístovic se hledá od 21. 3. 2014. Je bílý s šedočernými fleky, někde s nádechem do hněda. Poslední dobou ho doprovázela kočka zrzavého zbarvení. Je velmi čistotný. Děkujeme za jakoukoliv zprávu o něm!

»více detailů

Miki - ZTRACENEC - Brno

Od nedělě 23. 2. 2014 9 hod. postrádáme kocoura Mikiho. Ztratil v Brně, v okolí konečné trolejbusu č. 138 (ul. Preslova, Kalvodova, Bohuslava Martinů, Wilsonův les). Stáří 11 let, oranžový tygr s bílými znaky, angorský míšenec s huňatým ocasem. Váha cca 5 kg. Není čipován. Je proočkován a...

»více detailů

Charlie - ZTRACENEC - Pohořelice u Brna

Dne 26. 2. 2014 se v Pohořelicích (Brno-venkov) ztratil bílý kocourek jménem Charlie. Je kastrovaný a pravé ouško má jakoby ukousnuté - viz foto. Prosím o jakoukoliv informaci. Nálezce odměním částkou 5000,-Kč. Moc mi chybí. :(

»více detailů

Bertík - ZTRACENEC - Pohořelice u Brna

Dne 8. 2. 2014 se v Pohořelicích (Brno-venkov) ztratil černý kocourek, kříženec britské a evropské kočky, jménem Bertík. Je kastrovaný. konec ocásku má zalomený do písmene U. Prosím o jakoukoliv informaci. Nálezce odměním částkou 5000,- Kč. Moc mi chybí. :( Tel.: 608 459 505

»více detailů

Číčoun - ZTRACENEC - Krupka u Teplic

V Krupce u Teplic se začátkem března 2014 ztratila černá kočka s bílou náprsenkou, bílými tlapkami a bílými fousky. Je kastrovaná a přítulná. Je menšího vzrůstu. Za jakékoliv info děkuji.

»více detailů

Filip - ZTRACENEC - Praha 10 - Strašnice

V Praze 10 - Strašnicích se ztratil bílý kocourek s mourovatými fleky starý 1,5 roku. Kocourek je kastrovaný, větší velikosti (cca 5,5 kg), přes čumák má výrazný flíček a má větší uši. Je milý, přítulný, domácí. Přes den chodil ven, na noc se vracel domů do rodinného domku, ale dne 7. 3. 2014 se...

»více detailů

Felix - ZTRACENEC - Plzeň - Slovany

Dne 9. 2. 2014 se v Plzni na Slovanech ztratil devítiměsíční bílo-mourovatý kocourek jménem Felix. Pokud jste kocourka nalezli, anebo o něm máte nějaké informace, kontaktujte prosím majitele na tomto emailu: jarda_jancik@volny.cz Děkujeme.

»více detailů

Oskar - ZTRACENEC - Milovice

V Milovicích se nám dne 10. 2. 2014 ztratil mourovatý kocourek jménem Oskar. Prosím o jakoukoliv informaci buď na uvedený email, nebo na číslo 739 299 567 či 738 547 608. Děkuji.

»více detailů

Šmudlinka - ZTRACENEC - Plzeň - Doubravka

Černobílá kastrovaná devítiletá kočička, klidná, mazlivá. Nerada se chová u člověka v náručí. Ztratila se v druhém únorovém týdnu 2014 v Plzni na Doubravce, v okolí Normy. Šmudlinka byla zvyklá žít v bytě, má ráda spíše menší prostory, na volném prostoru se bojí. Pokud jste tuto kočičku...

»více detailů

Swami - ZTRACENEC - Velké Přílepy (Praha - západ)

Swámí, nevykastrovaný mourovatý kocourek se špičatými oušky, narozený v březnu 2013, se ztratil dne 24. 1. 2014 v obci Velké Přílepy, v ulici Pod Lomem, oblast Praha – západ. Děkujeme srdečně za pomoc.V případě jakékoliv informace nás prosím kdykoliv informujte na telefonu 728 881 266.

»více detailů

Forest - ZTRACENEC - Plzeň

V sobotu 18. 1. 2014 se v Tachovské ulici v Plzni ztratil 8 měsíční kocourek slyšící na jméno Forest. Kocour je mourovatý s bílou náprsenkou, dále má bílé tlapky a břicho. Jakékoli informace volejte prosím na tel. 739 625 595. Děkujeme.

»více detailů

Elsa - ZTRACENEC - Kuřim (u Brna)

Dne 8. prosince 2013 se v Kuřimi u Brna ztratila kočička. Je mourovatá (hnědošedočerná) a má výraznou zrzavou skvrnu na krku mezi ušima. Slyší na jméno Elsa. Nejspíše pohybuje někde v tomto okolí - Kuřim, Česká, Jinačovice. Pokud máte pocit, že jste takovou kočičku našli, viděli, vaši...

»více detailů

Čertík - ZTRACENEC - Děčín

Černý kocourek s bílou náprsenkou se ztratil 15. 1. 2014 v Děčíně, v Liberecké ulici.

»více detailů

Blankis Mican - ZTRACENEC - Horšovský Týn

Kocourek je bílý s tmavými znaky na uších a na hřbetě a ocase. Je mu cca 1 rok, má silnější postavu. Slyší na jméno Blankis Mican, je očkovaný. Ztratil se v Horšovském Týně. Nabízíme odměnu za jeho nalezení. Prosíme všechny o pomoc. Děkujeme.

»více detailů

Černobílý kocour - NALEZENEC - Plzeň, Smetanovy sady

Dne 9. ledna 2014 byl ve Smetanových sadech v Plzni nalezen krásný černobílý kocour. Kdo ho postrádá, ať kontaktuje občanské sdružení Kočka mezi lidmi - http://www.kockamezilidmi.wz.cz/. Tel.: 774 431 318 (paní Straková)

»více detailů

Džína - ZTRACENEC - Strančice

V sobotu 12. 10. 2013 se ztratila šestiletá kočka jménem Džína, šedá jemně žíhaná,kastrovaná, s antiparazitním hnědým obojkem na krku. Naposledy byla spatřena v obci Strančice, v ulici Ke koupališti, blízko mateřské školky Stráníček. Moc nám chybí. Děkujeme za každou informaci. Tel.: 728 847 069

»více detailů

Lumpík - ZTRACENEC - Nová ves u Dobřan

V sobotu 4. 1. 2014 se ztratil kocourek v Nové vsi u Dobřan. Je mu 5 let, jmenuje se Lumpík. Má dlouhou bílo-černou srst a hnědozelené oči. Není kastrován. Prosíme o jakoukoliv informaci. Děkujeme! Tel.: 774 443 711, 774 443 780.

»více detailů

Monty - ZTRACENEC - Ostrava - Stará Bělá a okolí

1. 1. 2014 se ve Staré Bělé, v ulici Junácká ztratil dospělý kocour slyšící na jméno Monty. Kocour vlezl u sousedů v Paskově do auta a nepozorován byl dovezen až na ulici Junácká ve Staré Bělé. Zde po zastavení a otevření auta vběhl do opuštěného areálu vedle Cestovní kanceláře Travel First Class...

»více detailů

Adolf - ZTRACENEC - Zeleneč

Dne 2. 12. 2013 se v Zelenči ztratil kocourek. Je černobílý, starý asi 7 měsíců. Moc nám a hlavně dětem chybí. Pokud jste ho nalezli, anebo alespoň máte nějaké informace, které by nám při hledání mohly být nápomocné, kontaktujte nás prosím na tel. 724 111 143.

»více detailů

Cecilka - ZTRACENEC - Praha 10 - Malešice

Dne 28. 12. 2013 se v Praze 10 - Malešicích, v Univerzitní ulici, ztratila bílá kočka se zrzavým ocáskem. Je vykastrovaná a zvyklá chodit ven. Odměna za nalezení - 8.000 Kč. Děkuji za pomoc. Cikhartová - tel. 737 246 486

»více detailů

Černobílý kocour - NALEZENEC - Šeberov

Dne 27. 12. 2013 se v Šeberově našel černobílý mladý kocour, který je velice přítulný. Bližší info na tel. 606 422 467.

»více detailů

Kočička plemene britská modrá - NALEZENEC - Letkov

Dne 31. 12. 2013 k nám do Letkova přišla tahle krásná číča. Má zraněnou tlapičku a je hodně vyhublá. Dle odhadu pani veterinarky cca rok stará, zvyklá na lidi, život v bytě a na domácí péči. Asi se dlouho toulala, minimálně 2-4 týdny. Nyni je po ošetření tlapičky, bere antibiotika a má...

»více detailů

Piňďa - ZTRACENEC - Královice u Zlonic

Hledáme dlouhostrstého rezavého kocourka Piňďu. Kocourek je 4 letý, kastrovaný, očkovaný a čipovaný (rč. 203098100279830). Je velmi podobný rase mainská mývalí. Mazlivý a k lidem velmi důvěřivý. Kocourek se ztratil, nevrátil se z obvyklé "toulačky" v ranních hodinách 28. 12. 2013, v obci...

»více detailů

Jacha - kocourek plemene Devon Rex - ZTRACENEC - Praha

V noci 27. 12. 2013 se ztratil kocourek plemene Devon Rex. Utekl z okna v 1. patře v ulici Bořivojova, Praha 3. Kocourek je šedivý (barva šedá mramor), má nadměrně velke uši, velké žlutozelene oči a měkkou kudrnatou srst, která je velmi krátká. Je 2 roky starý a vykastrovaný. Moc ho milujeme a...

»více detailů

Ufo - ZTRACENEC - Tachov

Dne 20.12.2013 se v Tachově na nadrazni ztratila kočička půl roku stará jménem Ufo. Její majitel prosi o vrácení této kočičky. Kontakt na tel. 721 090 110.

»více detailů

Dlouhosrstý kocour - NALEZENEC - Plzeň - Doubravka

Béžový dlouhosrstý kocour s tmavým žíháním, mladšího věku Kontakt - tel.: 702 460 445, 606 511 018 Starší paní spolupracující s naším sdružením v polovině prosince 2013 nečekaně nalezla na své zahradě v Plzni Doubravce béžového dlouhosrstého kocoura s tmavým žíháním. Kocourek je mladšího věku,...

»více detailů

Lis - ZTRACENEC - Újezd nad Lesy

Dne 04.12.2013 se nám ztratil roční nevykastrovaný mourovatý kocour. Měl na krku černý obojek s přívěškem, který mohl ztratit. Kocour se ztratil z adresy Dražická 27, Újezd nad Lesy. Prosíme, pokud ho někdo zahlédne nebo už ho našel a má ho doma, aby se nám ozval na telefon 774 113 684 nebo 775...

»více detailů

Zrzavá kočka - NALEZENEC - Praha-Modřany

Dne 01. 12. 2013 byla nalezena v okrese Praha - Modřany zrzavá kočka. Umí používat kočičí wc, je zvyklá na lidi a pokud je to možné, tráví v jejich přítomnosti většinu času. Je velice inteligentní a zvědavá. Původní majitel nebo nový vážný zájemce může volat na telefon 774 855 090.

»více detailů

Černobílá kočička - NALEZENEC - Plzeň

V Doudlevecké ulici v Plzni byla počátkem měsíce listopadu 2013 nalezena černobílá kočička cca 3/4 roku stará. Pokud ji někdo hledá, anebo by měl o ni zájem, kontaktujte prosím paní, která ji nalezla a má ji u sebe na telefonu 605 773 022. 

»více detailů

Matěj - ZTRACENEC - Plzeň

V Plzni na Vinicích se cca v polovině měsíce listopadu ztratil bílý roční kocourek s tmavým ocasem a tmavým flekem na hlavě a hřbetě slyšící na jméno Matěj. Tento kocourek měl volný přístup ven a bohužel se nevrátil z jednoho ze svých pravidelných výletů. Pokud byste tohoto kocourka nalezli,...

»více detailů

Moulí - ZTRACENEC - Plzeň - Čechurov

Dne 31. 10. 2013 se v Plzni na Čechurově ztratila  kočička (2,5 letá) jménem Moulí. Je zvyklá na domací prostředí. Její majitelé uvítají jakékoliv info o výskytu a v případě nálezu prosí o vrácení této kočičky. Finanční odměna je zaručena. Kontakt na 605 281 804.

»více detailů

Štěpán - NALEZENEC - Děčín

Našel se kocourek v Děčíně, pro zájemce volejte na číslo 607 741 808 nebo napsat na email bartova93@gmail.com. Možnost předání - Děčín, Praha, Teplice, Ústí nad Labem nebo dohodou.

»více detailů

Matylda - ZTRACENEC - Říčany u Prahy

Matylda je dvouletá tříbarevná kočka (převažující bílá), středního vzrůstu. Ztratila se 1. 11. 2013 v Říčanech u Prahy u prodejny Cyklosport Černokostelecká ulice. Nálezci odměna Kč 5000.-

»více detailů

Prťousek - ZTRACENEC - Hluboká u Borovan

V červnu 2013 se ztratil v Hluboké u Borovan rok starý bíločerný kocourek Prťousek. Jeho "poznávací znamení" je zlomené žebro, které je cítit zespodu na hrudi. Mňouká zvláštně, pisklavě. Info prosim na mail katkakur@seznam.cz, odměna 1000,-Kč.

»více detailů

Arminek - ZTRACENEC - Staměřice na Přerovsku

Dne 8. 9. 2013 se z obce Staměřice na Přerovsku ztratil 7 měsíců starý rezavý kocourek slyšící na jméno Arminek. Kocourek je velmi hodný a přítulný. Vždy se zdržoval kolem baráku, kde měl také k dispozici velkou zahradu. Je možné, že se někam zaběhl nebo si ho někdo vzal. Pro přesnou identifikaci...

»více detailů

Džusíček, perská modrá kočička - ZTRACENEC

Dne 20.9. 2013 nám utekla z auta při bouračce na D1 na exitu 112 perská modrá kočička slyšící na jméno Džusík nebo Džuzepína. Moc Vás prosíme o pomoc při hledání. Je nám po ní smutno a máme o ni strach. Nálezce odměníme - 3000 Kč. Jakékoliv informace o ní volejte na 773802114. Moc děkujeme....

»více detailů

VLČEK - ZTRACENEC - Tanvald

Šedá(modrá)srst, žluté oči, ulomená špička pravého horního špičáku, 3 roky starý, přítulný. Slyší na jméno, ztratil se odpoledne 1.10. 2013 ve Žďáru u Tanvaldu. Prosím pište a volejte kdykoliv! Moc nám chybí! 737787048

»více detailů

Risha - ZTRACENEC Praha 9

Hledá se roční perský kocourek, vicebarevný, s delší srstí, vykastrovaný, má zelený obojek.Ztratil se ve Vinoři, Praha - 9 Všude ho hledáme, je to náš člen rodiny a mazlíček. Pokud jste našeho kocourka viděli, kontaktujte nás prosím na tel. 777 957 228 Odměna za nalezení – 3.000 Kč. moc všem...

»více detailů

Panda - ZTRACENEC Pelhřimov

Dne 23.9. 2013 se ztratila dvouměsíční kotě(kočička), , zřejmě vylezla z auta při zastávce, okolí Pelhřimova. Velmi nám chybí, děkuji za info. tel. 602203588

»více detailů

Ogy - ZTRACENEC Lužec nad Vltavou

 V červenci se ztratil kocour - v Lužci nad Vltavou.Bílý,delší chlup, za uchem a na zádech černý flek.

»více detailů

mourovatá kočička - NALEZENEC Plzeň Vinice

mourovaté koťátko, vypadá udržovaně, je přítulné, hladové.. nalezeno v Plzni na Vinicích u knihovny (Hodonínská). Nemůžeme si jí nechat. máme dvě žárlivé mopsinky a jednoho papoucha...

»více detailů

Shelly - ZTRACENEC Praha Bohnice

Prosime o pomoc !!! 7.8 se nam v Praze 8 Bohnicich ztratila bila kocicka.Stari 2.5 roku,ockovana,ocipovana.Ma kratkou srst bez special.znameni,stihla,dlouhonoha.Je placha,nerada se chova,ale neublizi.Dekujeme za jakekoliv info.Nalezci odmena 5.000kc !!!

»více detailů

kocour v Ostravě-Zábřehu - NALEZENEC

Našel se velmi hezký,hodně krotký a přítulný kocour.Pořád se chce mazlit,je hodně čistotný,vypadá,že žil v bytě,takže určitě někomu chybí.Prozatím se potuluje v domě pro seniory v Ostravě-Zábřehu a nechce nikam jít.Pokud někomu chybí,tak se ozvěte.

»více detailů

kocour - NALEZENEC - Bukovec

V Plzni-Bukovci se kolem 22.7.2013 našel krásný černobílý kocour (černý s bílou náprsenkou, čenichem a tlapkami). Už pár dní se ale toulal kolem... Klidný, milý, poslušný a zvídavý. Vypadá opečovávaně. Určitě svým pámíčkům chybí.

»více detailů

Bony ZTRACENEC - Praha 5

Dne 2. 7. 2013 se nám ztratil kocourek v ulici U Nikolajky , Praha 5.Je bílé barvy s červeným žíháním na zádech a ocásku. Slyší na jméno Bony. Má zelený obojek s kovovým pouzdrem, kde je uveden telefon a adresa. Pokud jste tohoto kocourka našli nebo viděli, prosím volejte na tel.: 731 527 928...

»více detailů

Cherry ZTRACENEC - Plzeň Vinice

V noci z 1/7 na 2/7 2013 či v brzkých hodinách ranních se nám ztratila-nejspíš proklouzla z bytu ven želvovinová (černorezavá) kráska slyšící na jméno Cherry. Cherry je náladová, jednou mazel, podruhé plachá kočka, těžko říct jak se zachová/ala když potkala člověka.. Brněnská 10 - Plzeň VINICE

»více detailů

Titik ZTRACENEC - Kožlany

V nedelu 16.06.2013 V okoli Vetrna ulice Kozlany,Plzen-sever stratil se kocur ciernobiely,rok stary,na krku mal zlty obojok.Prosim o pomoc.Tel cislo 608-703-972.Dakujem

»více detailů

Sirko ZTRACENEC - Praha 9

22.06.13 se ztratil kocour imenem Sirko. Je to sedy tigrik,je kastrovany,chovany jen doma a bude zrejme plachy.PRAHA-9 Na Vysocanskych vinicich 824/8.Pokud mate jakekoliv informace volejte prosim číslo-608379533.moc dekuji.

»více detailů

Kocourek NALEZENEC Plzeň

Kocourek nalezený 17. 6. na severu Plzně.

»více detailů

šedý mourek - NALEZENEC Praha

V Úněticích u Prahy byl nalezen kocourek, podle zástřihu na oušku kastrovaný, pravděpodobně z útulku. Je hodný, nechá se hladit .

»více detailů

Džordžík - ZTRACENEC - Praha 8

dne 25.5.2013 zaběhl se kocour 4 letý šedobílý chlupatý v P8-Kobylisích z rodin.domku - pod vozovnou, prosím pomozte s hledáním v okolí, Ďáblic, CHaber, Čimic, děkuji moc. Jiřina.  602 230 561

»více detailů

Lopez - ZTRACENEC

Ztratil se 8.6.13 v Plzni na borech v Kaplířově ul. kolem 21. hod. Na posledy viden 11.6.13 odpoledne na loukach kolem stavebního učiliště a VŠ koleji na jižním předměstí. Je to byťák, nikdy nebyl venku. Je celý šedý se žlutýma očima. Na levém oku má dole tmavou skvrnku a chybí mu horní špičák....

»více detailů

Denis -ZTRACENEC Bory

Vykastrovaný mourovaný kocourek slyšící na jméno Denýsek. Je dobře živený,velký a mazlivý.Nad pravým obočím malá jizva od klíštěte.Ztratil se 18.05.2013 na Borech na Klatovské třídě. Je to dětí mazlíček prosím pomozte ho najít.děkuji

»více detailů

Safira ZTRACENEC

Plachá mourovatá kočička se ztratila v Plzni Resslově ulici ve čtvrtek 23.05.2013 tel.602335890 SOUČKOVÁ kATEŘINA

»více detailů

Čort Plzeň - ZTRACENEC

Ztratil se nám dvouletý kocourek v Plzni- Lobzích,když jsme byli na veterině.Dne 14.2.2013.Kocourek je kastrovaný,bílomourovatý.Prosím pomozte nám ho najít,kontakt:Marticexy@seznam.cz nebo 605161692

»více detailů

Mitsubishi - ZTRACENEC

V sobotu - 23.2. se z noční výpravy domů nevrátil kocour Mistubishi. Je to dvouletý kastrát, krásně zbarvený černobílý - kocourek Felix z obalů krmiva pro kočky. Viz foto. Na krku měl červený obojek. Majitelka moc prosí o pomoc. Pokud máte nějaké informace o hledaném kocourkovi, volejte na tel....

»více detailů

Zrzka z Lochotína - NALEZENEC

Našli jsme kočičku, zaklíněnou v plotě u minigolfu na Lochotíně (ulice Rabštejnská a Manětínská). Je to asi roční zrzavá slečna, má ještě první zoubky. Umí používat kočičí wc, zvyklá na lidi a pokud je to možné tráví v jejich přítomnosti většinu času. Je velice inteligentní a zvědavá. Přivyknula...

»více detailů

Macek Praha - ZTRACENEC

Asi pětiletý kocour - mainská mývalí (se zlomeným ocáskem na konci). Měl krásné zelené oči, huňatý ocas a jakoby mourovatou kresbu. Bylo to někdy kolem 25.1.2013. Byl vypuštěn ven na své pravidelné vycházky nočním okolím Velkých Přílep, Svrkyní a Úholičkami. Prosím vás, pokud jste ho někde...

»více detailů

Stříbrný kocourek Plzeň - NALEZENEC

V pátek 11.1.2013 jsme v centru Plzně našli plachého vyděšeného kocourka. Očividně zvyklý doma,bojácný,ale velmi mazlivý. Info pro majitele na 777092034

»více detailů

Matýsek

Asi 2,5 letý statný kocour/zrzavý s bílým spodkem/, plachý, vůči cizím lidem nedůvěřivý, ztratil se 24.12. t.r. v Plzni na Doubravce, nevrátil se domů. Moc nám chybí, všude ho hledáme. Info na tel.773297949 či mail BlankaMervartova@seznam.cz Odměna:1.000Kč za nalezení

»více detailů

Zrzek Karviná - NALEZENEC

Nalezený kocour jako Garfield, kolem 5 kg,v Petřvaldu u Karviné koncem listopadu na aut.zastávce,jelikož známý ho nemohl mít doma, máme ho v Karviné.Je to vyloženě domácí kocour,umí na kočičí záchod,velice mazlivý a přítulný.Není vykastrovaný.V Petřvaldu nikdo ho nehledá.

»více detailů

Černá kočicka Plzeň - Vnitřní město - NALEZENEC

Hledá se páníček. Postrádá někdo kočičku? Drobnější černá kočka s bílou náprsenkou a packami. Nalezená 20.11.2012 v ulici Bedřicha Smetany. Naučená na záchod. 

»více detailů

Landys, obec Buchlovice

V Buchlovicich, Zlinsky kraj, se v utery, 20.11.2012 ztratil hezky cerny kocour, asi rok stary. Slysi na jmeno Landyš. odmena 2500 Kc. Dekujeme vsem.text

»více detailů

Kocourek - Doubravka

V sobotu večer dne 3.11.12 se nám zatoulal půlroční zrzavo-bílý kocourek v okolí doubraveckého nádraží,Plzeň.Je převážně bílý a jako znamení k poznaní má bílý proužek mezi ušima. Prosím v případě nalezení mě kontaktujte na tel: 731 225 973 . Peněžní odměna za nalezení samozdřejmostí!

»více detailů

Max

V pátek 9.11.2012 se ztratil v okruhu Kotlářky Prahy 5 kocour jménem Maxík.  Je černobílý a vypadá jako ta kočka z reklamy Felix. Je plachý a kdyby ho někdo našel,chytil,viděl prosím volejte na tel.:  777 327 931 . moc děkujeme za pomoc pro nálezce je určitě odměna

»více detailů

Libor

Libůrek je 4letý, zrzavý, kastrovaný kocour. Je plašší k cizím lidem, má lehké spaní, protože je hodně lekavý. Na rtech a linkách kolem očí má pár černých pigmentových teček. Ztratil se 16.8., nebo taky nepřišel.. Mohl si ho odvézt někdo z turistů, nebo mu někdo ublížil.. Prosím o jakékoli...

»více detailů

Tyčka

Ztratila se na Slovanech 8. 10. u polikliniky.

»více detailů

7 statečných - NALEZENCI

Nalezeno sedm koťátek u silnice. Mix holek a kluků. Jsou odčervení, umí používat kočičí wc, jsou naučení na granule. Zatím jsou to "byťáci", ale potřebovali by bezpečný venkovní výběh. Více informací na tel : 774 496 956

»více detailů

2 kocourci - NALEZENCI

 2 kocourci Nalezeni dva kocourci na statku.  Oba nemají jestě jména. Moureček je půlroční, odčervený, trochu plašší. Je to malý společník toho druhého černobílého kamaráda. Ten  je rok a půl starý, milý a přítulný,vděčný za pohlazení.Bohužel při potyčce s kocoury přišel o jedno...

»více detailů

Zrzek - kocour z Plzně - ztracený v Kolíně

Proužkatý, zrzavý, na krku slabý bílý flíček a to samé na bříšku.Vyskočil manželovi z auta,když projížděl Kolínem-Zálabí,na ulici Ovčárecká,u podniku CHOCOLAND-ALTIS,přes silnici je EUROMASTER,MICHELIN.My jsme z Plzně. 4x už jsme tam byli a dokonce jsme dvě noci přespali v autě,ale marně.Pokud...

»více detailů

Bělinka

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore, Dovolujeme si Vás upozornit na pohřešované zvíře – 5letou kočičku Bělinku.   Vzhledem k době, která uplynula od ztráty není vyloučené, že se v současné době může nacházet u náhradních majitelů daleko od místa ztráty. Věnujte proto,...

»více detailů

Cassie - odměna pro nálezce

Mainská mývalí kočka Prosíme o pomoc. Dne 11. 7. 2012 se ztratila v Guldenerově ulici mainská mývalí kočka. Slyší na jméno CASSIE /KESI/. Trpí na ledviny a proto bere pravidelně léky. Jakékoliv informace volejte na tel : 739 770 737 nebo 775 381 570

»více detailů

Mrňousek

Ztratil se nám už v polovině května v okolí Jižního předměstí, žil s námi ve vnitrobloku Bendovy ulice. Je to kocourek rok a půl starý. Za jakoukoli informaci o něm budem vděčni. Tel:  728 947 104  nebo  608 822 556

»více detailů

Sphynx Glum

Ztratil se nám sedmiměsíční kocour Sphynxe. Zasílám leták s fotografii a prosím o jeho zveřejnění. Budeme rádi za jakoukoli zprávu. Děkuji a zůstávám s pozdravem MVDr. Miloš Havelka

»více detailů

Saky

Hledá se roční kocourek mourek, kastrovaný - zbarvení "whiskas". Jmenuje se Saky. Ztratil se 25. 5. v Černicích. Tel :776 845 527 obrázek v příloze

»více detailů

Filip

13.června 2012 po 22 hodině ztratil se bílý perský kocourek. Má bílou, trochu zkrácenou (mnou) srst, kulaté žluté oči. Je 13 let starý, vykastrovaný, domácí, plachý, zvědavý. Slyší na jméno Filip nebo Filipek. Pokud byste viděli takového kocoura dejte nám, prosím, vědět na telefon 605 289 510,...

»více detailů

Edíček

Hledá se Edíček. Je to  asi sedmiletý zrzek, nekastrovaný. Kontakt na majitelku 773 559 036

»více detailů

Aktuálně

Poděkování dárcům za podporu v jarním kole Kočičího přání 2018 + fotografie kočiček s dárky

18.06.2018

Hodným dárcům musíme opět velice poděkovat za velikánskou finanční podporu v rámci jarního kola Kočičího přání. Podívejte se, jaké krásné dárky díky této podpoře kočičky z našich depozit získaly.

Chcete vědět více?

Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni - Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

21.05.2018

Přijďte si vybrat kočičího "parťáka" nebo koupit něco hezkého v charitativním krámku. Podpoříte tím kočičky bez domova. Těšíme se na Vás. :)

Chcete vědět více?

Pozvánka na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině

20.05.2018

Zveme Vás na náš stánek na 5. řemeslném jarmarku v Dýšině na faře, který se koná v neděli 27. 5. 2018 od 13 hod.

Chcete vědět více?

»všechny aktuality

© 2012 kocici.cz ¦ Všechna práva vyhrazena - sekce na ochranu koček

Design © Hanja.eu ¦ výroba webových stránek ANTstudio.cz