Kočičí přání – internetová charitativní akce (Vánoce 2022)

Milí příznivci a kočičí podporovatelé! Ve středu 15. 12. 2022 se spouští vánoční kolo úžasné internetové charitativní sbírky Kočičí přání❤ Opuštěné kočičky hledající domovy v rámci spolků a útulků z celé České republiky doufají, že jim hodní dárci zakoupí dárečky, které si k Vánocům mindy přejí. 🎄 I naši kočičí svěřenci věří, že jejich vánoční přání budou vyslyšena a že od Ježíška dostanou štědrou nadílku.

Jak to celé funguje? Na webových stránkách www.kociciprani.cz si najdete útulek či spolek, který chcete podpořit, vyberete si některou z inzerovaných kočiček a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce do tzv. „mističky“. „Mistička“ je příspěvek sloužící na úhradu nákladů na život v útulku (krmivo + stelivo, nikoli však veterinární ošetření). Poté, co peníze od vás dorazí na bankovní účet dané organizace (o čemž se můžete přímo přesvědčit na transparentních účtech jednotlivých organizací), spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám do jednoho měsíce po skončení této charitativní akce přijde fotografie obdarované kočičky s jejím dárkem. 😽

Letošní vánoční kolo bude ukončeno 5. 1. 2023 a my doufáme, že do té doby budou všechny zúčastněné čičiny díky hodným dárcům obdarovány. Nicméně tím nejlepším dárkem, jaký může taková kočička získat, je nový milující domov – a ten přejeme všem těmto kočičkám.

Velikánské poděkování patří nejen vám, hodným dárcům, ale zejména pořadatelskému týmu Kočičího přání, bez kterého by tahle úžasná a velmi přínosná forma charity nikdy nevznikla. Vážíme si velkého úsilí, energie, nadšení a volného času, které pořadatelé této akci věnují.

Předem Vám velice děkujeme za to, že opuštěným kočičkám nadělíte dárečky a že díky Vám budou mít kočičáci Vánoce hned o něco radostnější. ❤